-
Posts
500 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tabaluga1
-
[quote name='Iwona77']nie było to skierowane tylko do Ciebie, cały czas czytam tutaj, że coś odgryzło ogon lub uszy, troszkę mi się to wydaje dziwne, że [U]ostatnio ilość tego rodzaju wypadków wzrosła.[/U] :lol: [/quote] [FONT=Verdana]... i generalnie dotyczy to psów tych ras , którym kiedyś kopiowano uszy . Psy innych ras dziwnym trafem są odporne na tego typu uszkodzenia ciała . To żadna nowość . Raczej standard . W psychologii takie zjawisko nazywa się „wypieraniem” . :cool3: [/FONT]
-
[COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7004286,Do_wiezienia__bo_utopil_kota.html"]Do więzienia, bo utopił kota[/URL] [/FONT][/COLOR] [B][I][COLOR=black][FONT=Verdana]- Ta sprawa powinna być przestrogą dla tych, którzy lubią znęcać się nad zwierzętami i myślą, że są bezkarni - [/FONT][/COLOR][/I][/B][COLOR=black][FONT=Verdana]stwierdził wczoraj prokurator Michał Szułczyński z Gliwic. Te słowa prokurator kieruje do wszystkich , którzy znęcają się nad zwierzętami i myślą , że są bezkarni . Również do tych sędziów , którzy WŁASNORĘCZNIE kopiują psy , a potem oceniają je ringach . Zwłaszcza do nich . [/FONT][/COLOR]
-
[quote name='kendo-lee']Ale właśnie jest to bardzo dziwne,bo [U]Yorkom się nigdy nie obcinało ogonów[/U].Zrozumiałabym jeszcze gdyby jakiś pseudo obciął szczeniora,ale hodowca psów rodowodowych?[U]To chyba była jakaś kretynka[/U].To tak jakby hodowca owczarków niemieckich ucinał ogony swoim psom.A [U]Twoja koleżanka też musiała nie mieć pojęcia o rasie skoro dała sobie wcisnąć yorka bez ogona[/U].[/quote] [FONT=Verdana]Może zamiast ciskać się i kolejny raz robić zamieszanie doucz się nieco ? [/FONT] [B][I][FONT=Verdana]Wzorzec FCI nr 86 [/FONT][/I][/B][I][FONT=Verdana]/28.11.2003/F/D/GB[/FONT][/I] [B]YORKSHIRE TERRIER[/B] [SIZE=3][B][I][FONT=Verdana]OGON: [/FONT][/I][I][U][FONT=Verdana]jest zwykle kopiowany !!![/FONT][/U][/I][/B][/SIZE] [I][U][FONT=Verdana]Ogon kopiowany: średniej długości, pokryty obfitym włosem o odcieniu błękitnym,[/FONT][/U][/I] [I][U][FONT=Verdana]ciemniejszym niż reszta tułowia. Szczególnie na koniuszku. Jest noszony trochę wyżej[/FONT][/U][/I] [I][U][FONT=Verdana]ponad linią grzbietu.[/FONT][/U][/I] [I][FONT=Verdana]Ogon naturalny: sierść bogata, o błękicie ciemniejszym niż na reszcie tułowia,[/FONT][/I][I][FONT=Verdana] szczególnie na koniuszku. Jest noszony trochę wyżej ponad linią grzbietu. Tak prosty, jak[/FONT][/I][I][FONT=Verdana] to tylko możliwe. Jego długość pasuje do całości sylwetki psa.[/FONT][/I]
-
[URL="http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7004286,Do_wiezienia__bo_utopil_kota.html"]Do więzienia, bo utopił kota[/URL] [B] [I]Rencista z Jankowic na oczach sześcioletniej dziewczynki utopił kota. [COLOR=Red]Sąd skazał go na cztery miesiące więzienia bez zawieszenia![/COLOR] - Z takim wyrokiem nie mieliśmy jeszcze do czynienia - przyznaje prokuratura. [/I][/B] [I] - Ta sprawa powinna być przestrogą dla tych, którzy lubią znęcać się nad zwierzętami i myślą, że są bezkarni - stwierdził wczoraj prokurator Michał Szułczyński z Gliwic. 