Jump to content
Dogomania

sekkmet

Members
  • Posts

    335
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sekkmet

  1. spokojnie, psiak nie jest długo w schronisku, wiec nie ma co go przekreslac, zreszta mial kwarantanne jesli jeszcze nie ma
  2. a ciężko jest tutaj w Zielonej "zdobyć" psa na dom tymczasowy? A z drugiej strony czy nie ma dużych szans na szybkie znalezienie domu w schronisku? Bo w końcu ludzie lubią "rasowce"
  3. [quote name='faith35']sekkmet - dzięki. A jak pogadam dzisiaj z mamą o 14 to może się zgodzi na tymczas ;) ale ktoś może pomógłby mi i mojej mamie wyciągnąć go ze schronu ... ? ;([/QUOTE] wyciągnać w jaki sposób, bo nie rozumiem tego słowa, ja na pewno mogę Ci pomóc go przewieź do domu, zeby nie tłuc się autobusami, jeśli nie macie samochodu
  4. [quote name='faith35']boże ;( kochany pies jest z niego .. !! Taki spokojny i w ogóle...;([/QUOTE] Piękny i strasznie łasy na pieszczoty, jak go wczoraj głaskałam przez kraty to tulił się i ciągle merdał ogonkiem. I przyznaje, że to najpiękniejszy spaniel jakiego widziałam. Większość ma ciemniejsze futro, a ten jest złoty :) Cudo i ma przepiękne rzęsy! Jak masz jego zdjęcia to może porobić ogłoszenia na różnych portalach? Mogę Ci pomóc O trzech szczeniaczkach nic nie wiem, ale nie mam generalnie kontaktu ze szczeniakami, więc być może... Ale jak ktoś ukradł to wątpię by je oddał. Może lepiej zajrzeć na giełdę lub ryneczki gdzie mogą być sprzedawane szczeniaki, ewentualnie jakieś pseudohodowle
  5. [quote name='faith35']ktoś tu jeszcze zagląda :placz: ? Chciałab się zapytać o rudego spanielka, który trafiłdo schronu, około tydzień, może 2 tygodnie temu. Czy on znalazł swojego właściciela czy nadal szuka :-( ? Byłabym chętna wyciągnąć go zza krat...[/QUOTE] nadal szuka, dzisiaj byłam, jest nadal w schronisku
  6. mam mikropieska na tymczasie, w Zielonej Górze [url]http://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=16&act=showtopic&topic=33110&strona=1[/url]
  7. a powiedzcie mi czy schronisko potrzebuje akwarium i klatki na chomiki etc? Bo mam w domu i mi to nie potrzebne i nie wiem czy czasem trafiają do schroniska gryzonie etc
  8. magda masz pełną skrzynkę na priv i nie mogę Ci odpowiedzieć ;)
  9. dzisiaj przelewam pieniążki, a rzeczy na bazarek w środę podeślę na meila
  10. Boże jak cudownie! Właśnie zobaczyłam na stronie schroniska, że Karat (III wiata) znalazł dom. Oby mu w życiu wszystko się ułożyło, bo bidul tak mocno przestraszony, że serce ściskało
  11. Ja mam mały problem z psiakiem ze schroniska, co prawda jest u nas na tymczasowym, ale po cichu liczyliśmy z parnerem, że tymczas może zamieni się w dom stały. Ale do rzeczy. Dwa lata temu przygarnęłam ze schroniska Budynia :) pies jest cudowny, żadnych wad, same plusy. Grzeczny, ułożony...kilka dni temu wzięliśmy ze schroniska 6miesięcznego psiaka, który robi się agresywny jak głaszczemy Budynia. Od razu przystępuje do podgryzania Budynia i próby dominacji nad nim. Budyń w zasadzie jest psem, który nie odwzajemnia ataku, nie broni się, tylko idzie w kącik i znosi to w smutku. Psiak u nas będzie do sterylki (3 tygodnie), po sterylce mamy mu szukać domu, czy jednak jest jakiś sposób by zmienić zachowanie szczeniaka?
  12. mały biały szczeniak u nas na próbie w domku, na razie się dogaduje z naszym Budyniem, więc chyba będzie wszystko dobrze
  13. a czy ktoś wie jak się czuje ten mały biały szczeniak, z biegami na uszkach, on był razem z a la beagielką zaraz przy bramie
  14. ja chętnie miesięcznie zadeklaruję 30zł na razie i przekaże kilka rzeczy ode mnie i mojej firmy na bazarek
  15. ja powiem tak, u mnie nie jest kwestia akceptacji ze strony Budynia (mojego psa) tyle ze przewaznie akceptacji psa względem Budynia. Budyś cierpi na tzn "feminizację" czyli wydziela hormony żeńskie i dla niektórych psów pachnie suką podczas cieczki, no i niestety próbują go "dygać", z sukami jest inaczej łatwo się dogadują, ale z psami bywa ciężko. I w tym wypadku niestety nie ma mowy o przyzwyczajaniu się, bo jak pies "widzi" w nim sukę to będzie "widział" dalej.
  16. jeśli by się dogadał z moim psem ja go ewentualnie mogę wziąć na tymczas, tylko, że jestem z Zielonej Góry
  17. mam sprawdzony dom dla bassetta we Wrocławiu. Młoda para, z własnym mieszkaniem, okolica zielona. Najchętniej psiak, który nie boi się jazdy samochodem, ponieważ czasem odwiedzają rodziców w Bolesławcu i Jeleniej Górze, gdzie także mają idealne warunku dla psów.
  18. no to mój/nasz ;) na przeciwko palmiarni mamy salon swój facet wygląda tak i Budyń tak [url]http://www.photoblog.pl/sekkmet[/url] :)
  19. [quote name='Domik']A mnie osobiście się Budyń podoba ;] Ostatnio widziałam psa podobnego do małego i tak się nazywał, a imię samo w sobie zabawne :) Może być?? ;][/QUOTE] Ano jest podobny do mojego Budynia :) Bo pewnie widziałaś mojego psa. Małe, białe, kudłate ;)
  20. to ja się dowiem co do aukcji charytatywnych na allegro i może tam lepiej będzie wystawić
  21. Czy możecie mi podać linka do bazarku na Dłużynę? Czy ktoś jest chętny teraz do napisania artykułu na bolec.info? Czy ktoś jest chętny do napisania artykuły adopcyjnego (przedstawienia kilku zwierząt do adopcji)? Chciałabym coś przekazać na bazarek, a mianowicie usługę z mojego salonu na warkoczyki afrykańskie, do kogo się zgłosić? I czy robić to przez bazarek czy np przez allegro? Przepraszam za tyle pytań, ale jestem tu bardziej gościem niż użytkownikiem
  22. Hej, Postaramy się wrzucić dzisiaj albo maks jutro na stronę główną notkę o 1% dla Dłużyna. Natomiast wychodzę do Was z taką propozycją od portalu bolec.info, żeby raz na tydzień, dwa tygodnie...umieszczać na główną stronę artykuły o zwierzakać, typu "co zrobić zeby zabezpieczyć zwierzęta przed simą", "spuść łańcuchy", etc i artykuły o psach w potrzebie w okolicach Bolesławca i samym Bolesławcu. Potrzebowałabym deklarację chętnych osób, ja sama chętnie popiszę. Co o tym myślicie?
×
×
  • Create New...