-
Posts
15513 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fiorsteinbock
-
A moje gwiazdeczka pojechały w zeszła niedziele obie do jednego domku, do Dzierżoniowa. Bardzo sie ciesze, bo myślałam, że będą musiały zostać rozdzielone a tu prosze...fajny domek, odpowiedzialny i one obie razem :)
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Zaraz napisze na portalu molosy. [B]p[/B]e e[B]l [/B]....qrdenie moge sie zalogowac na konto na molosach i nie moge pisac pw do ludzi.Szukam dalej. -
[quote name='asl']Zgodnie z decyzją podjętą na wątku Lany, przelałam dla Saszy 33,11 zł - pieniążki które zostały po Lanie. Tutaj wątek Lanki http://www.dogomania.pl/forum/threads/211625-Czekała-czekała-i-się-doczekała-Porzucona-DON-ka-Lana-już-w-swoim-domu!!/page47 Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku Lany ww. wpłaty. Z góry dziękuję :) Wpłata dotarła, bardzo dziękujemy za wsparcie!
-
Właśnie, własnie - Wujeczku w poniedziałek będzie chyba najlepiej i opcja priorytet. Ja mam duże zaufanie do firmy InPost, która ma tzw. paczkomaty - ale nie wiem czy w Twojej okolicy istnieją, więc chyba najprościej będzie Pocztą Polska. Kurier DHL czy UPS pewnie kosztowałby ok. 20zł, ale gwarantują dostarczenia na drugi dzień. Piękna fotki z "dzungli"! Ja równiez zazdroszcze takiej okolicy do zamieszkania i oczywiście pięknych krzewów! DONka, juz wysłam adres Kasi. Cerutin może byc, pewnie. Ma chyba w skladzie jeszcze rutyne?
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']dobrze ze ja Twoje psiury znam od razy zatelefonuje na SM hihihi:)[/QUOTE] Dzięki Kochana! Można zawsze na Ciebie liczyc, heheh :D -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Nie Edytko mysle ze Ryniu juz szykuje jej domek nad morzem Basie nie wiedziala o Fundacji dlatego tak napisala....[/QUOTE] Dobrze, bardzo się ciesze - mam nadzieję, ze długo nie zagrzeje w schronie. -
Samotny, głodny ONek na ulicach miasta.Bruno juz w swoim domu !!!
fiorsteinbock replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Qrcze Cioteczki, nie mam jak wesprzeć finansowo :/ Trzymam kciuki za chłopaka! -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia34']Edytko mozesz wywiesic pare i jaka ulga ze nasze pieski maja szczesliwe domki.[/QUOTE] Oki - robi się. Ale mam prośbę do dziewczyn, które robiły jej zdjęcia o wysłanie na maila [email][email protected][/email] w oryginalnej wielkości: [url]https://plus.google.com/photos/103849938163637275620/albums/5812533608294190049/5812540911321855618?banner=pwa[/url] te fotki mają za mała rozdzielczość :/ -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, to wywieszac papierowe ogloszenia w Bwie z Santaną? -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
fiorsteinbock replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Pirat, Felicja - żyją jak pączki w maśle :) Przypadek Pirata byl niesamowity...uciekl pani spod sklepu, rodzina go wypatrzyla na stronach azyla i fajnie - niech siedzi tam, bo zmienili mieszkanie na mniejsze. Moje zwierzeta nie maja sie co martwic bo zmieniamy na większe, w odwrotnej sytuacji - podrzuciłabym pod schron...tam psy są naprawde szczęsliwe. Mam nadzieje, że wyczywacie ironie :) -
[quote name='jaanka']http://w-spodnicy.ofeminin.pl/Tekst/Zdrowie/527966,1,Witamina-c--zrodla-witaminy-c--w-czym-wystepuje-witamina-c.html Dziewczyny zobaczcie czym by można wzbogacić dietę Saszy . Zapytajcie o owoce róży polskiej . Czy ona je owoce i warzywa czy raczej nie do wciśnięcia ? Myśle, że bez problemu bo i tak ma miksowane wiec na pewno coś sie uda przemycic. Zapisałam sobie www. Dzięki.
-
Rozmawiałam z kobieta, która wygrała walke z nowotworem złośliwym. Opowiadałam jej o pogorszeniu stanu Saszki. Powiedziała mi "Edyta, rak czasami mna poniewierał okrutnie, ale tak wyglada walka. Raz on, raz ja. W koncu przegrał. I Saszki guz przegra." I tego sie trzymam. Cioteczki, prosze raz jeszcze, poszperajcie w apteczkach, moze macie wit C ze zblizającym sie koncem terminu. Saszka potrzebuje kazde ilosci.
-
[quote name='asl']Zgodnie z decyzją podjętą na wątku Lany, przelałam dla Saszy 33,11 zł - pieniążki które zostały po Lanie. Tutaj wątek Lanki http://www.dogomania.pl/forum/threads/211625-Czekała-czekała-i-się-doczekała-Porzucona-DON-ka-Lana-już-w-swoim-domu!!/page47 Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku Lany ww. wpłaty. Z góry dziękuję :) Bardzo, bardzo dziękujemy :) Jak tylko wpłyna, potwierdze.