51-letni Marian O., rencista z Jankowic, nie lubił kota sześcioletniej córki swoich sąsiadów. Kiedy w lipcu ub.r. natknął się na zwierzaka na swoim podwórku, wziął go na ręce i na oczach dziewczynki utopił w beczce z deszczówką. - Sześciolatka była w szoku - mówi prokurator Szułczyński. Wezwana przez rodziców dziewczynki [URL="http://tematy-wiadomosci.gazeta.pl/P/1544,policja"]policja[/URL] zabezpieczyła ciało kota. Badanie alkomatem wykazało, że Marian O. był pijany. Przyznał się do utopienia zwierzęcia. - Doigrał się, bo mnie denerwował - powiedział. Sąd Rejonowy w Rybniku nie znalazł dla niego okoliczności łagodzących i skazał go na osiem miesięcy więzienia. - Zwierzę jak osoba żyjąca jest zdolna do odczuwania cierpienia i człowiek jest winny mu poszanowanie - argumentowała sędzia Krystyna Magnuszewska. Zszokowany karą Marian O. odwołał się wyroku. Jednak Sąd Okręgowy w Rybniku tylko zmniejszył mu karę do czterech miesięcy więzienia. [COLOR=Red][B] Rencista czeka teraz na wezwanie do więzienia. [/B][/COLOR]Będzie musiał także pokryć procesu i zapłacić 500 zł na rzecz schroniska dla zwierząt. - Jestem zbudowany tym wyrokiem. Powinien być wzorem dla innych sądów - mówi Wojciech Muża, sekretarz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. W zeszłym roku TOnZ wykryło ponad 5 tys. przypadków znęcania się nad zwierzętami. - Jednak tylko w 100 przypadkach sądy uznały winę oskarżonych i wymierzyły im kary, ale w zawieszeniu - podkreśla Muża. Zdaniem Muży w Europie Zachodniej sprawcy przestępstw przeciwko zwierzętom karani są bardzo surowo. W Niemczech oprócz więzienia sądy wymierzają im grzywny sięgające pięciokrotnej pensji. W Anglii wynoszą one 5 tys. funtów (prawie 24 tys. zł). - Uderzenie po kieszeni boli - dodaje sekretarz TOnZ. Maria Wałcerz, prezes bytomskiego TOnZ, liczy: - Od 15 lat walczę z sadystami znęcającymi się nad bezbronnymi zwierzakami i krew mnie zalewała, kiedy sądy umarzały takie sprawy ze względu na niską społeczną szkodliwość. Może wreszcie coś się zmieniło. [/I] Źródło: Gazeta Wyborcza
-
[quote name='kendo-lee']Może kupił już kopiowane?[/quote] Nieprawda ! Widzisz jakie mają przydomki ? Od siebie kupował ? Kopiowane ? :cool3:
-
[FONT=Verdana]Zobaczcie co znalazłam :[/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://w49.wrzuta.pl/obraz/powieksz/2DyJpxREHQB"]Wrzuta.pl - wywiad luty 2006[/URL] [/FONT] [FONT=Verdana]Skąd więc taki tytuł tego wątku ? [/FONT] [FONT=Verdana]To wygląda na zabawę w kotka i myszkę . Orwell by nie wymyślił większej hipokryzji . :shake: [/FONT]
-
[quote name='Olivka'] W każdym razie, jeśli masz jakieś konstruktywne zdanie na temat inbredu, to wypowiedz się, a nie czepiaj. Jak sobie wyobrażacie utrwaleni etej cechy inaczej. Proszę mądrali o wypowiedź. [B]Jaki plan na to macie w kilkutysięcznej populacji np. sznaucerów.[/B] [/quote] [FONT=Verdana]Zanim wypowiedzą się mądrale , ja powiem tak : w przypadku sznaucerów żaden plan selekcji psów na tę cechę nie jest potrzebny . Od kiedy wzorzec sznaucera przewiduje ogon naturalny , taka selekcja byłaby całkowicie nieracjonalna i durna. :shake: Czy Ty wiesz w ogóle o czym piszesz ? Ty naprawdę hodujesz sznaucery ? Nie chce mi się wierzyć . Chyba że masz zwyczajną rozmnażalnie ? Więc jak to jest z Tobą naprawdę ? Aha , a może to też jest zwyczajna literówka ? :evil_lol: [/FONT]
-
[FONT=Verdana][quote name='Olivka']Humanitarna Behemotko! Na marginesie jeszcze dodam, że będziesz musiała [B][U]kryć wsadnie[/U][/B], innej możliwości utrwalenia cechy nie ma, czyli uzyskasz szczątkowe ogonki, a wyjdą Ci inne kwiatki prz okazji. [/quote][/FONT] [FONT=Verdana]Olivka , Konsekwentnie brniesz dalej , z [B][U]„kryciem wsadnym”[/U][/B] .[/FONT] [FONT=Verdana][quote name='Olivka'] No i odpowiedz mi co z utrwalaniem cechy pt" krótki ogon" czyli długotrwałym [B][U]kryciem wsadnym[/U][/B]. Czy zdajesz sobie sprawę ile uśpionych cech recesywnych Ci się ujawni . Jeśli posługujesz się juz nazewnictwem "selekcja hodowlana" to wiedz co ono tak naprawdę w hodowli znaczy.[/quote][/FONT] [FONT=Verdana][quote name='Olivka']Tak tak wsobne, wsobne, [B]literówka[/B], tu masz rację :multi:[/quote][/FONT] [FONT=Verdana] Literówka dubeltowa , wielokrotna , permanentna ? Kochana , według mnie to nie jest literówka . To się inaczej nazywa . [/FONT] [FONT=Verdana]Brak wiedzy co do nazewnictwa , ale pouczać , proszę bardzo . :razz: Zapamiętaj , krycie wsobne . [/FONT]
-
[quote name='Karmi']Nareszcie ktoś właściwie zrozumiał mój post. :p Tajemniczy mj to nadworny pisarz Ministerstwa Rolnictwa Marek Jezierski. :roll:[/quote] [FONT=Verdana]A więc już znamy psuje prawa ukrytą pod inicjałami ”mj” w sygnaturze odpowiedzi udzielonej posłom . Psuja ma również duże zacięcie do wystąpień publicznych przy okazji kursów i pokazów . Ciekawe w czym mu szynszyle przeszkadzają tym razem ? [/FONT] [FONT=Verdana]Oj , psuja nie lubi zwierząt . [/FONT] [URL="http://www.raba.hosting.pl/data/zwiazek/pliki/Seminarium%20w%20Minikowie.doc"]http://www.raba.hosting.pl/data/zwiazek/pliki/Seminarium%20w%20Minikowie.doc[/URL] [CENTER][B][I][U]SEMINARIUM połączone z WYSTAWĄ SZYNSZYLI[/U][/I][/B] [B][I][U]MINIKOWO 2008[/U][/I][/B] [I][B]Zapraszamy[/B] Hodowców z ferm hodowlanych, towarowych i [B]hobbystów[/B][/I][I] oraz [/I][B][I]sympatyków hodowli szynszyli.[/I][/B] [/CENTER] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=X8TefgeF2NM"]YouTube - Szynszyl Henio[/URL] [I][U]Program Seminarium i Wystawy, mi. :[/U][/I] [I]godz. 10.30 wykłady i część praktyczna[/I] [I][FONT=Wingdings]-[/FONT][B] Prawne aspekty uboju szynszyli [/B][/I][I]według przepisów polskich i unijnych, [/I][I][B]Marek Jezierski – [/B][/I][I]Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.[/I] [I][FONT=Wingdings] -[/FONT][B] Pokaz i ćwiczenia uboju i skórowania [/B][/I][I]–[/I][I][B] W ramach ćwiczeń hodowcy skórują własne zwierzęta.[/B][/I] [CENTER][CENTER][I][B] Uczestnicy, którzy wezmą udział w ćwiczeniach skórowania otrzymają certyfikat.[/B][/I][/CENTER] [/CENTER] [FONT=Verdana]Załamka kompletna .[/FONT] [FONT=Verdana]1) Psuja prowadzi wykład dla sympatyków i hobbystów szynszyli na temat aspektów ich uboju .