Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Jest, ale na dworze sie nie da uruchomic ;) Poza tym Maya ma swoje lata i grube futro i przy 22 C juz sie jej nie podoba.
  2. Heniu nie wiem co u ciebie, ale u nas wielkie upaly. 32 C i Maya dyszy i sapie.
  3. Napisalam do Pianki o przeniesienie. A tak a propos to wiele osob, ktore wisza jako admin juz wogole na forum nie przychodza.
  4. A u nas sa goscie z Polski :) Maya szczeka na nich z upodobaniem. Jednego zlapala za noge - ostrzegawczo, w koncu podhalan, to podhalan :) Na szczescie goscie sie nie boja i psuja Mayi tym zabawe :)
  5. O to sie Henio nie po opala :) A u nas takie upaly.
  6. To swietnie. Nie wiem jak te ciasteczka, ale te co ja robie, to mozna zjesc, bo to watrobka, maka, jajka :)
  7. Czy ciasteczka dla Henia dotarly ?? Mam gosci i nie czytalam ostatnio dokladnie.
  8. Domowe jedzonko najlepsze :)
  9. Czyli czasami ogloszenia sa czytane. Czy wplata dotarla ??
  10. No tak, pewnie jest latwe. Ja teraz nie moge .... przeporwadzilam sie i rozpakowuje ...a za pare dni mam trzy osoby na miesiac (goscie).
  11. Jest bazarek z ciasteczkami dla pieskow, moglabym Heniowi wyslac, bo juz zamowilam ??
  12. Byloby fajnie jak by ktos zobaczyl Ksenie na zywo :)
  13. W sweterku wyglada b. dostojnie :)
  14. Tego nie wiem. Wiem, ze Dusje byla za zmianami, ktore sie nie przyjely i stracila cierpliwosc. Moja opinia czemu przestala przychodzic i placic na Ksenie.
  15. Nic nie wiem na temat Dusje, przestala przychodzic do Kseni pewnie juz ok. roku.
  16. Mam nadzieje, ze nie byl za krotki ten urlop :)
  17. Henio to ma zycie :) jak cysorz :)
  18. A to szkoda ... Ksenia jest b. urodziwa. Mam tylko nadzieje, ze tam gdzie jest, jest jej dobrze.
  19. Ja nawet nie wiem jak wyglada dogo, bo chodze tylko do Kseni i Henia.
×
×
  • Create New...