Iwona77
Members-
Posts
674 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iwona77
-
mam coś takiego w domu [URL]http://www.youtube.com/watch?v=wCe4UDNbhko[/URL], tylko teraz jest wielkości wilczura;-) nudzi mu się więc jak piesek jest ruchliwy to się będą razem bawić:-) może znajdziecie coś bliżej jak nie dajcie znać i wezme pieska, hotel przez dłuższy czas może kosztować majątek:-(
-
referencje mam złe i dobre, zależy kto je wystawia;-) nie każdy mnie lubi;-) mogę zrobić filmik mojego pieska, mieszkania itd. napewno nic psu u mnie się nie stanie, mam małe mieszkanko i jednego psa, nigdy nie puszczam go luzem, jest zdrowy, zadbany i w środe będzie wykastrowany. DT bezpłatny oczywiście, bo wiem, że takiego szukacie
-
Witam, dostałam PW, oczywiście mogę zaoferować DT, piesek by był z moim pieskiem, ale niestety mieszkam w Chrzanowie:-( więc nie wiem na co się przyda moja deklaracja, w łodzi będe około 15 marca (to chyba nie daleko od skierniewic? jeżeli tak to ups;-). Jakby ktoś pieska przywiózł nie ma sprawy... niestety finansowo nie mogę wesprzeć:-( mam strasznie ciężką sytuacje
-
[quote name='Ada-jeje']Te artykuly Ci jeszcze bokiem wyjda, spoko!!! :diabloti: Z dogo juz jest propozycja zeby Ciebie Iwona na liscie czarnych kwiatkow umiescic. :diabloti: Zwolnilo sie tez miejsce dla kolejnego szczeniaka na miejsce Sznurowki, w ub. roku tylko dwa szczeniaki wyadoptowane przez was do tego domu juz rozjechane przez samochod, [B]nasza Rudaske odebralismy po kilku dniach pobyt w tym okrutnym DS[/B] i zyje do dzis. Dzieki takim adopcjom, robi sie miejsce dla kolejnych waszych szczeniakow. :angryy: Daj Bog Iwona, zeby kultura tego pana nie byla na twoim poziomie.[/QUOTE] [URL]http://img651.imageshack.us/img651/1073/obraz081.jpg[/URL] [URL]http://img651.imageshack.us/img651/1508/obraz080.jpg[/URL] [URL]http://img695.imageshack.us/img695/6683/obraz078h.jpg[/URL] [URL]http://img14.imageshack.us/img14/8408/obraz069qp.jpg[/URL] [URL]http://img706.imageshack.us/img706/2746/obraz073e.jpg[/URL] [URL]http://img237.imageshack.us/img237/161/obraz072k.jpg[/URL]
-
No i pierwsze efekty artykułu pani R. juz mamy. Właśnie dzwonił do Pani Raw. pan o koteczke. Został poinformowany o konieczności sterylizacji. Pan był miły i kulturalny i na poziomie. Powiedział, że tak z zasadzie to po co kotke sterylizować i męczyć jak bezpieczniej dla niej jest potem uśpić miot. Powołał się na artykuł! Oczywiście znając was i tak wam to nie da nic do myślenia. Out!
-
[quote name='malgos']Co do p. Gieruli- Szymutko: Ta pani latem ub. roku chciała adoptować ode mnie kociaka. W tym czasie miała u siebie Białaska. Chciała, żeby "ktoś z fundacji", jadąc do niej, zabrał po prostu ode mnie kota i jej przywiózł. Zdecydowanie odmówiłam, wyjaśniając, że nie wyadoptowuję kotów na tych zasadach. Wystarczyła krótka rozmowa telefoniczna, żeby stwierdzić, że nie jest to osoba odpowiedzialna i ... szkoda gadać...:sad: Jak widać- nie myliłam się. Ten list to potwierdza.[/QUOTE] dziwne bo jak wyszedł jej pierwszy artykuł i pytałam ci się o nią nic mi o tym fakcie nie wspomniałaś, zachowywałaś się tak jakbyś wogóle nigdy w życiu o tej osobie nie słyszała, a może nie chciałaś się wtrącać?
-
Czarna perła- wyrzucona na mróz -rozrabia z Bandziorem w domku :)
Iwona77 replied to agamika's topic in Już w nowym domu
[quote name='agamika']Tak wiemy ze trzeba się spieszyć , w poniedziałek będzie już wszystko wiadomo, tzn gdzie będzie wykonany zabieg , miejsce dla suni w hotelu (w ocieplonym budynku) na szczęście możemy obecnie mieć od ręki jeśli okazałoby się ze jednak Kraków - wiec niema ryzyka ze będzie jakieś opóźnienie zostanie wszystko ustalone zapewne w pn najdalej we wtorek, jeśli wet będzie trudno osiągalny jeśli sterylizacja zostanie wykonań w NS nie potrzebny jest hotel hotel jest rozwiązaniem tylko w przypadku konieczności przyjazdu suni do Krakowa na zabieg , natomiast na razie sytucja wdomu u Pani się ustabilizowała bo rodzina zobaczyła ze nie musza sie raczej obawiac ze sunia zostanie tam na stałe[/QUOTE] Bardzo się cieszę:-) jak coś piszcie:-) coś się wymyśli. Damy ogłoszenie w miejscowej gazecie jeśli to jest ok. i nie macie nic przeciwko oczywiście, dość dużo piesków znalazło nam domek dzięki tym ogłoszeniom, może tak będe mogła pomóc. Pozdrawiam -
Czarna perła- wyrzucona na mróz -rozrabia z Bandziorem w domku :)
Iwona77 replied to agamika's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']Iwona! A Ty dokładasz się do tej sterylki?;) Czy znowu chcesz tylko zamęt siać? Nie czytasz,że dziewczyny się spieszą?[/QUOTE]nie wtrącaj się, piszemy min na pw a Tobie do naszej konwersacji nic, jeżeli będziesz zaśmiecać wątek i w nastepnym wątku wszynać awantury powiadomie moda. Dostałam maila z prośbą o pomoc, jaką pomoc zadeklarowałam tobie nic do tego! napewno większą niż Twoja! Dziewczyny zdecydują gdzie i jak dokonają zabiegu! dlaczego ty masz im dyktować. Ja podałam inną alternatywe, może skorzystają, decyzja należy do nich. -
Czarna perła- wyrzucona na mróz -rozrabia z Bandziorem w domku :)
Iwona77 replied to agamika's topic in Już w nowym domu
daj znać czy udało się z terminem u Pani doktor z waszej okolicy, którą podałam na PW, zapewniła mnie, że wykona zabieg i stwierdziła, że czym szybciej tym lepiej, nie rozumiem jak można myśleć inaczej i zabijać rozwinięte młode, nie ma jakiegoś hoteliku u was w pobliżu? by tam została po zabiegu? -
Czarna perła- wyrzucona na mróz -rozrabia z Bandziorem w domku :)
Iwona77 replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Myśle jak pomóc ale kurcze gdyby był czas, najgorzej jak czasu na pomoc brak... -
Czarna perła- wyrzucona na mróz -rozrabia z Bandziorem w domku :)
Iwona77 replied to agamika's topic in Już w nowym domu
czyli ciąża jest bardzo wczesna? prawie, że żadna dobrze rozumiem? dlaczego ci weci czekają na to by zabijać rozwinięte i czujące młode? nie rozumiem tego! już mi przeszło przez myśl by ją u siebie zabunkrować a pisze, że sunia nie lubi kotów:-( a ja zakocona w tej chwili po uszy:-( Przykro mi. Na PW podałam numer do koleżanki, może ona będzie mieć pomysł co w tej sytuacji zrobić -
Każdy może udzielić prywatnego a tym samym legalnego! - azylu zwierzętom, wręcz powinien, prakseda czyli wygrywajaca ma z tego co doczytałam pod sobą z 80 zwierzaków, tylko nie musi się ukrywać przed nieuzasadnioną nienawiścią innych organizacji;-) "dobroczynnych". Skieruje do admina prośbe by zwrócil uwagę na ten wątek. Z całego serca i zresztą już po raz kelejny proszę o nie szkodzenie zwierzętom. A każdego kto szczerze kocha zwierzęta i kto zechce zagłosować na nasz dom tymczasowy i pomóc mu by dalej był otwarty na każdą istotę potrzebującą pomocy prosimy z całego serca o głosy. Głosowanie do końca grudnia! http://www.dogomania.pl/threads/176121-ProA-ba-o-1-gA-os-Pilne-proszAE-nie-ignoruj-ChrzanA-w?p=13742561#post13742561
