Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
  • Posts

    15513
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fiorsteinbock

  1. No własnie cos nie działa na dogo bo nie mogę zmienic tego tytulu - jedynie podtytul jest edytowalny. Pisałam o tym jakis czas temu :/
  2. Jestem po regeneracji, transformacji i bóg wie czym jeszcze. W kazdym razie odzyskałam łączność ze swiatem i juz aktualizuję wpłaty na rzecz Saszki. 11.10 - Skarpeta Owczarkowa: 200zł 11.10 - Cantadorra: 60zł 12.10 - Aneta K - 30zł 17.10 - Bazarek Sharki: 117,50zł Bardzo serdecznie dziękuję za wpłaty! 30zł od P. Anety jest deklaracją, więc to zapisuję na rzecz miesięcznej opłaty za DT a resztę przeznaczymy na spłatę amigdaliny. Rozmawiałam w zeszłym tyg z Kasia, która była po dodatkowej konsultacji z wetem i zalecił aby zwiększyć dawkę amigdaliny do 5mg. Polecił również zastrzyki przeciwzapalne, których koszt to 200zł. Znajoma dowiadywała się w Berlinie i znalazła aptekę, która sprzedaje po 35eur ale potrzebna jest recepta. Jeśli uda jej się takową załatwić to kupi nam w Niemczech. Zaraz zadzwonię do dziewczyn jak samopoczucie.
  3. Mialam przerwe w dogo - widze, ze Filipek nadal u Ciebie :) sluchaj, moje kociaki tez nie ciesza sie zainteresowaniem - jest totalna cisza!
  4. Cioteczki, labek zostaje jednak na stale w DT. Dziekuje Wam za pomoc :)
  5. Cioteczki, stawiam sie po przerwie :) poczytam pozniej bo mam zaleglosci :)
  6. Basiu, czy bialy Atos, ktory ma album na googlach to jest ten sam bialy, ktory był na boksach ogolny? czy to nowy psiak? pytam bo pomyslalam o akitach - aby go zglosic. kiedys juz zglaszałam tego bialego ale uznali, ze on jest typie hasiora.
  7. Eh...doła i ja mam bo poleciłam Julkę właśnie tej babce... Wierzyłam, że ludzie są odpowiedzialni a Julka trafi do wspaniałego miejsca. Oni wzieli innego psiaka ze schronu? Czy wogole zrezygnowali z adopcji?
  8. Witajcie Cioteczki! Jestem odcięta od dogo, ponieważ mój laptop uległ uszkodzeniu i przez tydzień będę na pożyczonym a więc, sporadycznie. Ewciu, raz jeszcze dziękuję, że skontaktowałaś się z wetem. Przekazałam wszystkie informację Kasi i myślę, że już amigdalina została podana wraz z wit. C. Rano zadzwonię do Kasi a może ona w między czasie wejdzie na wątek i sama się wypowie. Podałam Jej również nr Ewy aby kontaktowała się w razie wątpliwości. Mamy też nowe wpłaty, które uzupełnie późnym wieczorem bo Tz chcę wracać do pracy a zatem zabiera laptopa :/
  9. Przydreptałam na chwilkę, aby zobaczyć Lusieńkę po operacji. Wygląda bardzo dobrze a i u Dziewczyn ma najlepszą opiekę! Cieszę się, że już po wszystkim - teraz szukamy chatki i tyle :)
  10. Grazynko, na razie sie zapisuję i wróce jak tylko dostane swój sprzet :)
  11. Sprawa sie skomplikowała, kikou nie moze sie skontaktować z wetem. Nie odbiera telefonu, albo włącza się przekierowanie na gabinet. Nie wiem o co chodzi. Skontaktuję się z Ewa36, może ona nam pomoże.
  12. Melduję, że pieniadze sa na moim koncie - 200zł! Serdecznie dziękuję!!!!
  13. Najważniejsze, że pamięć o Kilerku i pozostałych psiakach nie zgineła. Dzięki temu sa niesmiertelni.
  14. Nie wiem. Rozmawiałam z kikou ok. 15 stej i wciąz nie mogla sie skontaktować z wetem, nie odbierał telefonu.
  15. Zbieram sie do utworzenia bazarku ogloszeniowego, to bedzie mój debiut :/ Mam nadzieje, że nie polegne po pierwszej edycji.
  16. Dziewczyny stoją przed ogromnym dylematem moralnym, nie zazdroszczę. Już samo zabranie miotu i poddanie eutanazji jest bardzo trudne :( dlatego zależało mi na ster. aborcyjnej bo bałam sie, ze nie podołam i nie oddam maluchów do weta. Prosiłam Tz aby On to za mnie zrobił, niechętnie się zgadzał.
  17. Dzielną i bardzo mądrą :) Taka jest własnie nasza Saszka :) Mój bazarek jeszcze trwa, choć szału nie ma...:/ Na chwile obecna mamy uzbierany 151zł i chyba na tym niestety sie zakonczy.
  18. Ada - absolutnie tak nie myśl. Grażynka i Michelle sa zabiegane i kilka wątków w subskrypcji wiec nie zawsze odpisują ale na pewno wzieły pod uwagę Twoje rady. Przecież każda rada jest w cenie. Nikt nie jest alfą i omegą. Przy okazji i inne cioteczki się uczą. Ja np. już wiem do kogo pisać jak będę miała pod opieką kudłacza :P
  19. Dziewczyny, dostałam przelew dla Lisia - 50,- od pani Edyty K. Czy to któraś z Was, Cioteczki? Sprawdzę jeszcze na forum akit. W każdym razie dziękujemy!
  20. Wielkie dzięki Cioteczko! Zapłaciłam za 2 opakow. amigdaliny, zastrzyki zostaną jeszcze dzisiaj wysłane do Kikou. Koszt z przesyłką 910zł forgetmenot - Saszka dostała Twoją paczuszkę!!! Bardzo, bardzo dziękujemy :)
  21. Cioteczki, po uregulowaniu częsci naleznosci za operację zabraknie nam na pierwsze opak. amigdaliny, więc proponuję te 200zł przeznaczyć na zakup leku. Złożyłam już zamówienie w sklepie, czekam na odpowiedz. edit: własnie dostałam dane do wpłaty.
  22. [quote name='Cantadorra']Fiorstein, poproszę o nr konta na pw. Witaj Cioteczko, już wysyłam i z góry dziękuję za pomoc. Teraz o Saszce. Rozmawiałam przed chwilą z Kasią i wiadomości są dobre. Obecna forma jest o wiele lepsza niżeli przed operacją. Saszka na nowo zaczeła interesować się zyciem, otoczeniem. Ewidentnie widać poprawę! Z jedzeniem też sobie dobrze radzi, dzieli na porcje bo pobolewa ja gojąca rana ale nie jest to ten sam dyskomfort jaki był spowodowany guzem!! Bez dwóch zdań. Kasia umawiała się na konsultację z dr poleconym przez Ewa36 ale z powodu natłoku zajęć Pana Dr rozmowa została przesunięta na dziś, na 13. Może tym razem uda się wykraść parę minut z napiętego grafika. Rozliczenie U Kasi na koncie zostało: z badań krwi 40zł moja darowizna 50zł wpłata od P.B. 250zł Ustaliłyśmy z Kasią, że ta kwota zostanie przeznaczona na uregulowanie długu 440zł, zatem pozostanie nam do spłacenia 100zł Aby zapewnić ciągłość w dostarczaniu amigdaliny dla Saszki, reszta wpłat przeznaczamy na zakup zastrzyków - to jest priorytet.
×
×
  • Create New...