Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
  • Posts

    15513
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fiorsteinbock

  1. Podesłałam link do albumu Pani, która szuka psa dużego ale łagodnego, miałby kontakt z dziećmi. Przebywał na dworze, w kojcu. Co do Atoska, Basiu co możesz o nim powiedziec? Wiek, usposobienie do ludzi i psów?
  2. Florcio to indywidualista i takim go lubię. Niczym prawdziwe kocisko :)
  3. Psiak warczy i szczeka bo się boi. A jak jest ze spacerami, czy poza domem jest również zlękniony? Jak spacery na smyczy?
  4. Tak jak piszesz Elu, zdjęcia Luśki wypoczywającej na kanapie są w stanie naładować mi aku na cały tydzien :)
  5. WIdzisz, chociaż skruchę wykazała. A Nuka nic, żadnego zażenowania sytuacją ;) Kajek już bardziej, przynajmniej łepetynkę spuści i udaje, że żałuje za grzechy :)
  6. Elu, wpłynęło 80zł dla Lisia z bazarku nr 3. Wielkie dzięki!!
  7. Na pewno jest spanikowana całą sytuacją, zamknięciem, wydarzeniami ostatnich dni. Nie wiem zupełnie jak mogę jej pomóc.
  8. [quote name='basia34']Tak Edytko to ten sam Atos co jest na boksie ogolnym.Podrzucam moje pieski.[/QUOTE] Takie fantastyczny pies i nie podoba się ludziom :( Dziewczyny, robiłyście mu ogłoszenia? jak nie to wrzucę na kilka portali.
  9. Zaglądam do Tuptusia :) Utknęłam robiąc ogłoszenia moich kocich tymczasów, już mi literki skaczą po monitorze... czas na mala przerwę ;)
  10. A moje psy niestety wynajdą zawsze coś na dworze... Ludzie wyrzucają na trawnik jedzenie dla psów, w tym i kości i czasem pomimo, iż staram się je upilnować (wyłączne spacery na smyczy) to i tak coś skubną. A potem to niestety różne mamy przeboje żołądkowe :/
  11. Zaglądam do Lucynki :) Mam nadzieję, że Ona nie wpadnie na taki szatanski pomysł jak psica Iwonki. Iwonko, jak podopieczna?
  12. [quote name='Mysza2']no sama widzisz, na emeryturę pora [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232415-Zakończony-rozliczony-lektury-opracowania-książki-dla-dzieci-do-25-09-godz-22-00[/URL][/QUOTE] Emeryturę??? Chyba, żeby przyjechać do nas, w dolnośląskie na dłuższy wypoczynek :p
  13. Elu możesz mi podeslac jeszcze link do bazarku (205z/ł) - te linki powyżej dotyczą tego samego :) A ja mam w subskr. tylko TuptusiowoLisiowy. Wpłyneły również wpłaty od: 18.10 - Ajula - 10zł 22.10 - mimblunka - 30zł Serdecznie Cioteczki dziękujemy!!! Wieczorem wyśle przelew za kolejny miesiąc i po odliczeniu tego wydatku, zostaje u Lisia 222,16zł.
  14. [quote name='Mysza2']Edziu, bardzo Cię przepraszam, musiało mi coś przerwać jak przelew robiłam, albo zły kod wklepałam i nie zwróciłam uwagi że nie poszło (myślałam że 10go- ale nie mam tego w historii rachunku). Przed chwilą poszło jednym słowem :oops:[/QUOTE] Eh tam, nie przepraszaj, zdarza sie. Ja pewnego dnia zrobilam taki numer przy transakcji na allegro aż mi Sprzedawca pogroził paluszkiem :) Nie wiem jak do tego doszło, że pieniadze nie wyszły z konta :)
  15. Cioteczko Kochana! Ja juz uzupełniam wpłaty z Twojego konta, które mam az dwie: 110zł i 205zł czyli 80zł to jeszcze z trzeciego bazarku?? Myszko! zasuwasz jak robot, może jakąś firmę stworzymy? :) Biorę sie za księgowanie. Dziękuję ogromnie za pomoc!!!
  16. Wygląda rzeczywiscie jakby zgubił parę kilo. Czyli winna byla tarczyca? Qrcze, kolejny raz się okazuję, ze agresja u psa jest skutkiem jakis chorob a nie skrzywień psychicznych. Bary mial ogromne szczescie, że trafił na dom Pana Pawła, ci ludzie naprawdę uratowali mu życie! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Goldence2 za relację :)
  17. Strasznie mi przykro z powodu Cezarka. Mogę tylko wierzyć, że tam gdzie odszedł będzie szczęsliwszy :(
  18. Bjuta, fotki piękne - dziękuję :) Saszka znowu wygląda jak dawniej, to nie jest pies, którego ostatnio widziałam. Pies zrezygnowany, z opuszczonym wzrokiem, nie zainteresowany otoczeniem... To jest dawna Saszeńka :) Tak sie ciesze, że operacja jej pomogła, pomimo wątpliwości i ryzyka jakie podejmowaliśmy, warto było - chocby dla obejrzenia takich zdjęc...
  19. [quote name='brzośka']właśnie przelałam 205 zł z bazarku książkowego :) Edytko, potwierdź proszę jak otrzymasz: http://www.dogomania.pl/forum/threads/233038-ROZLICZAM!-Antykwariat-na-leczenie-Saszki-do-13-10-2012-21-00/page19 Dostarczone i potwierdzone! Bardzo dziękuję Cioteczko, mamy na kolejny miesiac za DT :) Wieczorem przeleję do Kasi.
  20. Dziewczyny na pewno informowały o charakterze Julki i uprzedzały, że potrzebuje dużo uwagi, cierpliwości i zrozumienia. W moim odczuciu Ona nikogo nie ugryzła, tylko mężowi nie pasowała. I ot cała prawda...
  21. [quote name='Mysza2']a gdzie się nam Fiorka zapodziała? Fiorko potwierdź proszę wpłatę z bazarku, bo chciałam już o nim zapomnieć:)[/QUOTE] Tak Myszko, miałam laptopa w naprawię :) Cioteczko, kiedy wpłacałaś na moje konto - bo sprawdzam i nie mam wpłaty od Ciebie.
  22. [quote name='Elwira1992']no to super :) trzymam kciuki za Saszkę :)[/QUOTE] Dziękuję :)
  23. Kochane Cioteczki, Wujaszkowie - melduję wpływ 200zł na konto Saszki z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/183579-SASZA-guz-na-podniebieniu-i-16z%C5%82-na-koncie!-Prosimy-o-wsparcie[/url] Wpłata doszła już 11.10 ale nie miałam komputera aby potwierdzic. Bardzo dziękuję za wsparcie Saszki! To ogromna dla nas pomoc!
×
×
  • Create New...