[quote name='belka123']ciastka byly na stole
ale wszystko tak szybko szybko, nawet herbaty nie chcialas, wiec ciastka zostaly zjedzone...[/QUOTE]
No tak ... Gapciuś był na pokładzie ... czas to też pieniądz :D
Trudno ...
[quote name='diana79']bedę wdzięczna za podnoszenie bazarku dla Topika bo ja do poniedziałku będę miała bardzo ograniczony dostęp do internetu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182404-markowe-klawiatury-myszki-DELL-HP-Siemens-i-inne-dla-skatowanego-Topika-do-01-04[/URL][/QUOTE]
Będziemy hopać :D zgodnie z wolą Matki Założycielki ;)
Dzięki za info Belka :D
Szarotka na kiełkach, Belka kluski śląski, mięsko w sosie i kapusta kiszona
kto dalej? :eating:
Oooooo Belka a ja miałam dostać ciastka jak byłam po Gapcia :eviltong::eviltong: i gdzie te ciastka? ;)
[quote name='Nikus']super:) zostało 30 zł....ludziowie pomóżcie..piszcie PW czy coś..:modla::modla::modla:[/QUOTE]
Czy coś ... już jestem, zaraz poczytam ... wujek Nikus wie, że mam do niego słabość ...
[quote name='Nikus']Mam już zgodę- allegro powinno być w weekend :multi: :multi::multi: Wunia dzięki za ...no wiesz sama za co;)[/QUOTE]
Drobiazg , buziak dla wujka Nikusia leci :D
[quote name='mmd']Pewnie, że się da...
Ciotka Wunia bez majtek sobie poradzi, bo na bazarek oddaje właśnie, to co tam jajeczka:diabloti:[/QUOTE]
No, żelazne majty :D:D:D:D:D Wyszczuplające :D:D:D:D
[quote name='Lu_Gosiak']o super:):) ale z Was ranne ptaszki:)
do deklaracji Wuniu dopisz jeszcze baldek2 - 30zł miesięcznie - moja Bogusia zawsze mi pomaga - DZIEKUJE:loveu::loveu:
i jeszcze Bjutka deklarowała 20zł jednorazowo[/QUOTE]
Zrobione :D
[quote name='katarzyna005']Jak go wyciągnięcie ze schroniska to daj mi od razu znać i wyślę pieniążki na konto.[/QUOTE]
Oczywiście :D Będzie wykonane :D
[quote name='RenW']To o mnie, o mnie !!!:B-fly::B-fly::B-fly::sweetCyb::bigcool::Cool!:
:roflt::roflt::roflt::roflt:[/QUOTE]
To hołd dla Ciebie, dar za okulary :D
Dla RenW
Ciocia RenW to szlachetna kobieta,
Bardzo kocha pieski, ceni też człowieka.
Więc niech te słowa lecą hen do góry,
i opiewają szlachetność tej nieziemskiej córy.
[quote name='RenW']No to gdzie się zbieramy..?:roll: U Wuni..?:cool3::evil_lol:
Cioteczka libację szykuje!!:p[/QUOTE]
[quote name='mmd']Witajcie z samego rana[/QUOTE]
Ciocia mmd przybyła :D Libacja się szykuje i miejsca szukamy, co Ty na to? :cool3::cool3::cool3::cool3:
[quote name='Charly']Weroniu jak bedziesz więcej wiedzieć, proszę napisz coś na temat jego stosunku do ludzi i do innych zwierząt. Jak na razie wiemy, ze siedzi sam w boksie.[/QUOTE]
Pierwotna treść postu #2 :D