[quote name='dzasta']A fotki Gabinki były dwie strony wcześniej widać że po łebkach się czyta Karinko :D
Berta nie jest zła ona tylko się tak szczerzy w zabawie :)
A transporter nie jest taki duży one na ścisk tam oba wchodzą ale tak lubią spać :D
[/QUOTE]
Ażmi wstyd, że przegapiłam fotki Gabinki :oops::oops: ale się cofnęłam i obejrzałam :)
[URL]http://i47.tinypic.com/30tl1sk.jpg[/URL] śliczna Gabinka :) i ma kucorka tak jak moja Tola - na bakier heh
[URL]http://i46.tinypic.com/rk21ja.jpg[/URL] a tu taka mała kuleczka :loveu:
[URL]http://i45.tinypic.com/fwnl1k.jpg[/URL] a ta fotka jest super :) co one tam zobaczyły?
[URL]http://i50.tinypic.com/10yn9q9.jpg[/URL] śliczna uśmiechnięta Berta, a na tym pierwsym zdjęciu Czesio taki smutny się wydaje ;)