Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. [B]O przepraszam, zdublowały nam się imiona psiaków, mamy dwie OHARY, upsss.....[/B]
  2. Co do Ohary to na razie choruje na parwo, więc nie ma co jej ogłaszać. ;( Ale jeśli masz chwilę to proszę ogłoś Omahę, ona też szorściak :) [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8464/8108744163_cf54c3b9c9_z.jpg[/IMG] Omaha ma 3 miesiące, jest zaszczepiona, odrobaczona, przed wydaniem do nowego domu zostanie także zaczipowana. To piękna, szortkowłosa sunia, która docelowo będzie średnia. Omaha to prawdziwy wulkan energii, wszędzie jej pełno, wszędzie pierwsza. Jest tam, gdzie coś się dzieje. Niezła też z niej rozrabiaka, zrobi wszystko by zwrócić na siebie uwagę. Przebywa w schronisku CANIS w Kruszewie (w. mazowieckie, pod Goworowem) Kontakt do adopcji: [FONT=Verdana]601 420 789 [/FONT][FONT=Verdana][U]603 703 468 [/U][/FONT][B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][URL="http://kruszewo.schronisko.org/"]http://kruszewo.schronisko.org[/URL] Także do przeredagowania.
  3. [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8186/8128806499_0ff9ff987a_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8191/8128831946_7dea47b38c_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8189/8128807401_f54f6eb144_z.jpg[/IMG] [B]PIRAT[/B] to piękny szorstkowłosy psiak. Ma 2 lata i jest do kolana, waży około 15kg. Jest trochę bojący, ale daje się głaskać, nie ucieka. Wystarczy odrobina miłości i opieki by psiak zmienił się w prawdziwego przyjaciela człowieka :). Psiak przebywa w schronisku CANIS w Kruszewie (w. mazowieckie, pod Goworowem). Kontakt do adopcji: [FONT=Verdana]601 420 789 [/FONT][FONT=Verdana][U]603 703 468 [/U][/FONT][B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][URL="http://kruszewo.schronisko.org/"]http://kruszewo.schronisko.org[/URL] [B]Tekst trzeba jakoś ładnie przeredagować, bo weny dziś u mnie brak :(. [/B]
  4. [quote name='rita60']Poproszę info o psiakach-Pirat i Ohara,chciałabym je ogłosić...dane do kontaktu.[/QUOTE] Napiszę jutro :)
  5. [B]Ziutka [/B]wysyłam Ci psiaki do ogłoszeń. Bez Ciebie kobietko nie damy rady ...
  6. Te szczeniaki od Pragi pewnie były zaszczepione bo i Pola też teraz była zaszczepiona, gdyż nie wykazywała objawów choroby.
  7. Tak mi się zdaje, że trójka z tych maleństw, ale już nie jestem pewna. [B]beka[/B] to też nie jest tak do końca, szczeniaki po zmianie środowiska nie mogą być od razu szczepione to raz, a dwa, że weterynarza w schronisku nie ma cały czas.
  8. [quote name='esperanza']Które? :-([/QUOTE] te najmniejsze, czarne podpalane
  9. Trzy psiaki niestety już straciły życie przez choróbsko :-(. To terierkowate to Pirat, już na stronie www schroniska.
  10. [quote name='beka']O matko kochana :(. Biedne maluszki A to jest dorosły piesek czy szczeniak-podrostek? [URL]http://www.flickr.com/photos/29411511@N04/8128800137/in/set-72157631866753488/lightbox/[/URL] Wygląda jak terier irlandzki(no w typie). Sciągnełam kilka zdjec szczeniaków ten miat z czekoladką i chce je ogłaszać. Czy one sa zdrowe? szczepione?[/QUOTE] To Ohara, ma około 1,5 roku, ma około 15 kg, jest taka terierkowata. Ma wyłysienia na karku, nie pamiętam czym to jest spowodowane, trzeba pytać jayo. Odnośnie szczeniaków: mają około 2 miesiące, nie chorują i nie miały kontaktu z tymi co teraz są chore. Są odrobaczone, ale jeszcze nie szczepione.
  11. Postaram się je wstawić jak najszybciej. Chorują najmniejsze maluchy (te czarne podpalane) i dwie suczki łaciate i 3 ich bracia.
  12. [quote name='esperanza']no i to? [URL="http://www.flickr.com/photos/29411511@N04/8128819592/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8043/8128819592_1db2d7fe88.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/29411511@N04/8128819592/"]IMG_0457[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/29411511@N04/"]adopcjepsow[/URL], on Flickr [/QUOTE] JOKER, brat Rebelii i Majorski, 3 miesiące, zaszczepiony, odrobaczony, docelowo średni, sierść szorstkowłosa.
