Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Wow oczom nie wierze ..... czy wiadomo gdzie Henio teraz jest, jakie okolice ?? chcialam go odwiedzic jak bede w Polsce :) tak dlugo nie moglysmy znalezc domu a taka wiadomosc tak nagle.
  2. Ja tu moze widzialam kleszcze raz w zyciu :) A lazilam z Maya po lesie. I teraz bedziemy przy lesie mieszkac :)
  3. No Heniu mam nadzieje, ze sie zachowujesz ;)
  4. O jaki ladny :) i dodamy do f.b :)
  5. Swietnie Henio da sie poznac swiatu :)
  6. Mysle, ze nie ma znaczenia :)
  7. Bjuta czy moge ten film zamiescic na Henia stronie na f.b ??? Wielkie dzieki za deklaracje :)
  8. Moze pominac te kure, czy wiemy napewno, ze to Henio. Ja pamietam, ze glownie chodzilo o to, ze nie szczeka ??
  9. Zagladam do Kseni :) i jak tam sytuacja ???
  10. Dodalam Heniowi te zdjecia na f.b i ma teraz taki ladny slideshow :)
  11. Heniu pieknota :) Ciekawe czy da sie te zdjecia stad wziac ...
  12. O jej :( To musi byc Wam wszystkim smutno. Sa takie masy pieskow do adopcji. Henio mial pare chetnych osob, ale nie byly przewaznie to odpowiednie domy.
  13. No Heniu mam nadzieje, ze sie dobrze czujesz ???
  14. Heniu zagladam, bo dogomania jest ostatnio nieprzewidywalna ...
  15. Henio to inteligentny piesek i sam wykombinowal jak drzewi otwierac. :)
  16. Moge Kseni wplacic maly bonus, ale na dluzsza mete to albo bazarki, nowi deklarujacy, tanszy hotel, albo wszystko na raz ...
  17. Moze ktos ma dzieciece bajki ???
  18. A ile brakuje ?? Czy sa jakies pomysly co dalej ??
  19. Nie widzialam nigdy Henia na zywo, ale wydawalo mi sie, ze on raczej z tych delikanych jest.
  20. Wydaje mi sie, ze to pierwszy raz jak Henio mieszka w domu ????
×
×
  • Create New...