Hej, natknęłam się dzisiaj na ogłoszenie [url]http://www.ojej.pl/722632/W%C5%82oc%C5%82awek-Przyjm%C4%99-psa-rasy-HUSKY.html[/url] Jestem z dolnego śląska więc nie orientuję się w schroniskach i adopcjach w Waszym województwie, ale jeśli wiecie coś o jakimś huskim w potrzebie z Waszego rejonu to warto podesłać, ogłoszenie świeżę, ma tylko 3 dni. Pozdrawiam