Cześć kochana!!
Ale się cieszę, ze wróciłaś!
Piękne imię rodowodowe ma Robuś :loveu::loveu: Mówi samo dla siebie :)
[url]http://i44.tinypic.com/2m63nfr.jpg[/url] mały jest piękny :loveu:
Gabinka po porodzie widać, że zmordowana, ale na zdjęciu z synusiem już uśmiechnięta, szczęśliwa mama :D
Jak Cleo nie miałam odwagi wypytywać dlaczego tylko jeden :roll: stwierdziłam, że jak bedziesz chciała to sama nam napiszesz jak już będziesz gotowa:roll: Trzymaj się mocno i nie dawaj głupim opiniom głupich ludzi!
Dużo zdrówka dla Gabi i Robka!
Gabi i Berta na zdjęciu pękają z dumy! hehe