[quote name='wiosna']Przybiegłam ciekawa, bo zobaczyłam, że mi ktoś odpisał, a tu co? Dwa słowa :P
Toluś dzielny, bardziej wesoły niż obolały czy smutny. Poznał dzisiaj nową koleżankę, ale już musiał ją pożegnać..[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol: ups, a tu tylko ja :diabloti:
Wesoły Tolek to jest stan pożądany ;)