-
Posts
15513 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fiorsteinbock
-
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Podesłałam link do albumu Pani, która szuka psa dużego ale łagodnego, miałby kontakt z dziećmi. Przebywał na dworze, w kojcu. Co do Atoska, Basiu co możesz o nim powiedziec? Wiek, usposobienie do ludzi i psów? -
Młodziutki Rufus wyrwany z meliny ma dom! :) Dziękujemy!
fiorsteinbock replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
Psiak warczy i szczeka bo się boi. A jak jest ze spacerami, czy poza domem jest również zlękniony? Jak spacery na smyczy? -
Julcia mam domek i pewnie juz tutaj zostane...dobry domek:)
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Na pewno jest spanikowana całą sytuacją, zamknięciem, wydarzeniami ostatnich dni. Nie wiem zupełnie jak mogę jej pomóc. -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia34']Tak Edytko to ten sam Atos co jest na boksie ogolnym.Podrzucam moje pieski.[/QUOTE] Takie fantastyczny pies i nie podoba się ludziom :( Dziewczyny, robiłyście mu ogłoszenia? jak nie to wrzucę na kilka portali. -
Tuptus,jestem w psim niebie ,pamietajcie o mnie[*]
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam do Tuptusia :) Utknęłam robiąc ogłoszenia moich kocich tymczasów, już mi literki skaczą po monitorze... czas na mala przerwę ;) -
Julcia mam domek i pewnie juz tutaj zostane...dobry domek:)
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do małej. -
Elu możesz mi podeslac jeszcze link do bazarku (205z/ł) - te linki powyżej dotyczą tego samego :) A ja mam w subskr. tylko TuptusiowoLisiowy. Wpłyneły również wpłaty od: 18.10 - Ajula - 10zł 22.10 - mimblunka - 30zł Serdecznie Cioteczki dziękujemy!!! Wieczorem wyśle przelew za kolejny miesiąc i po odliczeniu tego wydatku, zostaje u Lisia 222,16zł.
-
[quote name='Mysza2']Edziu, bardzo Cię przepraszam, musiało mi coś przerwać jak przelew robiłam, albo zły kod wklepałam i nie zwróciłam uwagi że nie poszło (myślałam że 10go- ale nie mam tego w historii rachunku). Przed chwilą poszło jednym słowem :oops:[/QUOTE] Eh tam, nie przepraszaj, zdarza sie. Ja pewnego dnia zrobilam taki numer przy transakcji na allegro aż mi Sprzedawca pogroził paluszkiem :) Nie wiem jak do tego doszło, że pieniadze nie wyszły z konta :)
-
BARY po wielu perturbacjach ma dom! Powodzenia!
fiorsteinbock replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Wygląda rzeczywiscie jakby zgubił parę kilo. Czyli winna byla tarczyca? Qrcze, kolejny raz się okazuję, ze agresja u psa jest skutkiem jakis chorob a nie skrzywień psychicznych. Bary mial ogromne szczescie, że trafił na dom Pana Pawła, ci ludzie naprawdę uratowali mu życie! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Goldence2 za relację :) -
Bjuta, fotki piękne - dziękuję :) Saszka znowu wygląda jak dawniej, to nie jest pies, którego ostatnio widziałam. Pies zrezygnowany, z opuszczonym wzrokiem, nie zainteresowany otoczeniem... To jest dawna Saszeńka :) Tak sie ciesze, że operacja jej pomogła, pomimo wątpliwości i ryzyka jakie podejmowaliśmy, warto było - chocby dla obejrzenia takich zdjęc...
-
[quote name='brzośka']właśnie przelałam 205 zł z bazarku książkowego :) Edytko, potwierdź proszę jak otrzymasz: http://www.dogomania.pl/forum/threads/233038-ROZLICZAM!-Antykwariat-na-leczenie-Saszki-do-13-10-2012-21-00/page19 Dostarczone i potwierdzone! Bardzo dziękuję Cioteczko, mamy na kolejny miesiac za DT :) Wieczorem przeleję do Kasi.
-
Julcia mam domek i pewnie juz tutaj zostane...dobry domek:)
fiorsteinbock replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny na pewno informowały o charakterze Julki i uprzedzały, że potrzebuje dużo uwagi, cierpliwości i zrozumienia. W moim odczuciu Ona nikogo nie ugryzła, tylko mężowi nie pasowała. I ot cała prawda... -
Kochane Cioteczki, Wujaszkowie - melduję wpływ 200zł na konto Saszki z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/183579-SASZA-guz-na-podniebieniu-i-16z%C5%82-na-koncie!-Prosimy-o-wsparcie[/url] Wpłata doszła już 11.10 ale nie miałam komputera aby potwierdzic. Bardzo dziękuję za wsparcie Saszki! To ogromna dla nas pomoc!