Jump to content
Dogomania

LadyMusic

Members
  • Posts

    129
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LadyMusic

  1. Ale śliczne :loveu: Świnka Morska taka słodkaa...Też mam prosiaczka morskiego :P A pieski widać ze szczęśliwe i kochane.Zapraszam do mojej Majci :p
  2. Sliczny psiak ;) Piękny jestt ;P Zapraszam do mojej Majci :)
  3. Welsh Corgi Pembroke i Cardigan :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ich uszolki są prześliczne :) Wzbudzają podziw ludzi przechodzących na ulicy...No i kocham Welsh Corgi również dlatego ze moja Majcia jest mixem tej rasy :eviltong: Znam jednego rodowodowego Corgiaka i wiem,ze te pieski są niezwykle madre,piękne i z cudownym charakterem :) [IMG]http://farm1.static.flickr.com/69/229809551_9387069001.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Welsh_Corgi_Pembroke_WPR_Kamien_07_10_07.jpg[/IMG] [IMG]http://www.petyourdog.com/images/dog%20breeds/cardigan_welsh_corgi.jpg[/IMG]
  4. Ciesze sie,ze operacja sie udała :D Słodziudko z zabaweczką wygląda :iloveyou: Ale bym go chciała wycałować tak baardzo :evil_lol:
  5. Ohh ile nowych foteczek ! A jakie piękne #loveu :) u nas też za chwilkę będą nowe foty xD Zazdrosczę Ci,ze Timek lubi wodę...Moja Majcia chyba ma jakieś przykre wspomnienia z przeszłosci i teraz gdy słyszy rzekę to omija ją... Ale kąpać się lubi nawet xD
  6. [quote name='Alba1986']. Według mnie wszystkie wilczury są piękne ale mój jest z nich najpiękniejszy:loveu:[/quote] hehe nie ma takiej rasy jak Wilczur :evil_lol: To znaczy jest(Wilczur Saarlosa) ale to już zupełnie inna rasa niż Owczarek Niemiecki. Aresik jest piękny,słodki i wogóle cool 8) Pozdrawiam i przesyłam mnóstwo buziaków dla Aresa :Dog_run:
  7. Wow on ma 19 lat?! Nie mogę w to uwierzyć... Ale piękny staruszek :D Oby żył jeszcze bardzo długo i cieszył się życiem !! Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego dla pieska :)
  8. Biedne maleństwo ;( Oby wszystko poszło dobrze ;(
  9. Ohh świetne pomysły macie :) spróbuję coś wyczarować mojej Majce haha xD Ale na pewno to takie śliczne jak wasze nie wyjdzie....Macie talent :D
  10. [quote name='LadyMusic']Ja kupiłam taką kukurydze do gryzienia i moja sunia ją po prostu uwielbia! :P Dodatkowo ta kukurydza czyści i wzmacnia zęby.Przetrwała już u mojej suni 3 tygodnie ! :D To sukces bo nadal nie jest za bardzo zniszczona . Daję zdjecie. [IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/n/n_6916.jpg[/IMG][/quote] Za bardzo się cieszyłam :( Kukurydza została zniszczona xD Ale to już kot ją skończył :P
  11. Ja moje legowisko trzepię raz na tydzień....Ale to dlatego ze mój kot ,który linieje bardzo "pożycza" czasami od mojego psa legowiska xD A tak do prania to go jeszcze nie prałam bo mam go od niedawna i na razie czyste jest :P
  12. LadyMusic

    Shitzaczki

    Ale śliczne psiaczki !! :D Zazdroszczę.Shi-tzu są prześliczne,przesłodkie i wogóle ;P uwielbiam psiaczki z długą sierścią,chociaż mam pieska krótkowłosego i też bardzo Ją kocham ;) Zapraszam do mojej niuni Majci :D Buziaczki dla piesków ;*
  13. Ehh..Biedna... ;( Niech teraz będzie jej dobrze i niech za Tęczowym Mostem jej ogonek nigdy nie przestawanie merdać!
  14. Oh przykro mi ze Fafik odszedł! ważne jest to ze spędził u Ciebie długie i szczęśliwe życie oraz to ze kochałaś go do końca! Nowy psiaczek też jest słodki.Ma prześliczne uszka.Ile on ma miesięcy i skąd go macie? Zapraszam do mojej Majci ;)
  15. Czemu nas tak mało osób odwiedza? ;( Majcia się wam nie podoba..?
  16. Dżani był cudownym pieskiem mojej mamy.Nie żyje już 10 lat,jednak nadal o nim wszyscy pamiętamy i go nadal kochamy.. Zawsze był pieskiem domowym,był tlyko wypuszczany 4 razy dziennie do ogrodu z ogrodzeniem tak aby mógł sobie pobiegać.Lecz pewnego dnia jakiś przechodzeń otworzył furtkę i Dżani uciekł na drogę... Niestety skończyło sie to tragicznie,psiak został przejechany przez samochód...Kochamy Cię Dżani
  17. Hej.Co tam u was?Widzę,że nowe foteczki macieee ;D Cud,miód i orzeszki ;) Timek jest cudownym psiaczkiem ;*
  18. LadyMusic

    Zmierzch :)

    Mi też sie Zmierzch nie znudził i nigdy nie znudzi :P:P:P Nie mgoę się doczekać listopadaaaaa - New Moon ;D
  19. Śliczna sunia i śliczne zdjęcia :D Zapraszam do obejrzenia mojej Majci ;) buziaki dla pięknej Dianki :*
  20. Hehe fotki ze spacerku na rolkach xD : [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/9056/obraz1073.jpg[/IMG]
  21. ale pięęękna suczka ;* Zapraszam do mojej Majeczki ;>
  22. Śliczniusie ;** Piękneee ;DD Zapraszam do odwiedzenia galerii mojej MaJcIii xD
  23. Legowisko jest właśnie jej wymiarów ;] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4966/obraz327l.jpg[/IMG] Hehe rozłożyła się jak jakaś księżniczka ;DD Ale dla mnie jest moją kochaną książniczkąąą ;*
  24. Cudowna sunia... Musi znaleźć domek...
×
×
  • Create New...