-
Posts
15513 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fiorsteinbock
-
Jestem po regeneracji, transformacji i bóg wie czym jeszcze. W kazdym razie odzyskałam łączność ze swiatem i juz aktualizuję wpłaty na rzecz Saszki. 11.10 - Skarpeta Owczarkowa: 200zł 11.10 - Cantadorra: 60zł 12.10 - Aneta K - 30zł 17.10 - Bazarek Sharki: 117,50zł Bardzo serdecznie dziękuję za wpłaty! 30zł od P. Anety jest deklaracją, więc to zapisuję na rzecz miesięcznej opłaty za DT a resztę przeznaczymy na spłatę amigdaliny. Rozmawiałam w zeszłym tyg z Kasia, która była po dodatkowej konsultacji z wetem i zalecił aby zwiększyć dawkę amigdaliny do 5mg. Polecił również zastrzyki przeciwzapalne, których koszt to 200zł. Znajoma dowiadywała się w Berlinie i znalazła aptekę, która sprzedaje po 35eur ale potrzebna jest recepta. Jeśli uda jej się takową załatwić to kupi nam w Niemczech. Zaraz zadzwonię do dziewczyn jak samopoczucie.
-
Mialam przerwe w dogo - widze, ze Filipek nadal u Ciebie :) sluchaj, moje kociaki tez nie ciesza sie zainteresowaniem - jest totalna cisza!
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, labek zostaje jednak na stale w DT. Dziekuje Wam za pomoc :) -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Basiu, czy bialy Atos, ktory ma album na googlach to jest ten sam bialy, ktory był na boksach ogolny? czy to nowy psiak? pytam bo pomyslalam o akitach - aby go zglosic. kiedys juz zglaszałam tego bialego ale uznali, ze on jest typie hasiora. -
Julcia mam domek i pewnie juz tutaj zostane...dobry domek:)
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Eh...doła i ja mam bo poleciłam Julkę właśnie tej babce... Wierzyłam, że ludzie są odpowiedzialni a Julka trafi do wspaniałego miejsca. Oni wzieli innego psiaka ze schronu? Czy wogole zrezygnowali z adopcji? -
Witajcie Cioteczki! Jestem odcięta od dogo, ponieważ mój laptop uległ uszkodzeniu i przez tydzień będę na pożyczonym a więc, sporadycznie. Ewciu, raz jeszcze dziękuję, że skontaktowałaś się z wetem. Przekazałam wszystkie informację Kasi i myślę, że już amigdalina została podana wraz z wit. C. Rano zadzwonię do Kasi a może ona w między czasie wejdzie na wątek i sama się wypowie. Podałam Jej również nr Ewy aby kontaktowała się w razie wątpliwości. Mamy też nowe wpłaty, które uzupełnie późnym wieczorem bo Tz chcę wracać do pracy a zatem zabiera laptopa :/
-
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
fiorsteinbock replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najważniejsze, że pamięć o Kilerku i pozostałych psiakach nie zgineła. Dzięki temu sa niesmiertelni. -
Ada - absolutnie tak nie myśl. Grażynka i Michelle sa zabiegane i kilka wątków w subskrypcji wiec nie zawsze odpisują ale na pewno wzieły pod uwagę Twoje rady. Przecież każda rada jest w cenie. Nikt nie jest alfą i omegą. Przy okazji i inne cioteczki się uczą. Ja np. już wiem do kogo pisać jak będę miała pod opieką kudłacza :P
-
[quote name='Cantadorra']Fiorstein, poproszę o nr konta na pw. Witaj Cioteczko, już wysyłam i z góry dziękuję za pomoc. Teraz o Saszce. Rozmawiałam przed chwilą z Kasią i wiadomości są dobre. Obecna forma jest o wiele lepsza niżeli przed operacją. Saszka na nowo zaczeła interesować się zyciem, otoczeniem. Ewidentnie widać poprawę! Z jedzeniem też sobie dobrze radzi, dzieli na porcje bo pobolewa ja gojąca rana ale nie jest to ten sam dyskomfort jaki był spowodowany guzem!! Bez dwóch zdań. Kasia umawiała się na konsultację z dr poleconym przez Ewa36 ale z powodu natłoku zajęć Pana Dr rozmowa została przesunięta na dziś, na 13. Może tym razem uda się wykraść parę minut z napiętego grafika. Rozliczenie U Kasi na koncie zostało: z badań krwi 40zł moja darowizna 50zł wpłata od P.B. 250zł Ustaliłyśmy z Kasią, że ta kwota zostanie przeznaczona na uregulowanie długu 440zł, zatem pozostanie nam do spłacenia 100zł Aby zapewnić ciągłość w dostarczaniu amigdaliny dla Saszki, reszta wpłat przeznaczamy na zakup zastrzyków - to jest priorytet.