Dzwoniłam dziś do SM, facet powiedział, po podaniu mojego adresu itp, powiedział, że ma informacje, że ktoś został pouczony, czyli zapewne właściciel za zagubienie i nieszukanie psa, za wyłączony lub nieaktualny numer.
No właśnie, ciekawa jestem czy w schronie oni sobie zanotowali jego nowy telefon, bo tamten był cały czas wyłączony, a skoro wyłączony, pewnie nieaktualny....