Jump to content
Dogomania

Balbina.

Members
  • Posts

    2100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Balbina.

  1. Jak ma podwójne kiełki to trzeba je usunąć:wink:
  2. Trzymamy kciuki :bigok:Napisz koniecznie co to jak wrócisz od weterynarza;)
  3. Avtarek super:wink:
  4. Czekam niecierpliwie :mdrmed::siara:;)
  5. [quote name='NNikka']Wszystko zależy od temperamentu, moje nigdy nie były znudzone. A, że twój kosztował 850 zł to przepraszam ale widać![/quote] A po czym według Ciebie widać , że mój pies kosztował 850zł?:shake:
  6. Wymiziam:loveu:Jak skończy żebrać o mięsko:eviltong:
  7. Bo rodowód nie był dla mnie ważny.A poza tym wtedy rodowodowy był 100% droższy.
  8. Yokusia jak zawsze śliiiczna:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Ja sie napatrzeć na to cudko nie mogę:loveu::loveu::loveu:Ona jest taka śliczna:loveu::loveu::loveu:
  10. Fibunia jest [COLOR=Magenta][B]przecudowna[/B][/COLOR]:loveu::loveu::loveu:Mamy taką sama piłkę:eviltong:
  11. Ja tam wole [B]Yoreczki[/B]:loveu:.Według mnie sa bardzo pojętne i są jak dla mnie ładniejsze:eviltong:Ale mozecie mieć inne zdanie:roll:
  12. Kofi jest śliczniutki:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. Fibunia jest śliczniutka:loveu:
  14. Sliczniutka [COLOR=DarkOrchid][B]Yokulka[/B][/COLOR]:loveu:
  15. Balbina.

    galeria suzi

    Mój tez sie opanować nie moze jak mnie widzi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='FREDZIU'] [url]http://img238.imageshack.us/img238/4291/dsc02969r.jpg[/url][FONT=verdana] [/FONT] [url]http://img8.imageshack.us/img8/3780/dsc02970qon.jpg[/url] [url]http://img9.imageshack.us/img9/1047/dsc02968d.jpg[/url] [/quote] Jaki kwiatek śliczny:loveu:Nie moge się na nia napatrzeć:crazyeye::loveu::loveu::loveu:
  17. Riki jest bardzo ładniutki:loveu: Ślicznie się prezentuje jako mokry szczurek:cool1::evil_lol::loveu:
  18. Neli jest baaardzo ładna,:loveu:Taki malutki szkrabik:loveu::loveu::loveu:
  19. Śliczny psiaczek:loveu:Ma bardzo ładna "fryzurke":loveu:
  20. ale i tak slicznie wyszła:loveu:
  21. Śliczna psinka.Jaką kiteczke ma ładniutką :loveu::loveu::loveu:
  22. [B]Karjo2[/B]-dziwi mnie,że według siebie pani która sprzedaje pieski za 850zł zarabia a hodowca który sprzedaje psiaki za 2000-2500 nie zarabia:hmmmm: byłam na wielu wystawach i rozmawiałam z panią która wystawia swoją yorczkę i mówiła ,że 3 wystawy i włoski ścina bo psina nie lubi wystaw poza tym we włoski wszystko się wplątuje:roll: Poza tym nie kupowałam pieska dlatego,że chciałam się pokazywać z modna rasą w towarzystwie tylko dlatego ,że chciałam małego psiaczka do bloku:roll: Nie każdemu zależy na wzorcowym psie i nie bierze tego pod uwagę przy zakupie psiaka:roll: [B]Tigrunia[/B]-widzę, że mam do czynienia z jasnowidzem, który widzi mojego yorka na dnie psiej egzystencji-z obciętymi włosami( to rzeczywiscie ogromna tragedia, że mój psiak nie musi godzinami być czesany), nie umytego, nie nakarmiionego i pewnie nie zaszczepionego:roll:. a poza tym gdzie jest napisane,że yorki muszą mieć długie włosy? Mi nie zależy na psie z papilotami, a bardziej na tym żeby po prostu był szczęśliwy. Cała ta dyskusja wydaje mi się pozbawiona sensu bo mam wrażenie,że piszemy o różnych sprawach. :roll:
  23. [quote name='martyska']Znalazłam dzisiaj na ale.gratka ogłoszenie, które skojarzyłam z Niki. Co prawda bez zdjęć, dlatego postanowiłam zadzownić. Zapytałam o suczke z ogłoszenia, a Pan mi zaczął mówić o szczeniaczku, a mnie chodziło o dorosłą. Więc powiedziałam, że chodzi o dorosłą, a Pan powiedział, że kosztuje 800zł ale jest niezdolna do porodu, ponieważ poroniła i musiała mieć coś zrobione z macicą, dlatego Pan sprzedaje. W końcu po co mu suczka, która nie może rodzić i nie może na niej biznesu zrobić, trzeba ją wydać. Smutny ten fakt... :([/quote] Szkoda,że to nie Nikusia:placz:Jak można sprzedać przywiązanego do właściciela psa tylko dlatego,że nie ma z niego biznesu:roll:Pieniądz rządzi światem:shake:
  24. Psy biegające w papilotach to rzeczywiście naturalne :evil_lol: A wy nie widzicie jak te psy są znudzone na wystawach? One życia w sobie nie maja:roll:Ale to tylko moja opinia i możecie się z nią nie zgadzać;)A i na temat-Mój kosztował 850 zł:loveu:
  25. [quote name='eve86']A ile on ma???? Riki jak miał 3 miesiace budzil mnie nawet o 3 w nocy i trzeba bylo szybciutko za domek... Potem o 5-6 co zdarza mu sie do teraz :evil_lol: Ale ogólnie spimy do 7 a nawet zdarzylo nam sie pare razy do 8 :lol:[/quote] 8 misiecy:roll:
×
×
  • Create New...