-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
I już prawie ostatnie:) Tara z dwoma przystojniakami:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/355/e8f548dc9cebe48bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/354/3c14d6532b84be74med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/350/bed1fb8e5845cb9emed.jpg[/IMG] -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Poprosiłam Idusiek (która robiła te super zdjecia) o ogłoszenia dla Tary także Sunia zacznie wkrótce szukać intensywnie domu:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/331/8b77f5247b1f597amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/339/a99a37b82cdea75emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/331/d5c20467cb575102med.jpg[/IMG] -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
I kolejne:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/355/16c7a037b47f5c20med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/354/2526c80f748008damed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/350/9456c794c1b18a1cmed.jpg[/IMG] -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
I dalszy ciag sesji zdjęciowej Tary - bardzo fotogeniczna jest dziewczyna, a ten uśmiech:):):) [IMG]http://images45.fotosik.pl/356/a94237a43ac6720bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/351/33558e372b18db51med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/191/b596ab0aa9d56a4dmed.jpg[/IMG] -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Wyżej z Rudzikiem i w tle z moim Miszką:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/355/21ca61caac3bd3e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/355/b8ef4717c062121amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/350/6eb4d71514da5246med.jpg[/IMG] -
ONka TARA z Makowa - w hoteliku w Serocku, szuka DS
megii1 replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Tara przedstawia swoją najnowsza sesję fotograficzną:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/355/154326e0a24a5d01med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/351/386e7bb6d8a4f597med.jpg[/IMG] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']394- to nie Leni na 2 pierwszych:)[/QUOTE] Ania ma rację - to Sonia Renaty:) -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
I jeszcze troszkę Soni, która odpukać ostatnio nie choruje i ma się bardzo dobrze:) Jak zawsze uśmiechnięta:) Poprosiłam Idusiek, zebyz robiła jej parę ogłoszeń na najczęściej odwiedzanych stronach z ogłoszeniami. [IMG]http://images50.fotosik.pl/355/122466bf5698cd89med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/355/c2a2f5461605d673med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/336/40fbed11d50aa7f7med.jpg[/IMG] -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Sonia przypomina się i prosi o domek:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/350/e681ced4062a9bfbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/339/3b5a1cc086c59c54med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/350/486af420fd0ac451med.jpg[/IMG] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
I jeszcze Leni ze swoim przystojnym blondynem:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/350/cf5f4b34883f4e56med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/355/98bd8bf0dcafff32med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/350/de031bf3509b4ab1med.jpg[/IMG] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Jak uda mi się trochę wcześniej wrócić z pracy do postaram się jeszcze zrobić dziewczynom fotki w ogródku na ładnej trawce. No chyba, ze Renata nas odwiedzi w weekend:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/355/9ad8b75111aefb7bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/191/a621eb3af2e8cb30med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/356/a3bc8777e750018bmed.jpg[/IMG] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
A oto Leni:) Na pierwszym zdjęciu z kolegą z kojca - Leonem:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/350/a1ec85f5ecdc32d1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/356/4cecc1a9ad0830e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/336/2dda47f5f66ae6e1med.jpg[/IMG] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Dzięki Ludwa, jedna sunia nie od nas ale zdjęcia śliczne:) Leni ciągle wystaszona... Megii1 jak ten dzikusek się u Ciebie sprawuje?[/QUOTE] Dzikusek Leni mieszka sobie w kojcu z wielkim Leonem i jest zachwycona swoim kolegą:) Boi się ale w normie - daje się pogłaskać, przytulić , szczeka, ma apetyt chociaz ostatnio miała też lekką biegunkę, która już została opanowana - może ze stresu. [IMG]http://images35.fotosik.pl/191/b05f2807c502d623med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/354/b7afc707ca118618med.jpg[/IMG] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Dzięki Ludwa:) Wprawdzie ta środkowa nie ze Starachowic ale od Renaty tak jak Julka i Leni:) Ja już też się poprawiam i wklejam - poprosiłam tez Idę o ogłoszenia dla Suczek:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/355/e2f8096630f1f12fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/350/923f2e4860da1116med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/350/c06513925832a3b9med.jpg[/IMG] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Wstawię jutro bo nie mam dziś tez siły:( w ciągu dnia może dorobię im coś w ogródku i będzie w sam raz do ogłoszeń:) -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Ja mogę dopisać w kwestii karmy, ze Griza tak kocha jeść, ze chyba zje wszystko co jej się da. Leki pochłania bez zawijanie ich w szynkę czy mokra karmę - wystarczy wrzucić do karmy i wszystko pochłania jak odkurzacz. A jak się daje jaikiś przysmak to trzeba uważać na palce bo je tez potrafi złapać przypadkowo:) -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Ja będę może w niedzielę w Warszawie ale to jeszcze nie jest pewne. Morisowa, a wiadomo co jest przyczyną , że Griza schudła ostatnio? Ważyliście ją może? -
Nero odnaleziony! Szukamy mu domu! Stokrotka juz w domu!
megii1 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
...Zapisuję :) -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Griza jest u Magdy ale u Morissowej:) Jak skończą się badania wraca do nas:) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki już się zadomowiły. Super ze Leni ma koleżankę bo bez Julki byłoby jej ciężej się przystosować - teraz chodzi za nią krok w krok. Nie do końca wiedzą jeszcze co do czystość w kojcu - szczególnie Leni ale z dnia na dzień robią postępy, mają ładny apetyt i nówki sztuki obróżki z adresownikami. W weekend postaram się porobic fotki. -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']leczenie zakonczył ,ale czy już nie kaszle?:)[/QUOTE] Na razie odpukać nie kaszle:) -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny a wiecie moze jak Juzaki do suk? Bo zastanawiamy sie z Idą nad koleżanką dla ELona i czy jej nie pożre. -
Zarośnięty,z odparzeniami- kudłacz zerwany z łańcucha - LEŁON MA DOM!
megii1 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Leon skończył wczoraj leczenie kaszlu - koszt 80zł. Mam nadzieję, ze już nie bedzie bidak chorował. U mnie chyba jakiś wirus był bo sporo psiaków miało podobne objawy:shake: