Jump to content
Dogomania

Estrella

Members
  • Posts

    2709
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Estrella

  1. Ale ja jestem, czytam wszystko każdego dnia...tylko nie zawsze daję o sobie znać... teraz mam sporo na głowie i gdybym miała coś pisać, to pewnie zaczęłoby się od narzekania, dlatego siędzę cicho. Sama popatrz jak ten mój poprzedni post wygląda :( I jeszcze o Abisia tak się martwię...
  2. marzenia...czasem jest tak trudno je spełnić :( trzeba tyle czasu, cierpliwości, nieraz bólu i cierpienia, ale zawsze warto. O wiele trudniej jest jednak samemu walczyć z przykrą rzeczywistością, dlatego tak ważne jest wsparcie bliskich. Igiełko, trzymajcie się mocno, ciągle o Was myślę i jestem z Wami!!
  3. jeszcze nic nie wiadomo
  4. Atomowka, Ty masz kota?? :):) Hela bardzo fajnie wygląda, jest naprawdę bardzo ładna :)
  5. nie wiem, ale poprosiłam mariamc, żeby dała nam znać...strasznie się martwię :(
  6. odnowiłam ogłoszenia
  7. wiem tyle co Wy. mariamc na pewno napisze.
  8. [quote name='Estrella']Abi ma nawet niż 10 lat.[/QUOTE]nawet więcej* martwię się o Abisia :-(
  9. napisałam do mariamc. Abi ma nawet więcej niż 10 lat. I na dodatek gorzej się poczuł, będą mu dzisiaj robić badania :(
  10. zapisuję... będziecie potrzebowały pomocy finansowej? Pytam, ale nic nie deklaruję, bo po prostu nie mam czego... bazarki też już mam zaklepane :( ew. ogłoszenia mogłabym porobić jak przyjdzie na to czas.
  11. czytałyście już? [url]http://www.toz.wroclaw.pl/744.xml[/url] ta sunia tam była....[url]http://www.dogomania.pl/threads/185428-*LENA*-ma-SZANSE-NA-LECZENIE-W-UK...-ale-poki-co-zbiera-na-to-aby-zostac-w-DT[/url] na razie nic nie wiadomo co z nią
  12. [quote name='Iljova']ale wierzę że ten dzień nadejdzie. [/QUOTE]na pewno nadejdzie :) ja kiedyś jak przeprowadzę się do domu z ogródkiem (a może i z padokiem dla koni) to wezmę jeszcze 2 psy, marzy mi się doberman i akita :):)
  13. [quote name='Estrella']a jak koty miauczą w Niemczech?[/QUOTE]tzn. według Niemców
  14. [quote name='AlfaLS']Myślicie, ze ona nauczy się miauczeć po niemiecku??????? [/QUOTE]a jak koty miauczą w Niemczech? Helena... powodzenie w nowym domku :):)
  15. tutaj AlfaLS masz ten bazarek Cudaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/206378-Ko%C5%84ski-kantar-rozm-COB-na-leczenie-chorej-kotki-z-portu-do-24.04[/url]
  16. [quote name='santino']Obiecuję do końca weekendu przesłać fotki - sorki, że tak się spóźniam, ale nie mam kabla do aparatu, ale w weekend postaram się pożyczyć to obfotografuję i Ci prześlę. [/QUOTE]spoko, zaczekam :):) [quote name='santino']Aha, [B]Estrella[/B], zrobiłam przegląd szaf i mogę zaproponować 4 pary butów :smile: Jakoś butów mam wyjątkowo dużo, szczególnie tych, których nie noszę ;-) [/QUOTE]ja też chyba wystawię buty. Na lato, zeszłoroczne, ale wydaje mi się, że w tym sezonie nadal będą modne. mój e-mail: [email][email protected][/email]
  17. od mojej uciekają, bo na wszystkich szczeka i straszy zębami
  18. jednak nie mogę jeszcze rozliczyć bazarku, bo przed chwilą poszło pudełko za 15zł :):)
  19. dam na jakieś wątki
  20. [quote name='Cudak']Mamy już 380 zł na koncie :loveu: w maju będziemy składać zamówienie, jak dojdzie coś jeszcze to dostaną i puszki :smile:[/QUOTE]super!! i do góry koty
  21. facebook jest spoko :)
  22. Witaj :):) bardzo się cieszę, że Helenie tak się poszczęściło!
  23. Na stronie schroniska pewnie jeszcze nie zaktualizowano wieku Abisia... [quote name='strix']Która fotka się nie otwiera? Bo jak ja wchodzę to wszystkie się otwierają. [/QUOTE]ta druga, ale na psiegranych marzeniach
×
×
  • Create New...