  13. [quote name='esperanza']A to? Co to? [URL="http://www.flickr.com/photos/29411511@N04/8128817702/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8045/8128817702_b4ac3b81a4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/29411511@N04/8128817702/"]IMG_0446[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/29411511@N04/"]adopcjepsow[/URL], on Flickr[/QUOTE] Rebelia, siostra Majorki, 3 miesiące, odrobaczona, zaszczepiona, docelowo średnia.
  14. [quote name='esperanza']aaaaaa...zakochałam się!!! Co to za rozczuchraniec? [URL="http://www.flickr.com/photos/29411511@N04/8128789549/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8188/8128789549_8067d42097.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/29411511@N04/8128789549/"]IMG_0430[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/29411511@N04/"]adopcjepsow[/URL], on Flickr Kika9004 co o nim wiesz?[/QUOTE] To Majorka, piękna kudłata sunia :) Docelowo średnia, pochodzi z ósemki rodzeństwa, gdzie każde ze szczeniąt jest inne :). Ma około 3 miesięcy. Zaszczepiona, odrobaczona. Straszna z niej wariatka, ciągle w biegu... :)
  15. [quote name='beka']Jaki nr do ew ogłoszeń maluszków? ten czekoladowy jest cudny. potrzebuje nr tel gdyby był ktoś chcętny[/QUOTE] [FONT=Verdana][U] Te dwa: [U] 603 703 468[/U][/U][/FONT] [U][FONT=Verdana]601 420 789[/FONT][/U]
  16. Nie wiem, nie wiem, nie wiem.... Mi się chce płakać, wyć, krzyczeć. Patrzyłam dziś na te setki psów biegających po wybiegu w schronisku, patrzyłam w te ich smutne oczy i nie potrafiłam im pomóc. Ta bezsilność jest wszechogarniająca moją duszę :(. Marzy mi się hodowla psów rasowych, ale boję się wyrzutów sumienia, że mogłabym w ten sposób robić krzywdę schroniskowcom....
  17. Orinoko pojechał dziś wraz ze mną i moją przyjaciółką po nowe życie :). Zamieszka u niej. Niestety podczas, gdy podpisywaliśmy umowę był telefon, że w drodze do schronu są dwa nowe dziaciaczki. :(
  18. Jest to 6 szczeniaków. 5 chłopców i jedna dziewczynka. Pięć czarnych i jeden brązowy chłopak. Mają około 2 miesięcy. Docelowo małe/średnie.
  19. Jak najbardziej też z Kruszewa. Jutro postaram się tu wstawić resztę szczeniaków wraz z opisami. (Ta sunia od szczeniaczków to Praga)
  20. Niestety to nie są wszystkie zdjęcia :( resztę zdjęć zarówno psiaków jak i kociaków ma Dorota.
  21. [B]ODA [/B][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Oda/Oda.JPG[/IMG] [B]OKTAN [/B][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Oktan/Oktan.JPG[/IMG] [B]ORBIS [/B][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Orbis/orbis.jpg[/IMG] [B]POLA [/B] [IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Pola/Pola.JPG[/IMG] [B]PYŚKA [/B] [IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Pyska/Pyśka.JPG[/IMG] [CENTER][B][COLOR=#ff0000] Dokładniejsze informacje o każdym z psiaków proszę szukać tutaj: [/COLOR][URL="http://www.kruszewo.schronisko.org/index.php?option=com_content&view=article&id=16&Itemid=12&lang=pl"][COLOR=#ff0000]KLIK[/COLOR][/URL][/B][/CENTER]
  22. [B]ODRA [/B][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Odra/Odra.JPG[/IMG] [B]ORINOKO [/B] [IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Orinoko/orinoko.JPG[/IMG] [B]ONTARIO [/B][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Ontario/Ontario.JPG[/IMG] [B]OREGON [/B][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Oregon/Oregon.JPG[/IMG] [B]OHARA [/B][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Ohara/Ohara.JPG[/IMG]
  23. Kolejna porcja małych, psich nieszczęść :shake: . [B]OMAHA[/B] [IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Omaha/OMAHA.JPG[/IMG] [B]ODESSA[/B] [IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Odessa/Odessa.JPG[/IMG] [B]ONYKS [/B][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Onyks/Onyks.JPG[/IMG] [B]OPAL [/B][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Opal/opal.JPG[/IMG] [B]OLZA [/B][IMG]http://www.kruszewo.schronisko.org/images/stories/Olza/Olza.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...