-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jutro spytam córki, czy chłopak jej koleżanki by nie zabrał od Ciebie Eva. Mam Twój nr, dam Ci znać. -
Moje zdanie: Są po 70tce, przez najbliższy rok musieliby ganiać za nią i z z nią biegiem, schylać się, sprzątać, mieć mnóstwo cierpliwości i zapału do nauki, nawet jeśli jest pojętna. Na kilka następnych lat mnóstwo siły do dłuugich i energicznych spacerów, szarpania z patykami, sznurkami, rzucania piłek. Z wiekiem będą słabsi, logiczne-siły ubywa. Suka nie będzie drobna, jak będzie trzeba podnieść, będą mieli problem z dźwignięciem. Uważam, że nie do każdego domu i człowieka nadaje się każdy psiak. W zależności od charakteru człowieka, wieku, warunków mieszkaniowych, finansowych, człowiek powinien mieć odpowiedniego psa. A chyba chodzi o to by pies miał dom na zawsze. Jak ja dla przykładu mam 20m chaty, 150cm wzrostu, 50 lat, zarabiam 1,5 tys, jestem spowolniona ruchowo od urodzenia, to nie powinnam brać wielkiego żywotnego psa, tylko kilkuletnią sunię wielkości małego pudla. Przedstawiłam swoje zdanie:-)
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Awit replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jak ją zobaczyłam wczoraj na zdjęciu to mnie tąpnęło:-( Ciągle o niej myślę. A jeszcze teraz czytam, że z domku, że Pani chora, że z innymi psami, że jeden uciekł to serce jeszcze bardziej boli. Ona jeszcze nie widzi, to jaka musi być przerażona tymi wielkimi wydarzeniami... Brak Pani, psów, obce zimne miejsce, koszmar. Niech się uda dziewczynkę zabrać. To nie jest życie dla ślepej staruszki raz dom raz schron<ani dla żadnego psiaka> Za chwilę nie będzie miała gdzie wracać.... -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Awit replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Ja wczoraj od razu poszukałam jej na wątku sosnowieckiego schroniska i znalazłam i skopiowałam te zdjęcie i jeszcze wczoraj kilka razy patrzyłam. Też ciągle o niej myślę. Niewidome psy wyjątkowo na mnie wpływają. Zaraz wejdę na jej wątek, bo wczoraj go nie widziałam. -
No to mi też kamień z serca spadł, bo zaczynałam się martwić:-) Monica wspaniała decyzja, a połówka to wcale nie taka gorsza jak prozwierzęca:-) A domek wymarzony Agusia mówisz...Dla kogo wymarzony to wymarzony, sądzę, że Majeczka nie marzy o żadnym innym prócz Waszego:-)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Moja córka bywa u Pani Joli, coś trzeba z tamtej okolicy zabrać? -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Awit replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wysłałam dyszkę, na pewno doszło. Przykro mi, że Franio w tak trudnej sytuacji a ja nie mogę m-nie wysyłać. -
A mnie te sunie malutkie cały czas siedzą w głowie:-(
-
Cieszę się, że wyniki w normie. Pewnie osłabiona była przeszłością... Zenobiusz jak się ogarniecie z badaniami, daj znać, to się poznamy:-)
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Nooo, chłopaki bidnawe....... -
Jak był 1szy telefon to i następne będą:-) <tak myślę> Ciekawe w jakim wieku Państwo, czy Nina aby nie za młoda dla nich, czy mieliby siłę i cierpliwość do szczeniaka i czy za 15 lat będą nadal sprawni.... Agnieszka jak oni nie dla Ninki to może warto ich numer dać komuś z tamtych okolic, może tam by ciotki znalazły im psiaka...
-
A na pewno nie ma czipa, może ma..... Porozwieszałyście ogłoszenia? Kurde, na pewno komuś zginął
-
Malutka niewidoma Gałeczka ma już swój własny dom :))
Awit replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Ależ uśmiechnięta, cudna!! -
Kurcze, małe sunie szybko by domki znalazły, a tam, czy ktoś je wypatrzy? Czy będą wysterylizowane? I gdzie dalej trafią.....
-
Szczeniaczek On-ka.JUŻ W NOWYM KOCHAJĄCYM DOMKU !!!
Awit replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Piękny, chyba bardzo go kochacie, prawda? Taki wypatrzony przez Ciebie bidulek, potrzebujący domku, trafił do Was i teraz taki szczęśliwy:-) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Awit replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
O Jezu:-(:-( Byłaś tam i ją widziałaś?? Jaka piękna, jaka smutna, taka pogodzona ze swoim losem, nawet nosek ma suchy:-( Ona jest w typie Misi. Serce mnie boli, Boże dlaczego jest tyle nieszczęść........... Aż mnie w brzuchu ściska:-( -
Dysponuję czasem po 15,30:-) Też wolę chłodniejszy dzień. Obserwuj zatem prognozy:-)
-
Odwiedzałam odwiedzałam:-) Nawet myślałam do kogo napisać w sprawie tego dt, Agusia masz kogoś na myśli, to Twoje okolice, znasz kogoś?
-
A co z tymi małymi suniami??? Nie masz ich fotek?
-
Wysłałam 20zł. Tak sobie myślę i wszyscy to wiemy, że jeśli Malinka zostanie w Polsce i coś by się zadziało<tfu>, zgodnie z umową ludzie powinni oddać ją osobie/fundacji od której ją adoptowali. Niech zadzieje się coś za granicą, to tu w Polsce nikt się raczej nie dowie, że pies np trafił gdzieś do schronu. Ciekawe jak po wizycie u weta....
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Awit replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz zobaczyłam te śliczne zdjęcia:-) Psiaki chyba były szczęśliwe z wyprawy:-) Twoja mama ratuje gołębia, moja krzyczy na moje psy jak się cieszą z jej wizyty...... -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
Awit replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Jak tak charczy to może to są resztki wydzieliny z dróg oddechowych, a może wydziela zbyt dużo śliny i ona mu bulgocze, a może ma wiotkość np krtani czy zbyt krótką tchawicę. Z opisu Ulki to taki kochany łagodny psinek, musiał być bardzo zdenerwowany wtedy, że poleciał z zębami.