Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Obiecalam cos wplacic. Musze spisac sobie gdzie bo potem mi ucieka.
  2. Wplace cos miedzy swietami.
  3. I jak sie sprawy maja ??
  4. Tym razem dotarlam do strony 30 - troche bylo mi mikro bo na tych stronach sa wypowiedzi Zuzi .., ktora niestety odeszla od nas w listopadzie 2011... Dalszy ciag Od do Henia :) Henio dalej zbiera stale deklaracje :(:( Wspomoz Henia bo sytacja sie nie zmienia:(:( Henio prosi ciotki ladnie i usmiecha sie ukladnie Był Henryk Pobożny, Był Henryk Brodaty... Wspomóż Henia psiaka! (Możesz też na raty...) Musze zaczac dbac o Henia bo nie bedzie dla Henia jedzenia I co tam slychac u Henia czy Henio sie troche zmienia czy staje sie wesleszy, i do Frodo bardziej smielszy Henio pokaz mordeczke ucaluj od nas Lileczke pozdrow od nas Fabiana Zamelduj sie jutro z rana Czekamy na dobre wiesci jak z jakiejs super powiesci :):) Henio w gore az na chmure z chmurki skocz na dach nie patrz w dol bo strach :):) Słodki Henio z Zamościa Czuł wredne bóle w kościach... Łapka go bolała, Ale wyzdrowiała... Zostanie Panem na włościach...:lol: Henio jest to piesek maly ktory bardzo jest niesmialy Lubi patrzec na kobitki lecz nie lubi zadnej bitki Mozna go za uchem drapac i wcale nie bedzie japac :):) A spotkanie z Heniem - dobre doświadczenie... Z tej kochanej gęby Nie szczerzą się zęby...:lol::lol::lol: Witaj Heniutek w pierwszym dniu wiosny:):) i ty Heniutku badz dzis radosny
  5. Witaj Heniu :) Postanowilam pobuszowac na watku i to od samego poczatku :) Znalazlam takie perelki bedzie z nich pozytek wielki :) Pisalismy jej razem z Ubocze, tzn. chyba jeden jest Adasia a reszta moja. Takie Ody do Henia :) Patrzcie dziewczyny na Henia Henio w amanta sie zmienia Henio caly rozkwita Henio przystojniak i kwita I nie ma takiej panienki ktorej Heniowe wdzieki Nie daly by sie we znaki bo Henio ma urok taki i stad jest owa powiastka: Na psa urok i basta Henio w goreaz na chmure z chmurki skocz na dachnie patrz w dol bo strach :):) Doszlam do strony 20 i chcialam te wierszyki tu wstawic, ale niestety czesc mi sie wymazala ... jutro przelece raz jeszcze i je tutaj umiesze :)
  6. Henio wie co dla niego dobre :)
  7. Ksenia dom dla Ciebie trzeba manifestowac :)
  8. Witaj Heniu :) Mam nadzieje, ze przyszlym roku tez sie zobaczymy :)
  9. Witaj Heniu :) jak patrze na prognoze pogody to w Polsce zimniej niz u mnie na pln. Kanady :)
  10. Dogo dziala dziwnie .... czekam na wiesci o mojej wplacie.
  11. Dogo dziala dziwnie .... Dalej sie pytam czy moja wplata dotarla ???
  12. Cos tu cisza straszliwa panuje u Henia ????
  13. Czy moja wplata na Ksenia doszla ????
  14. Witaj Heniu :) wrocilam z wojazy :)
  15. Kochany Heniu jutro wylatuje na dluzej to sie zobaczymy dopiero pod koniec miesiaca :)
  16. Henio to straszny slodziak i ma wspaniala Rodzine :) stwierdzone naocznie :)
  17. Jeszcze ja cos wplace. Pewnie jutro. Dzisiaj z jakis wzgledow nie moglam sie zalogowac do banku, strona sie nie ladowala ....
  18. Witaj Heniu :) pozdrowionka :)
  19. Jeszcze ja cos wplace. Pewnie jutro.
×
×
  • Create New...