Czołem Toluś ;)
Post rozliczeniowy uzupełniony, wczoraj z braku czasu w zasadzie mnie nie było. Przelew do Wiosny za transport niedzielny i leki na kwotę 180,oo poleciał dziś dopiero, za poślizg przepraszam, ale cały dzień wojowałam ze swoją pracą dyplomową ... :roll: oczywiście jak to częśto bywa w takich przypadkach ... zabrakło mi papieru do drukarki :angryy: o tonerze pamiętałam mam w zapasie jeden w domu, ale papieru to myślałam, że wystarczy, a tu nawet zabrakło ... :mad:
PW do [B]ola la[/B] poszło, poszła nawet do [B]olala[/B] niechcący, bo spacji zapomniałam :oops::oops::oops: