Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Zapraszam na wątek moich tymczasowiczów - szczeniaczków Perełki i Szafirka - warto - są cudne:) Proszę tylko o ogłoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195044-Dwa-pi%C4%99kne-szczeniaki-pere%C5%82ka-i-szafirek-szukaj%C4%85-super-dom%C3%B3w[/url]!!!!
  2. Zapraszam na wątek moich tymczasowiczów - szczeniaczków Perełki i Szafirka - warto - są cudne:) Proszę tylko o ogłoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195044-Dwa-pi%C4%99kne-szczeniaki-pere%C5%82ka-i-szafirek-szukaj%C4%85-super-dom%C3%B3w[/url]!!!!
  3. Zapraszam na wątek moich tymczasowiczów - szczeniaczków Perełki i Szafirka - warto - są cudne:) Proszę tylko o ogłoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195044-Dwa-pi%C4%99kne-szczeniaki-pere%C5%82ka-i-szafirek-szukaj%C4%85-super-dom%C3%B3w[/url]!!!!
  4. [quote name='Tora&Faro']Ale fajne misiaki:loveu:[/QUOTE] Gosiu nie pomogłabyś z ogłoszeniami? Najlepiej na już bo dużo ludzi zagląda na strony adopcyjne w weekend.
  5. Zapraszam na wątek moich tymczasowiczów - szczeniaczków Perełki i Szafirka - warto - są cudne:) Proszę tylko o ogłoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195044-Dwa-pi%C4%99kne-szczeniaki-pere%C5%82ka-i-szafirek-szukaj%C4%85-super-dom%C3%B3w[/url]!!!!
  6. Zapraszam na wątek moich tymczasowiczów - szczeniaczków Perełki i Szafirka - warto - są cudne:) Proszę tylko o ogłoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195044-Dwa-pi%C4%99kne-szczeniaki-pere%C5%82ka-i-szafirek-szukaj%C4%85-super-dom%C3%B3w[/url]!!!!
  7. Zapraszam na wątek moich tymczasowiczów - szczeniaczków Perełki i Szafirka - warto - są cudne:) Proszę tylko o ogłoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195044-Dwa-pi%C4%99kne-szczeniaki-pere%C5%82ka-i-szafirek-szukaj%C4%85-super-dom%C3%B3w[/url]!!!!
  8. I jeszcze dwie fotki maluszków, które już słodko śpią:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/356/5d6234f0115e85d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/356/4799609df1ffafadmed.jpg[/IMG]
  9. Przedstawiam Perełkę i Szafirka:) To psiaki, które dziś przygarneliśmy. Ich mama to Sunia biednej, starszej kobiety. Kobieta mieszka w strasznych warunkach, Sunia w jeszcze gorszych, oczywiście nie wysterlizowana i rodząca co roku szczeniaki ale podobno kochana... Chcieliśmy już parę razy zabrać Sunie, chociaż na sterylizację ale to jedyna przyjaciółka starszej Pani...Nie ma na to zgody, a my mieszkamy bardzo blisko.. Nie piszę więcej bo forum jest odwiedzane nie tylko prze dogomaniaków także wszelkie uwagi w tej kwestii proszę na pw. Nie wiem ile mają psiaki ale Sunia jeszcze półtora miesiąca temu chodziła w ciąży także są bardzo malutkie i przepiękne. Będą średnio duże - mama jest do kolan, drobnej budowy ciała, a tata jest nieznany ale patrząc na ich dłuższą sierść i znając wiejskie psiaki obstawiam psa sąsiada - jest wielkości drobnej budowy owczarka. Perełka jest cała biała a Szafirek to ten z łatą:) Ona aniołeczek, on mały buntownik ale oboje są cudni. Wiem, że na dogo jest wiele biednych psiaków. Te już mają hotel:) Zakładam wątek żeby porobić bazarki na karmę, szczepienia, odrobaczenia i przede wszystkim znaleźć pomoc w ogłoszeniach - to najważniejsze. Szczeniaczki, już w swoich domkach - teraz szukamy domu dla ich mamy - Sary:) Czyż nie jest piękna:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/358/f245748bed31f2a5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/352/e71cc868cb8fce72med.jpg[/IMG]
