sekkmet
Members-
Posts
335 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sekkmet
-
[quote name='faith35']sekkmet - dzięki. A jak pogadam dzisiaj z mamą o 14 to może się zgodzi na tymczas ;) ale ktoś może pomógłby mi i mojej mamie wyciągnąć go ze schronu ... ? ;([/QUOTE] wyciągnać w jaki sposób, bo nie rozumiem tego słowa, ja na pewno mogę Ci pomóc go przewieź do domu, zeby nie tłuc się autobusami, jeśli nie macie samochodu
-
[quote name='faith35']boże ;( kochany pies jest z niego .. !! Taki spokojny i w ogóle...;([/QUOTE] Piękny i strasznie łasy na pieszczoty, jak go wczoraj głaskałam przez kraty to tulił się i ciągle merdał ogonkiem. I przyznaje, że to najpiękniejszy spaniel jakiego widziałam. Większość ma ciemniejsze futro, a ten jest złoty :) Cudo i ma przepiękne rzęsy! Jak masz jego zdjęcia to może porobić ogłoszenia na różnych portalach? Mogę Ci pomóc O trzech szczeniaczkach nic nie wiem, ale nie mam generalnie kontaktu ze szczeniakami, więc być może... Ale jak ktoś ukradł to wątpię by je oddał. Może lepiej zajrzeć na giełdę lub ryneczki gdzie mogą być sprzedawane szczeniaki, ewentualnie jakieś pseudohodowle
-
[quote name='faith35']ktoś tu jeszcze zagląda :placz: ? Chciałab się zapytać o rudego spanielka, który trafiłdo schronu, około tydzień, może 2 tygodnie temu. Czy on znalazł swojego właściciela czy nadal szuka :-( ? Byłabym chętna wyciągnąć go zza krat...[/QUOTE] nadal szuka, dzisiaj byłam, jest nadal w schronisku
-
Ja mam mały problem z psiakiem ze schroniska, co prawda jest u nas na tymczasowym, ale po cichu liczyliśmy z parnerem, że tymczas może zamieni się w dom stały. Ale do rzeczy. Dwa lata temu przygarnęłam ze schroniska Budynia :) pies jest cudowny, żadnych wad, same plusy. Grzeczny, ułożony...kilka dni temu wzięliśmy ze schroniska 6miesięcznego psiaka, który robi się agresywny jak głaszczemy Budynia. Od razu przystępuje do podgryzania Budynia i próby dominacji nad nim. Budyń w zasadzie jest psem, który nie odwzajemnia ataku, nie broni się, tylko idzie w kącik i znosi to w smutku. Psiak u nas będzie do sterylki (3 tygodnie), po sterylce mamy mu szukać domu, czy jednak jest jakiś sposób by zmienić zachowanie szczeniaka?
-
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
sekkmet replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
ja powiem tak, u mnie nie jest kwestia akceptacji ze strony Budynia (mojego psa) tyle ze przewaznie akceptacji psa względem Budynia. Budyś cierpi na tzn "feminizację" czyli wydziela hormony żeńskie i dla niektórych psów pachnie suką podczas cieczki, no i niestety próbują go "dygać", z sukami jest inaczej łatwo się dogadują, ale z psami bywa ciężko. I w tym wypadku niestety nie ma mowy o przyzwyczajaniu się, bo jak pies "widzi" w nim sukę to będzie "widział" dalej. -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
sekkmet replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
jeśli by się dogadał z moim psem ja go ewentualnie mogę wziąć na tymczas, tylko, że jestem z Zielonej Góry -
mam sprawdzony dom dla bassetta we Wrocławiu. Młoda para, z własnym mieszkaniem, okolica zielona. Najchętniej psiak, który nie boi się jazdy samochodem, ponieważ czasem odwiedzają rodziców w Bolesławcu i Jeleniej Górze, gdzie także mają idealne warunku dla psów.
-
Czy możecie mi podać linka do bazarku na Dłużynę? Czy ktoś jest chętny teraz do napisania artykułu na bolec.info? Czy ktoś jest chętny do napisania artykuły adopcyjnego (przedstawienia kilku zwierząt do adopcji)? Chciałabym coś przekazać na bazarek, a mianowicie usługę z mojego salonu na warkoczyki afrykańskie, do kogo się zgłosić? I czy robić to przez bazarek czy np przez allegro? Przepraszam za tyle pytań, ale jestem tu bardziej gościem niż użytkownikiem
-
Hej, Postaramy się wrzucić dzisiaj albo maks jutro na stronę główną notkę o 1% dla Dłużyna. Natomiast wychodzę do Was z taką propozycją od portalu bolec.info, żeby raz na tydzień, dwa tygodnie...umieszczać na główną stronę artykuły o zwierzakać, typu "co zrobić zeby zabezpieczyć zwierzęta przed simą", "spuść łańcuchy", etc i artykuły o psach w potrzebie w okolicach Bolesławca i samym Bolesławcu. Potrzebowałabym deklarację chętnych osób, ja sama chętnie popiszę. Co o tym myślicie?