[/FONT] [FONT=Verdana]2) Hobbyści i sympatycy szynszyli mają zaplanowane pokazy i ćwiczenia w ich uboju i skórowaniu .[/FONT] [FONT=Verdana]3) Hobbyści i sympatycy szynszyli ćwiczą ich ubój [U]na własnych zwierzętach .[/U][/FONT] [FONT=Verdana]4) Ci z hodowców i sympatyków, którzy wezmą udział w ćwiczeniach, ubiją i oskórują własne zwierzęta , otrzymają stosowny certyfikat potwierdzający biegłość w tej czynności, niezbędnej zdaniem organizatorów , każdemu hobbyście i miłośnikowi szynszyli .[/FONT] [FONT=Verdana]To jest dopiero MATRIX , z oficjalnym udziałem przedstawiciela Ministerstwa Rolnictwa.[/FONT] [FONT=Verdana]Czujecie to ? :angryy: [/FONT]
-
[quote name='pa-ttti'] wiem jacy mogą być kupujący i dlatego w pierwszej kolejności jestem jednak za hodowcą.[/quote] A ja wiem jacy mogą być kupujący oraz hodowcy też . Dlatego w pierwszej kolejności , zdecydowanie jestem za psem ! taka-jedna , gratuluję , kochaj pieska , jest dobrze . :loveu:
-
[quote name='shin']Szkoda wszystkich stron - hodowcy, ktory jest oczerniany, nabywcy - ktory ma zrytego psa, i samego psa, ktory sie w tym wszystkim najwyrazniej nie moze odnalezc. [/quote] [FONT=Verdana]Z tym się całkowicie zgadzam . W sumie psiak miał szczęście , bo zamiast trafić do wiadra , z wodą , ma kochającą panią :multi:. Reszta nie jest ważna . Zupełnie .[/FONT]
-
W związku kynologicznym pewnie się nieźle obśmiali kiedy czytali Twoje powiadomienie . Oni muszą bronić swojego człowieka .
-
[FONT=Verdana]Według mnie cała sprawa wygląda całkowicie nielogicznie , żeby nie powiedzieć idiotycznie , bo w tym samym czasie !!! mają miejsce wzajemnie wykluczające się zdarzenia , oceny i stanowiska :[/FONT] [FONT=Verdana]1) miłośnicy zwierząt , a także sami posłowie stwierdzają , że jest bardzo źle z ochroną zwierząt i konsekwentnie występują o zmiany , np. tu :[/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.bublewicz.eu/main.php?fid=131&pg=2&lst=1272&id_lang=0Wynika"]Beata Bublewicz - Poseł na Sejm RP[/URL] [/FONT] [FONT=Verdana]2) posłanka Mucha kierując koalicją skupiającą kilkadziesiąt organizacji , tworzy wielgachny program potrzebnych zmian , również na poziomie ustaw , rozporządzeń ,[/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://www.koalicja.org.pl/zmiana.php"]Koalicja dla Zwierząt[/URL] [/FONT] [FONT=Verdana]3) w sejmie , na rzecz ustawowych zmian działa liczący blisko pół setki !!! posłów , Parlamentarny [/FONT][FONT=Verdana]Zespół Przyjaciół !!! Zwierząt ,[/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/skladzesp?OpenAgent&56"]PARLAMENTARNY ZESPÓŁ PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT - skład zespołu[/URL] [/FONT] [FONT=Verdana]4) [U]potrzeba zmian jest niewątpliwa , a jednak w odpowiedzi na wystąpienia posłów , minister informuje , że żadnych zmian nie trzeba , bo prawo należycie chroni zwierzęta ,[/U][/FONT] [FONT=Verdana][URL]http://bublewicz.eu/templates/131/files/media/zwierzeta.jpg[/URL] [/FONT] [FONT=Verdana][URL="http://bublewicz.eu/templates/131/files/media/zwierzEta%202.jpg"]http://bublewicz.eu/templates/131/files/media/zwierzEta%202.jpg[/URL] [/FONT] [FONT=Verdana][URL]http://bublewicz.eu/templates/131/files/media/zwierzeta%203.jpg[/URL] [/FONT] [FONT=Verdana][URL]http://bublewicz.eu/templates/131/files/media/zwierzeta%204.jpg[/URL] [/FONT] [FONT=Verdana]Przy