[quote name='Yorkomanka']jutro poniedziałek boje się:placz:
a na dwór jednak trzeba wyjść :diabloti: niech się tylko ktoś odważy to ja też go zleje ale nie wodą:roll:
zazdroszczę tym co mają swój dom i ogródek
psa na smycz, nieprzemakalną kurtkę z kapturem i do boju!! to znaczy na poranny spacer:evil_lol:[/QUOTE]
Hihihi na całe szczęście jestem w tym wieku że już mnie nie oblewają;)