-
Zakladam fundacje - przylacz sie!!! Poznan i okolice
Iwona77 replied to Ninka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Madallena']Założyć fundację bardzo fajna sprawa ale: zając sie papierkami, statutami, kontem i organizacją zaufanych ludzi to juz kłopot. Nie lepiej założyć filię jakiejs Fundacji juz istniejącej?[/QUOTE]Dasz sobie rade, nie daj się zastraszyć, ja ma działalność i też sobie radze z papierkami to ty też sobie z fundacyjnymi poradzisz. Zawsze lepiej realizować swoje cele " po swojemu" niestety z już istniejącymi fundacjami bywa bardzo różnie:-( -
z tytułem jest problem, forum nie działa poprawnie
-
wiem, że szanse na adopcje są słabe ale i tak podniose, nadal aktualne
- 33 replies
-
- chrzanów
- do oddania
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
mój pies nie uznawał smakołyków i zabaw:-) z tym, że mój pies to od poczatku była jakaś psia anomalia;-) a z tego co Jolanta pisze jej piesek się bawi zabawkami itd., trzeba go tylko oduczyć to zabawy w polowanie na człowieka:-) ale to na pewno przejdzie a do tego momentu trzeba chodzić w starych spodniach i bluzkach:-)
-
Martens wszystko ok ale uczenia psa, który jest tak żywy i ma zero koncentracji jest prawie, że nie możlwie, w dodatku szczeniak, najpierw trzeba go uspokoić i wyciszyć, by wogóle zwracał uwagę na właściciela. Zabawa z moim psem przynosi efekty takie, że ja ledwo żyje a on dopiero się rozkręcił :-) też jestem za nieustępowaniem, ale ściąganie go z łóżka może być dla niego świetną zabawą a ja osobiście wolałabym nie musieć codziennie przed snem tak bawić się z psem:-) on musi być ściągniety raz! ale tak by już nie miał możliwości ponownego wejścia i zrobienia sobie z tego świetnej zabawy:-)
-
też miałam takiego szczeniaka:-) płakałam bo sposobu na niego nie było i nikt mi tu nie chciał w to uwierzyć:-) w końcu w desperacji użyłam metody uważanej za nieodpowiednią:-) odganiałam, najczęściej ścierką;-) ich świstu psy się boją. Też chciał się odgryzać więc wierze:-) Dla niego odganianie było czystą prowokacja do wszczęcia "awantury" wszystko przeszło z wiekiem, najlepiej nie reagować ewentualnie uwolnić się od zębów i psa, odpędzić a na jego ponowne zaczepki nie reagować i czekać to naprawde przejdzie Teraz jak złapie to lekko i w zabawie, nabrał wyczucia, ogłady itd.:-) Mój piesek miał wogóle jakiś odruch klapania, nawet jak ktoś był daleko od niego można było nieraz usłuszeć dzwięk "kłapania" na spacerze jak pies łapał kurtke wciskałam mu do buzi patyk lub smycz, teraz uwielbia bawić się w przeciąganie smyczy lub patyka. Dodam, że zaczęło być lepiej jak mial tak 5-6 miesięcy więc pozostaje mi tylko życzyć cierpliwości i zapewnić, że to napewno przejdzie z wiekiem:-)
-
CZTERY śliczne kociaki u missieek - WSZYSTKIE W DOMKACH!!!! :-)
Iwona77 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A w jakim mieście/wsi koteczki się znajduja? -
Zenek chora kocina w Myślenicach szuka domu .
Iwona77 replied to Rudzia-Bianca's topic in Kotki już w nowych domach
Błagam jak nie znajdziecie domku dla niego przywieźcie go do mnie na tymczas! nie wypuszczajcie go pod żadnym pozorem, on tego nie przeżyje:-( jestem z Chrzanowa i mam pare kotków, wszystkie poszczepione i zdrowe, kociaki wydałam już prawie więc nie będzie problemu. Fajnie by Zenka też udało się zaszczepić ale nie konieczne. Melduje się jako ostatnia deska ratunku