A mam pytanie czy nr gg Ady ze strony jest aktualny?
[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8871/wystawaracibrz024.jpg[/IMG]
[IMG]http://img571.imageshack.us/img571/6088/wystawaracibrz006.jpg[/IMG]
[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7594/wystawaracibrz011.jpg[/IMG]
Ja byłam jako widz i mam zdjęcia, ale data jest przestawiona :oops:
[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6636/wystawaracibrz015.jpg[/IMG]
[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7061/wystawaracibrz003.jpg[/IMG]
[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8126/wystawaracibrz002.jpg[/IMG]
[IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1933/wystawaracibrz004.jpg[/IMG]
[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5576/wystawaracibrz010.jpg[/IMG]
[url]http://images8.fotosik.pl/351/6d2f9bc1f81b8865.jpg[/url] fajne zdjęcie :)
[url]http://images8.fotosik.pl/351/6ca65344c30eed7a.jpg[/url] ta to ma figure :)
[url]http://images8.fotosik.pl/351/38b3227a2c92ab83.jpg[/url] siedzi tu jak taka gapa hihi jak pies pluto :D
[quote name='Pegaza']Tez przed chwilą widzialam 30-sekundowke heh mam calą rozpiske gdzie i o ktorej ale bez przesady nie siedze i nie czekam..;)
[B]Karina hmm jakby Ci to napisac to jest tajemnica[/B];)[/QUOTE]
Nikomu nie powiem:evil_lol:
[url]http://img6.imageshack.us/img6/4745/zdjcie0077u.jpg[/url]
Hihi jaki mały "koszmarek" :loveu::loveu: Słodziak mały!
Napisz jak ci poszło - ja obstawiam, że minimum 4 dostaniesz ;)
[quote name='*kleo*']Cześć dziewczyny :p
Nie mam mocy na tą trzodę, coś tam niby umiem, ale raczej za mało, żeby zdać... Chyba nastawię się na drugi termin, bo dziś już nie ogarnę...[/QUOTE]
Spróbuj na pierwszym terminie - dasz radę !