[quote name='Pegaza']Calkiem dobrze Ci to wyszlo:)
a ja nie mam degazowek tylko zwykle nozyczki..[/QUOTE]
ja muszę sobie kupić bo juz po malu nie daje rady z pixi "firaneczką i dzwonami" na nogach żeby rozczesywać.
Dziewczyny mam takie pytanie jak wyliczyć kiedy powinna być cieczka? Bo tak się zastanawiam co ile miesięcy suczka powinna dostać cieczkę a wiem ze Pixi dostała w jednym czasie z Gracja więc pomóżcie mi to wyliczyć żeby mnie nie zaskoczyła jak poprzednio. Bo coś ostatnio Pixi zaczyna się "interesować chłopcami" ale to chyba jeszcze za wcześnie bo dopiero co miała cieczkę:)
Miało tydzień nie być zdjęć ale dzisiaj sesja była po szaleństwie pańci z nożyczkami i trzeba było uwiecznić efekty;)
[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/252/pict8634.jpg[/IMG]
[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/368/pict8633.jpg[/IMG]
[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5070/pict8631e.jpg[/IMG]
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8593/pict8630.jpg[/IMG]
[IMG]http://img444.imageshack.us/img444/7306/pict8629.jpg[/IMG]
[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3478/pict8628.jpg[/IMG]
[quote name='*kleo*']A jakby tego kucora degażówkami trochę przerzedzić? Tylko to nie każdy umie dobrze zrobić ;)[/QUOTE]
Nie wiem jak powinna być fachowo obcinana kitka ale nasza fryzjerka zawsze zbierała włoski z główki od nasady czaszki i cały przód to nie uwierzycie jaka gęsta to kitka była. A teraz zebrałam włoski na kitkę tylko te co są przy uszkach i troszeczkę rzadsza się zrobiła ale i tak mega palemkę mamy;)
Właśnie myślę nad zakupem nowych nożyczek bo nie mamy degażówek a latem na przeciwko domu mojej mamy znajduje się zakład fryzjerski i latem przerzedziłam nam fryzjerka kitkę i nóżki i o niebo lepiej było mi utrzymać włosy Pixi w ładzie i bez kołtunów:)
[quote name='*kleo*']No to działaj sanitariuszko ;)[/QUOTE]
Borsuk już troszkę podreperowany i zaszalałam dziś z nożyczkami;) Miałam już dość takiej gęstej kitki Pixi i połowę włosków oddzieliłam i obcięłam ale prawie różnicy nie widać nadal taka gęsta palemka została ale jak przyjemnie teraz ją uczesać;) No i wzięłam maszynką wygoliłam okolice tyłeczka i "bikini":diabloti::diabloti::diabloti:
[quote name='*kleo*'][URL]http://img291.imageshack.us/img291/3232/pict8611.jpg[/URL] nowa rana wojenna u borsuka? :evil_lol:[/QUOTE]
Już nie liczę która;) Ale chyba szwy puściły i znów się biedak nadaje do szycia;)
[quote name='Pegaza']Doti fiu fiu to jakis dzien dziecka dzis mielismy?:D
ze az tyle fotek:)
Spacerowa Pixi bardzo mi sie podoba:)[/QUOTE]
Ano tak trochę poszalałam:) następne fotki dopiero za tydzień;)
[quote name='Karolina&Lucky']A nieeeeeeeeeeeee, to w takiej naszej regionalnej gazecie, u was raczej tego nie będzie :hmmmm:
Lucky jest łysolem :evilbat::flaming::mdleje:[/QUOTE]
No to pokazuj fotkę ;)
i ostatnie pięć:)
[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1774/pict8620.jpg[/IMG]
[IMG]http://img682.imageshack.us/img682/7889/pict8619.jpg[/IMG]
[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1001/pict8618.jpg[/IMG]
[IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6867/pict8616.jpg[/IMG]
[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/337/pict8615.jpg[/IMG]