okazji, minister robiąc gwałtowne wytyki Inspekcji Weterynaryjnej zapomniał , że ta Inspekcja podlega właśnie jemu , tj. Ministrowi Rolnictwa ![/FONT] [FONT=Verdana]5) P[/FONT][FONT=Verdana]owołana została Rada Konsultacyjna, która przygotowywać będzie zmianę !!! ustawy o ochronie zwierząt , dostosowując ją do standardów europejskich i innych polskich aktów prawnych . W skład Rady wchodzą : - prof. Andrzej Elżanowski, - sędzia Jadwiga Osuchowa, - prof. Marek Mozgawa, - dr nauk prawnych Tomasz Pietrzykowski, - prof. Anna Przyborowska-Klimczak.[/FONT] [FONT=Verdana]6) W kancelarii Prezydenta powołano Pełnomocnika ds. Zwierząt , ( po pierwszym wystąpieniu w obronie zwierząt – zamęczony koń w Zakopanem - Pełnomocnik będzie cenzurowany ) .[/FONT] [FONT=Verdana]7) Dalej : [/FONT][FONT=Verdana]” Prezydium Platformy Obywatelskiej nie widzi problemu bezdomnych zwierząt jako problemu społecznego, który trzeba rozwiązać i za którym opowie się opinia publiczna, nie jest to zgodne z linią ideologiczną partii ”[/FONT] [FONT=Verdana]Wszystko wskazuje na to , że w tym konkretnym przypadku , centralne organy władzy w naszym kraju opanowali osobnicy rodem jakby z powieści Dostojewskiego . Zastanówmy się jak pokonać idiotę . Na pewno nie siłą .To musi być sprytny pomysł . [/FONT]
-
Miało być tak fajnie : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/wystapienie-obywatelskie-w-sejmie-inicjatywa-pelnomocnika-d-s-ochrony-zwierzat-134726/[/URL] A skończyło się jak zwykle , ubezwłasnowolnieniem pełnomocnika . :angryy: Uważam , że mocny i pewny swoich racji Prezydent nie łasiłby się do górali nie tylko za cenę zwierząt ale za żadna cenę . Jaki jest koń , każdy widzi .
-
[FONT=Verdana]W sumie miałam rację . 1 odważna na 146 kibiców . :lol:[/FONT] [FONT=Verdana]Serio mówiąc , podstawa to lokalny ( Bydgoszcz ) przepis porządkowy , czy i na jakich warunkach można psa zwolnić ze smyczy ? Policje należy powiadomić . Uważam , że masz bardzo duże szanse na odzyskanie kasy za leczenie .[/FONT]
-
Mnie to za bardzo nie dziwi . Hodowcy , a zwłaszcza członkowie związku kynologicznego , do odważnych nie należą . :razz:
-
[quote name='karjo2']Zgadzam sie, ze prawo jest niezle, problemem jest tylko egzekwowanie go.[/quote] [URL]http://bublewicz.eu/templates/131/files/media/zwierzeta%204.jpg[/URL] Urzędas , który napisał że Inspekcja Weterynaryjna już teraz ma instrumenty prawne do tego aby skutecznie egzekwować prawo zapomniał , że Inspekcja Weterynaryjna to jest agenda podległa Ministerstwu Rolnictwa i Minister ją nadzoruje , a więc skoro przepisy nie są egzekwowane to urzędnik z ministerstwa ma ruszyć tyłek i zrobić tak aby prawo było egzekwowane . Do siebie on to pisze . Durny czy jak ? :mad:
-
Urzędasy uznały , że jest wszystko jest oki . :angryy: [FONT="][URL="http://www.bublewicz.eu/main.php?fid=131&pg=2&lst=1272&id_lang=0"]Beata Bublewicz - Poseł na Sejm RP[/URL] [/FONT]
-
Jak założyć stowarzyszenie dla zwierząt??