  10. Ma taki guzek na środku pleców. Nie znam się na tym ale jak bedzie wetka pokaże jej. Moze to zwykły kaszak.
  11. [quote name='ludwa']i jeszcze [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/352/bab37271136a3c27.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/356/c2ff826f816d870e.jpg[/IMG][/URL] i mamusia [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/356/1fbc454c5ddee006.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Taki mam kopm w pracy że akurat mama nie chce mi się otworzyć:(
  12. Problem w tym, że ja mam naprawde ostatnią budę - reszta zajęte. Nawet kojec Miszy będzie dziś pewnie zajęty - trzy moje tymczasy - mama i dwa szczeniaki. Chyba zacznę na tą trójke robić bazarki bo zamieszkam z nimi w tym kojcu:)
  13. Ja miałam być awaryjnym miejscem dla awaryjnych ale widzę, że Idusiek wszystko ogarnęła:) Super:) Jak bedziecie miały fotki Suni to może znalazłoby sie dla niej miejsce w hotelu ale została mi już tylko mała buda - taka dla psiaka wielkości jamnika.
  14. Obiecane allegro:) [URL]http://allegro.pl/largo-piekny-duzy-pies-pomoz-pilne-i1286291418.html[/URL] Jak macie jakieś uwagi prosze o pw:)
  15. Dziewczyny czy zauwazyłyscie, ze Julka ma na plecach mała krostke, guzek? Allegro dla dziewczynek ode mnie:) Robione przez Idusiek:) [URL]http://allegro.pl/julka-suczka-twoj-najwierniejszy-przyjaciel-i1285839655.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/leni-malutka-suczka-potrzebuje-czlowieka-i1286290191.html[/URL]
  16. [quote name='idusiek']dzięki i za to ! leczenie biegunki kosztowało nas od wczoraj 70 zł...[/QUOTE] 70 zł to już będzie koszt całkowity. W to wliczony jest jeszcze przyjazd wetki i zastrzyki w niedzielę. Przyczyn biegunki może być sporo - zmiana miejsca, stres, zmiana karmy, cieczka.
  17. A oto nasza bohaterka:) Czuje się już troszkę lepiej ale bardzo dużo śpi i czasem ciężko oddycha:( taka kochana, poczciwa babcia:) a ile leków bidna musi brać codziennie i jeszcze do tego zastrzyk:( [IMG]http://images50.fotosik.pl/356/a244f671b1a3aca3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/356/ff044d115d9f03dfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/356/fd76275977b1168bmed.jpg[/IMG]
  18. [quote name='mysza 1']Tymczasy pilnie, tymczasy. Megii, ile możesz wziąć? :eviltong:;)[/QUOTE] Na dzień dzisiejszy nikogo:( A dziś przyszła do mnie babcia ze wsi... pamiętasz mówiłam Ci o suce, u mnie na wsi, białej w łaty. Chcielismy ja zabrać i wysterylizować ale ludzie się nie zgodzili. I teraz jest zachudzona suka i ...dwa szczeniaki. Ona ich nie karmi, ludzie nie dają jeść, na uśpienie po porodzie nie było pieniędzy. Czekają aż umrą śmiercią głodową. Musze wysłać tam jutro Darka z flaszką i może chociaż szczeniaki oddadzą. I dalej nie wiem co z nim zrobię. Chyba klatka Amigo w garażu.
  19. Sunia zakończyła już odrobaczanie (36 zł aniprazol) ale musieliśmy też opanować biegunkę, którą miała od czasu kiedy do nas przyjechała (40 zł). Ciągle jest wystraszona ale potrafi już szczeknąć także tragedii nie ma. Ma apetyt ale niestety do jutra wieczór ma głodówkę z powodu biegunki także chwilę pocierpi.
  20. [quote name='ludwa']Ciotki, dzięki za odwiedziny:) Megi, ale ona może być ten-teges, więc chyba nie będziemy czekać 2 miesiące[/QUOTE] tyle to może nie ale tak 2-3 tygodnie to chyba tak. Ludwa, zadzwonię do Ciebie jutro i podziekuję za niedziele ale jutro bo ja ciągle ostatnio w biegu:(
  21. Wybaczamy:) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/355/738b03f62f39d982med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/339/6284c796d6ebedc9med.jpg[/IMG][/URL]
  22. I już naprawdę ostatnie:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/355/e9925da59ff38db6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/350/495da23f80c3a35amed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...