Jump to content
Dogomania

sekkmet

Members
  • Posts

    335
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sekkmet

  1. Czy w dłużynie potrzebne jest może słoma na podściółkę? Na bolec.info jest ogłoszenie do oddania od 5 do 10przyczep, a skoro idą znowu mrozy... [URL]http://www.bolec.info/index.php?op=ads&act=showad&ad=47390#comment[/URL]
  2. Czy w dłużynie potrzebne jest może słoma na podściółkę? Na bolec.info jest ogłoszenie do oddania od 5 do 10przyczep, a skoro idą znowu mrozy... [url]http://www.bolec.info/index.php?op=ads&act=showad&ad=47390#comment[/url]
  3. znalazłam dosyć świeże ogłoszenie więc jeśli jakiś psiak jest do adopcji, może warto się odezwać [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2674507_przygarne_buldoga_francuskiego.html[/url]
  4. Jej pies (fox) jest dosyć szalony, skacze, podgryza.... mała Patrycja sobie z tego co widziałam świetnie z nim radzi, ale fakt faktem, że psiak czuje respekt do dziecka i daje sobie "włazić na głowę"
  5. czy Beata potwierdziła chęć przygarnięcia Bilona?
  6. Przepraszam, bo nie śledziłam wątku czy Miłka zostaje u Ciebie? a jak nie to czy ma już dom?
  7. jeśli chodzi o transport mogę pomóc
  8. tak, dokładnie, przekierowałam ją do Ciebie, znam ją osobiście, jest żoną moje kumpla, widziałam jej psiaka i warunki więc mogę poświadczyć
  9. Jak się Bilon dogaduje z innymi psami? Mam osobę, która zainteresowała się Bilonem ale ma jeszze jednego psiaka Fox terriera dosyć młodego, zwariowanego. Mieszka pod Wrocławiem, w domku z ogrodem
  10. o boże jaki piękny PON! Jak ja bym go chciała :(
  11. Hej, natknęłam się dzisiaj na ogłoszenie [url]http://www.ojej.pl/722632/W%C5%82oc%C5%82awek-Przyjm%C4%99-psa-rasy-HUSKY.html[/url] Jestem z dolnego śląska więc nie orientuję się w schroniskach i adopcjach w Waszym województwie, ale jeśli wiecie coś o jakimś huskim w potrzebie z Waszego rejonu to warto podesłać, ogłoszenie świeżę, ma tylko 3 dni. Pozdrawiam
  12. Witam, Moja współlokatorka poszukuje szczeniaczka do swojego domu. Piesek ma być w mieszkaniu, więc dorosły powinien być psem małym. Była zainteresowana Sunia z pierwszej strony, tą 8tygodniową (bodajże Lusia) ale z tego co się dowiedziałam, jest już nieaktualne. Mieszka w Zielonej Górze, ja mogę transportem pomóc w stronę Bolesławca, Żar etc. jak coś proszę o kontakt na meila [email][email protected][/email]
  13. bros moja kumpela może odebrać z Wrocławia potem ma mi przekazać a ja znajomej która będzie jechała do Krakowa, ja poproszę też na priv adres do przesyłki w razie późniejszych "zdobyczy"
  14. [url=http://www.sm.boleslawiec.pl/zaopiekujsie.php?id=139]Straż Miejska, Bolesławiec - Zaopiekuj się mną - Odłowiono psa[/url] [url=http://www.sm.boleslawiec.pl/zaopiekujsie.php?id=152]Straż Miejska, Bolesławiec - Zaopiekuj się mną - Odłowiono psa[/url] Dwa szpice szukają domu. Od dłuższego czasu są pod opieką Straży Miejskiej i wątpliwego tymczasowego schroniska. Niestety są małe szanse na znalezienie domu w naszym mieście, chociaż próbujemy. Za wszelką pomoc dziękuję. Jak coś chętnie pomogę z transportem sekkmet [email][email protected][/email]
×
×
  • Create New...