tabaluga1 replied to Kika9004's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Może to Ci pomoże: JAK ZAŁOŻYĆ STOWARZYSZENIE? -
Góralski szał w Zakopanem...Zabił psy na oczach turystów..
tabaluga1 replied to Evelin's topic in Okrucieństwo
Podpisywać można wszystko ale minister uważa , że przepisy są dobre : [url=http://www.bublewicz.eu/main.php?fid=131&pg=2&lst=1272&id_lang=0]Beata Bublewicz - Poseł na Sejm RP[/url] Odpowiedź u dołu . :angryy: -
Takie coś znalazłam w necie : " Prezydium Platformy Obywatelskiej nie widzi problemu bezdomnych zwierząt jako problemu społecznego, który trzeba rozwiązać i [U]za którym opowie się opinia publiczna[/U] , nie jest to zgodne z linią ideologiczną partii ". Coś jeszcze na ten temat ? :angryy:
-
[quote name='Mraulina'][U]A na czym polega robienie w konia przez spryciarzy z GKH?[/U] Przecież działalność tej komisji tylko w wyjątkowych wypadkach dotyczy spraw indywidualnych. A może po prostu nie ma z czym walczyć? Z faktu, że się narzeka, nie wynika, że jest źle. [/quote] Między innymi polega na tym : [quote name='Mraulina']Pani Bogucka hoduje boksery. Hodowla Nostrum. Rozumiemy się? Wiem, że u nas jest prawny zakaz kopiowania - ale nic z tego nie wynika, bo niektórzy CHCĄ, żeby nie wynikało. Przykład - własnie pani Bogucka. Niedorzecznik ZK. [/quote] I na tym : [quote name='Mraulina']Ze starym składem GKH w ogóle [U]nie dało się rozmawiać[/U]. Był całkowicie [U]zamknięty na wszelką dyskusję[/U]. [U]W stosunku do oponentów zachowywał się niekiedy arogancko[/U]. Coś o tym, niestety, wiem. [/quote] Weź to : [quote name='Mraulina'][U]Spryciarze? Nazywasz tak kynologów o bardzo znanych[/U] i szanowanych nazwiskach. W czym zamyka się ich spryciarstwo? Czy ci spryciarze osiągają jakieś niedozwolone zyski, [U]sięgają po specjalne przywileje?[/U] Gdzie tam. Poświęcają Komisji dużo czasu i energii, a także nerwów. [/quote] Oczywiście , że spryciarze , podtrzymuje w pełni to co napisałam ! To są fakty publicznie znane . Popularne czasopisma kynologiczne już o tym piszą . Przykład pierwszy z brzegu: „Mój Pies” sierpień 2009r. , strona 12 „Trzy zero dla Karola” . Szkoda że nie wiesz o tym . Potrafisz wyciągać wnioski ? Poczytaj siebie : [quote name='Mraulina'] A może po prostu nie ma z czym walczyć? [U]Z faktu, że się narzeka, nie wynika, że jest źle[/U]. My, Polacy, bardzo lubimy narzekać. [/quote] Proszę Ciebie... To wszystko jest nielogiczne . Skoro tak byłoby , to po co zabierasz głos w tej sprawie i piszesz to co piszesz ? Skąd ja biorę te cytaty ? [quote name='Mraulina']Opłaty ponoszone przez członków rosną (składka, metryczki, koszt udziału w wystawach itp) - tymczasem niektóre oddziały organizują przy okazji wystaw [U]ogromne i kosztowne bankiety w drogich restauracjach, zapraszają wazne osobistości, fundują wspaniałe prezenty. No i angażują bez szczególnego uzasadnienia sędziów z antypodów (USA, Argentyna).