[url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_2191.jpg[/url] szok! ale zdjęcia :)
[url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_2175.jpg[/url] faktycznie jakby miał kija w pycholku :)
ps podpisuję się pod dziewczynami, że Lakuś ma taką gębulę, że jak się na niego patrzy to człowiek się uśmiecha :loveu: