[quote name='jot11'][URL]http://img444.imageshack.us/img444/6287/pict8753.jpg[/URL] Pancia nie krzyczałaś na Pixi,że ona taka skulona tutaj? :mad: Ładnie obcięłaś,ale nie było Doti Ci żal tych pięknych długich włosów? Ja bym nie obcięła :shake: Ale wygląda ładnie Pixi :loveu:[/QUOTE]
E tam żal mam w końcu łatwość w rozczesywaniu a wygoda dla mnie i Pixi najważniejsza:) A co do ogonka to Pixi od szczeniaka "nisko" go nosi nie zadziera prawie wcale do góry:roll: