Karola dobrze Ci radzi
Ja mam dwa psy - jedna chodzi w szelkach, druga w obroży. Szelki niestety filcują włosy pod pachami, obroża wg mnie trochę przydusza...
Ja karmię karmą orijen, a kuwety nie używam, wychodzę z założenia że pies to pies a nie kot.
Szczepienia - tak jak u wszystkich innych psów (maltańczyków)
Kosmetyki musisz przetestować. Dużo ludzi poleca KW, Bio groom'a itp.
szczotkę mam z yorkcentrum :)