-
Posts
2709 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Estrella
-
marzenia...czasem jest tak trudno je spełnić :( trzeba tyle czasu, cierpliwości, nieraz bólu i cierpienia, ale zawsze warto. O wiele trudniej jest jednak samemu walczyć z przykrą rzeczywistością, dlatego tak ważne jest wsparcie bliskich. Igiełko, trzymajcie się mocno, ciągle o Was myślę i jestem z Wami!!
-
jeszcze nic nie wiadomo
-
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Estrella replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Atomowka, Ty masz kota?? :):) Hela bardzo fajnie wygląda, jest naprawdę bardzo ładna :) -
nie wiem, ale poprosiłam mariamc, żeby dała nam znać...strasznie się martwię :(
-
odnowiłam ogłoszenia
-
wiem tyle co Wy. mariamc na pewno napisze.
-
[quote name='Estrella']Abi ma nawet niż 10 lat.[/QUOTE]nawet więcej* martwię się o Abisia :-(
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
Estrella replied to santino's topic in Już w nowym domu
zaglądam :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
napisałam do mariamc. Abi ma nawet więcej niż 10 lat. I na dodatek gorzej się poczuł, będą mu dzisiaj robić badania :(
-
Srebrna kotka bardzo potrzebuje pomocy!!!!!!!!
Estrella replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
zapisuję... będziecie potrzebowały pomocy finansowej? Pytam, ale nic nie deklaruję, bo po prostu nie mam czego... bazarki też już mam zaklepane :( ew. ogłoszenia mogłabym porobić jak przyjdzie na to czas. -
czytałyście już? [url]http://www.toz.wroclaw.pl/744.xml[/url] ta sunia tam była....[url]http://www.dogomania.pl/threads/185428-*LENA*-ma-SZANSE-NA-LECZENIE-W-UK...-ale-poki-co-zbiera-na-to-aby-zostac-w-DT[/url] na razie nic nie wiadomo co z nią
-
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Estrella replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Estrella']a jak koty miauczą w Niemczech?[/QUOTE]tzn. według Niemców -
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Estrella replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AlfaLS']Myślicie, ze ona nauczy się miauczeć po niemiecku??????? [/QUOTE]a jak koty miauczą w Niemczech? Helena... powodzenie w nowym domku :):) -
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Estrella replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
tutaj AlfaLS masz ten bazarek Cudaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/206378-Ko%C5%84ski-kantar-rozm-COB-na-leczenie-chorej-kotki-z-portu-do-24.04[/url] -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
Estrella replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='santino']Obiecuję do końca weekendu przesłać fotki - sorki, że tak się spóźniam, ale nie mam kabla do aparatu, ale w weekend postaram się pożyczyć to obfotografuję i Ci prześlę. [/QUOTE]spoko, zaczekam :):) [quote name='santino']Aha, [B]Estrella[/B], zrobiłam przegląd szaf i mogę zaproponować 4 pary butów :smile: Jakoś butów mam wyjątkowo dużo, szczególnie tych, których nie noszę ;-) [/QUOTE]ja też chyba wystawię buty. Na lato, zeszłoroczne, ale wydaje mi się, że w tym sezonie nadal będą modne. mój e-mail: [email][email protected][/email]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Estrella replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
jednak nie mogę jeszcze rozliczyć bazarku, bo przed chwilą poszło pudełko za 15zł :):) -
dam na jakieś wątki
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Estrella replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']Mamy już 380 zł na koncie :loveu: w maju będziemy składać zamówienie, jak dojdzie coś jeszcze to dostaną i puszki :smile:[/QUOTE]super!! i do góry koty -
facebook jest spoko :)
-
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Estrella replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Witaj :):) bardzo się cieszę, że Helenie tak się poszczęściło! -
Na stronie schroniska pewnie jeszcze nie zaktualizowano wieku Abisia... [quote name='strix']Która fotka się nie otwiera? Bo jak ja wchodzę to wszystkie się otwierają. [/QUOTE]ta druga, ale na psiegranych marzeniach