Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
  • Posts

    15513
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fiorsteinbock

  1. Oczywiście chętnie przyjmiemy :) Już wysyłam adres na pw. Bardzo, bardzo dziękuję!
  2. A moje gwiazdeczka pojechały w zeszła niedziele obie do jednego domku, do Dzierżoniowa. Bardzo sie ciesze, bo myślałam, że będą musiały zostać rozdzielone a tu prosze...fajny domek, odpowiedzialny i one obie razem :)
  3. Rozmawiałam z Asią, podałam jej adres do Kasi :) Wielkie dzieki Marysiu!
  4. Zaraz napisze na portalu molosy. [B]p[/B]e e[B]l [/B]....qrdenie moge sie zalogowac na konto na molosach i nie moge pisac pw do ludzi.Szukam dalej.
  5. [quote name='asl']Zgodnie z decyzją podjętą na wątku Lany, przelałam dla Saszy 33,11 zł - pieniążki które zostały po Lanie. Tutaj wątek Lanki http://www.dogomania.pl/forum/threads/211625-Czekała-czekała-i-się-doczekała-Porzucona-DON-ka-Lana-już-w-swoim-domu!!/page47 Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku Lany ww. wpłaty. Z góry dziękuję :) Wpłata dotarła, bardzo dziękujemy za wsparcie!
  6. Cioteczki, melduję, iz doszła wpłata: 33,11 Bardzo, bardzo dziękujemy!!!
  7. Właśnie, własnie - Wujeczku w poniedziałek będzie chyba najlepiej i opcja priorytet. Ja mam duże zaufanie do firmy InPost, która ma tzw. paczkomaty - ale nie wiem czy w Twojej okolicy istnieją, więc chyba najprościej będzie Pocztą Polska. Kurier DHL czy UPS pewnie kosztowałby ok. 20zł, ale gwarantują dostarczenia na drugi dzień. Piękna fotki z "dzungli"! Ja równiez zazdroszcze takiej okolicy do zamieszkania i oczywiście pięknych krzewów! DONka, juz wysłam adres Kasi. Cerutin może byc, pewnie. Ma chyba w skladzie jeszcze rutyne?
  8. [quote name='Kamila Proc']nikt nie zerknie nawet?:placz:[/QUOTE] Ja zagladałam ale zupelnie nie kumam o co tam chodzi :)
  9. [quote name='giselle4']dobrze ze ja Twoje psiury znam od razy zatelefonuje na SM hihihi:)[/QUOTE] Dzięki Kochana! Można zawsze na Ciebie liczyc, heheh :D
  10. [quote name='giselle4']Nie Edytko mysle ze Ryniu juz szykuje jej domek nad morzem Basie nie wiedziala o Fundacji dlatego tak napisala....[/QUOTE] Dobrze, bardzo się ciesze - mam nadzieję, ze długo nie zagrzeje w schronie.
  11. Qrcze Cioteczki, nie mam jak wesprzeć finansowo :/ Trzymam kciuki za chłopaka!
  12. [quote name='basia34']Edytko mozesz wywiesic pare i jaka ulga ze nasze pieski maja szczesliwe domki.[/QUOTE] Oki - robi się. Ale mam prośbę do dziewczyn, które robiły jej zdjęcia o wysłanie na maila [email][email protected][/email] w oryginalnej wielkości: [url]https://plus.google.com/photos/103849938163637275620/albums/5812533608294190049/5812540911321855618?banner=pwa[/url] te fotki mają za mała rozdzielczość :/
  13. Boże... ile zależy od punktu widzenia człowieka. Ten domek zalicza się do najlepszych jakie spotkałam :)
  14. No tak, żeby moje dziecko jadło natkę :/ wolf, znalazłam już przepis na sok z róży, może w takiej postaci najlepiej podac Saszce. Jutro zadzwonie do Kasi, nie sadze aby miala czas robic soki wiec wzielabym to na siebie i gotowy "produkt" odesłała.
  15. [quote name='giselle4']L nie jak Lucka tylko Lucyfer jest bardzo kochana lubi sie bawic ale na intruzow szczeka strasznie:)[/QUOTE] Bo docenia miejsce, w któym mieszka :)
  16. Dziewczyny, to wywieszac papierowe ogloszenia w Bwie z Santaną?
  17. Pirat, Felicja - żyją jak pączki w maśle :) Przypadek Pirata byl niesamowity...uciekl pani spod sklepu, rodzina go wypatrzyla na stronach azyla i fajnie - niech siedzi tam, bo zmienili mieszkanie na mniejsze. Moje zwierzeta nie maja sie co martwic bo zmieniamy na większe, w odwrotnej sytuacji - podrzuciłabym pod schron...tam psy są naprawde szczęsliwe. Mam nadzieje, że wyczywacie ironie :)
  18. To może już zarezerwuje dla Saszki a w miedzy czasie znajde metode/obróbke tego cuda. Mozemy sie tak umówic? :) chciałam wysłac pw do cioteczki jaanki ale ma zapelniona skrzynke.
  19. A byśmy wzieli :) jaanka, podpowiedz jak ją przygotować?
  20. [quote name='jaanka']http://w-spodnicy.ofeminin.pl/Tekst/Zdrowie/527966,1,Witamina-c--zrodla-witaminy-c--w-czym-wystepuje-witamina-c.html Dziewczyny zobaczcie czym by można wzbogacić dietę Saszy . Zapytajcie o owoce róży polskiej . Czy ona je owoce i warzywa czy raczej nie do wciśnięcia ? Myśle, że bez problemu bo i tak ma miksowane wiec na pewno coś sie uda przemycic. Zapisałam sobie www. Dzięki.
  21. Dziękuję Marysiu :) Twoja znajoma ma piękną suczkę z Dobrocina, pozdrowionka dla Asi :)
  22. Rozmawiałam z kobieta, która wygrała walke z nowotworem złośliwym. Opowiadałam jej o pogorszeniu stanu Saszki. Powiedziała mi "Edyta, rak czasami mna poniewierał okrutnie, ale tak wyglada walka. Raz on, raz ja. W koncu przegrał. I Saszki guz przegra." I tego sie trzymam. Cioteczki, prosze raz jeszcze, poszperajcie w apteczkach, moze macie wit C ze zblizającym sie koncem terminu. Saszka potrzebuje kazde ilosci.
  23. [quote name='asl']Zgodnie z decyzją podjętą na wątku Lany, przelałam dla Saszy 33,11 zł - pieniążki które zostały po Lanie. Tutaj wątek Lanki http://www.dogomania.pl/forum/threads/211625-Czekała-czekała-i-się-doczekała-Porzucona-DON-ka-Lana-już-w-swoim-domu!!/page47 Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku Lany ww. wpłaty. Z góry dziękuję :) Bardzo, bardzo dziękujemy :) Jak tylko wpłyna, potwierdze.
×
×
  • Create New...