[/U] [/quote] O tym nawet nie wspomnę , bo to jest sprawa dla komisji rewizyjnej najmniej , a może nie tylko . Ale przywilejów nie ma , Twoim zdaniem . Dlatego w pełni podtrzymuję : [quote name='tabaluga1']Mnie chodzi konkretnie i wyłącznie o tych ludzi , którzy płacą za to że należą do związku , a jednocześnie [U]za własne pieniądze dają się robić w konia przez spryciarzy z komisji [/U]. Płacą i płaczą , a nic nie robią . Olewają sami siebie . Według mnie oni przywykli do własnej martyrologii i niczego nie zmienią . Syndrom ofiary . Zasługują na to żeby ich walić w tyłek . I to dostają na co zasługują . :evil_lol: [/quote]
-
[quote name='Mraulina'] [I]Wóz był / jest do bani[/I] - jak to rozumiesz? Chodzi Ci o ZK jako całość?[/quote] Mnie nie chodzi ani o część ani o całość . Mnie chodzi konkretnie i wyłącznie o tych ludzi , którzy płacą za to że należą do związku , a jednocześnie [U]za własne pieniądze dają się robić w konia przez spryciarzy z komisji [/U]. [SIZE=3][B]Dla mnie TO jest głupota .[/B] [/SIZE]Płacą i płaczą, a nic nie robią . Olewają sami siebie . Według mnie oni przywykli do własnej martyrologii i niczego nie zmienią . Syndrom ofiary . I co z tego że niby już się da rozmawiać z kimś na górze ? Nic . Zasługują na to żeby ich walić w tyłek . I to dostają na co zasługują . :evil_lol:
-
[quote name='Karmi'] Odpowiedź ministerstwa jest na stronie tejże posłanki:[URL="http://www.bublewicz.eu/main.php?fid=131&pg=2&lst=1272&id_lang=0Wynika"]Beata Bublewicz - Poseł na Sejm RP[/URL] wynika z niej, że [I],,[B]w obowiązującym stanie prawnym istnieją przepisy chroniące zwierzęta przed niehumanitarnym traktowaniem oraz instrumenty prawne pozwalające na ich skuteczną egzekucję" [/B][/I]Wnioski? Przepisy są dobre i koniec.[I][B] :angryy: [/B][/I][/quote] Równie durnego jak to , urzędniczego stanowiska, dawno nie czytałam . To po co jest zespół posłów ds. zwierząt , z posłanką Muchą na czele ? [URL="http://www.koalicja.org.pl/zmiana.php"]Koalicja dla Zwierząt[/URL] Trza dowiedzieć się , który urzędnik to przygotował ? Pismo sygnowane jest : ŻWsdp/[SIZE=4][COLOR=Purple][B]mj[/B][/COLOR][/SIZE]-0708/2009(2648) . Kim jest [SIZE=4][COLOR=Purple][B]tajemniczy " mj " ?[/B][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Mraulina']Ze starym składem GKH w ogóle nie dało się rozmawiać. Był całkowicie zamknięty na wszelką dyskusję. W stosunku do oponentów zachowywał się niekiedy arogancko. A z "nowymi" już rozmawiać zaczęto. I jakoś się da. [/quote] Ja mam pytanie czysto praktyczne . Kto płaci tym ludziom w GKH za pracę ? Państwo czy związkowi ludzie ? Jeżeli płacą związkowcy to żadna łaska , że „ już koń zaczął rozmawiać z wozem ” . Wóz był / jest do bani i sam sobie winny , że koń go olewał . Nowy koń na pewno nie jest głupszy :cool3:.