[quote name='dysia-u']zapewniam że czuję się dobrze , choć jak przeczytałam że mam imienniczke wśród yorasków to moja pogoda ducha trochę gorsza[/QUOTE]:evil_lol::evil_lol: Fajne imię Ulcia :) Siostra mojej mamy też ma tak na imię :)
A Cleośka to też mała szczekaczka, tzn szczeka na Tolkę, ale na dworze to inny pies, jakby mogła to by się schowała z Tolą :D