Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
  • Posts

    15513
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fiorsteinbock

  1. Niedobrze :/ Pan jego wyszedł z wiezienia, dlatego pies sie błąkał. Z reszta, pod obecność Pana pies równiez spal na wycieraczce, sasiedzi dawali mu jedzenie. Qrde nie potrzebnie dowiedział sie, że psiak jest w azylu :( Zaden z niego właściciel a pies będzie sie nadal błąkać:(
  2. Zaczekamy, nic nie szkodzi. Zdrowie jest najważniejsze a wet wie najlepiej co dobre dla psiaka :) Eh, to sie Rastiemu fartneło ;) Grażynko a znasz koszt kastracji?
  3. [quote name='ilmina']Dziewczyny, ja bym Go od razu wzięła, bez zastanowienia, ale resztki mojego zdrowego rozsądku (czyt. mój mąż) podpowiadają mi, że teraz nie mam na to najmniejszych warunków.Małe mieszkanie w nim dwa koty i pies, za chwilę muszę iść do pracy, nie wiem jakiej, nie wiem gdzie. Na dodatek mój kot ma depresję odkąd mamy psa... Lilka ślicznie dziękuje za życzenia i za zdjęcia Rastiego, Ona jest w Nim zakochana po uszy, tak, jak ja. W kółko chce oglądać Jego zdjęcia :) A jak po kastracji?[/QUOTE] No właśnie..mnie równiez powstrzymują resztki zdrowego rozsadku :)
  4. Cioteczki, miałam weekendowa przerwe z dogo ale już jestem ze spalonymi plecami ;) Elu, tak - poprosze na moje konto i bardzo dziękuję za pomoc! Maruda666 wpłaci dla chlopaków (Dina i Rastiego) pare groszy, doszedł równeiż przelew od Ajuli - serdeczne podziękowania! Grażynko, czekamy w takim razie nadal ;) Lilianko, Mama może być z Ciebie dumna! Życzę Ci abyś zawsze spoglądała przez siebie, przez pryzmat własnej wrażliwości :) Wszystkiego Najlepszego :)
  5. [quote name='ilmina']W takim razie ja też zrobię bazarek, tylko muszę aparat skombinować, bo mój umarł śmiercią tragiczną. :([/QUOTE] Będę bardzo wdzięczna. Ja mam zalegle 3 bazarki... z ciuchami i tak mi sie wlecze :/
  6. [quote name='olalolaa']Ciocie podsyłam pomysł napisanie do Fundacji Kastor o pokrycie kosztów kastracji, mi pomogli z Rexem, zgodzili się pokryć koszt. Jak coś to dam adres meilowy[/QUOTE] Jasne, napiszemy :) Poprosze o dane i dzięki Olu :)
  7. I zaczynamy ogłaszac... ale.gratka.pl gumtree.pl tablica.pl oddam-psa.pl
  8. Wrzucamy ogloszenia z nowym tekstem. ale.gratka.pl gumtree.pl tablica.pl oddam-psa.pl
  9. Mamy tekst, wiec powrzucam Dinka na portale ogl. ale.gratka.pl gumtree.pl tablica.pl oddam-psa.pl
  10. Myszka wpłaciła na konto Dinka 10zł, bardzo dziękujemy. Wpadnie cosik z bazarku i mamy uzbierane na kolejny miesiac.
  11. Koszty pokrywamy My, zatem bedzie kolejny bazarek :) Nie martw sie FB. Tutaj jest nas mało ale za to jaka druzyna! Odpowiedzialna i zdyscyplionowa a taka pomoc jest potrzebna Rastiemu :)
  12. Dotarła wpłata od madziek25 - 10zł, serdecznie dziękujemy!!!
  13. Fantastyczne wieści! Niech chłopinka szybko się dzwiga i szukamy chaty :)
  14. Pani S.....a z DBC napisała do mnei prośbę o znalezienie domow TYMCZASOWYCH dla jej psiakow, do 10 lipca....potem idzie do szpitala. Schronisko odpada bo to kanapowce... Szkoda, że nie miala takich skrupółow gdy oddawała kanapowa białą Lalę(?) nie wiem czy dobrze imie zapamiętalam. To byla jej suka, z domu i ona mogla trafić na boksy ogolne... ****, sa rowni i rowniejsi
  15. Kasiu, psiakom na pewno Ciebie zabraknie ale najważniejsze, że wciąż bedziesz wirtualnie im towarzyszyc! Powodzenia, Kasiu!
  16. Boziu kochana :( Adusia, suni nie widziałam ale widziałam na drodze z Bwy do DDZ psa, brudnego, zakołtunionego, widoczna obroża - ktory kompletnie nie wiedział jak sie zachowac na ulicy...albo żył gdzies na łancuchu na działkach, albo na jakiejs gospodarce... nie wiem co sie z nim stało :(
  17. tobciu, bardzo Ci dziękuję za podpowiedz. To drugi mix sharpeja w ostatnim czasie a ja nie wiem gdzie je zgłaszac (poza dogomaniackim Shar peie w potrzebie), dlatego zaraz podeśle Rastiego do Fundacji Skrzydlaty Pies. Edit: wysłane zapytanie do Fundacji
  18. Ciotki a ja mam wieści z domu Polo. Otóż, chodzi już na smyczy :) w domku jeszcze brudzi, ale powoli, powoli i sie nauczy. Po schodach boi sie chodzi i nosza go na rekach. Gryzie wszystko co napotka, dlatego ma juz zestaw zabawek. Mam nadzieje, że przerzuci sie na nie a nie na sprzet ;)
  19. A Romuś na głownej Wirtualnej Polski: [url]http://wiadomosci.wp.pl/gid,14712063,gpage,6,img,14712165,kat,1342,title,Kot-oblany-kwasem-w-ogrodzie-botanicznym,galeria.html[/url] Moze ludzie wpłacą jakis grosz na pomoc kociakowi. A jak ogolna kondycja? Pewnie szybko sie regeneruje przy odpowiedniej opiece.
×
×
  • Create New...