[quote name='border_collie&westie']Dobrze wiedzieć, że chociaż jeszcze dwie osoby nas odwiedzają...
Fotki będą, ale dopiero po moim powrocie bu :( Bo od 13.07 - 1.08 mnie nie będzie... Ale fot mam pełno, więc jak wrócę będzie ich chmara :D
Pzdr![/QUOTE]
A gdzie wyjeżdżasz? ;)