Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Saba to sunia odebrana z rodziny patologicznej. Nie będę wnikac w szczegóły bo różne osoby czytają forum... napisze tylko tyle, że jej pan pakował ją do naszego samochodu, a sunia nawet za nim nie spojrzała.. Saba ma półtora roku, jest bardzo żywiołowa, skoczna, trzeba ją nauczyć trochę dobrych manier. Jest bardzo zapatrzona w człowieka - nic się nie liczy tylko człowiek koło niej. Do psiaków jest dominująca ale te swoich rozmiarów toleruje. Lubi dzieci ale powinny z nią mieszkać większe bo lubi skakać; szuka domu z ogrodem i aktywnego właściciela;) [IMG]http://images39.fotosik.pl/475/ec8b65f4b07f71efmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/463/2b48c572d1a84e14med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/481/af44d6b35c4894ecmed.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Energy']Ale numer:crazyeye:ja jej wcale nie poznałam:evil_lol: To już całkiem inna sunia:lol: Napisz proszę jeszcze parę słów o jej charakterze- stosunek do ludzi i zwierząt.[/QUOTE] Trochę zdziwił mnie opis nr 8 że to miks sznaucera i pudla. Dla mnie to pudelka:) U mnie w domu przebywa z moja pudelką Gabrysią, czteromiesięczną owczarką i dorosłą owczarką Korą. Toleruje wszystkie, szczeniaka trochę obszczekuje bo ją zaczepia i podgryza ale tylko ostrzegawczo. W ogródku w zaspach skacze jak sarenka a w domu wyleguje się na kanapie w swoim pokoju. Nie jest zabawowa ale inne psiaki jej nie przeszkadzają. Mój czteroletni synek robi z nią wszystko także dzieci lubi; reaguje na swoje imię, lubi się przytulać i ocierać jak kotek. Umie tez podawać łapkę, siadać i prosić:)
  3. [quote name='ludwa']megii, Ty dobrą rękę masz, to dziewczynka szybciutko domek znajdzie:)[/QUOTE] Planuje na sobotę, żeby co tydzień była jedna adopcja:)
  4. I tak bardzo dziękuję, ze mi pomagasz nie pierwszy raz:)
  5. To pudelkę odpuść - poczekajmy na lepsze fotki:)
  6. Nr 8 to moja obecna tymczasowiczka:) [B][U][COLOR=red][FONT=&quot]INFORMACJE OBOWIĄZKOWE:[/FONT][/COLOR][/U][/B] [LIST] [*][FONT=Symbol]· [/FONT][B][COLOR=red][FONT=&quot]Imię: [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=&quot]Dorka (oddana z książeczką)[/FONT][/B] [FONT=Symbol]· [/FONT][B][COLOR=red][FONT=&quot]Wiek: [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=&quot]10 lat[/FONT][/B] [FONT=Symbol]· [/FONT][B][COLOR=red][FONT=&quot]Płeć: [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=&quot]samica[/FONT][/B] [FONT=Symbol]· [/FONT][B][COLOR=red][FONT=&quot]Kastracja/sterylizacja:[/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=&quot] tak[/FONT][/B] [FONT=Symbol]· [/FONT][B][COLOR=red][FONT=&quot]Wielkość: [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=&quot]mała[/FONT][/B] [FONT=Symbol]· [/FONT][B][COLOR=red][FONT=&quot]Kontakt w sprawie adopcji: [/FONT][/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][FONT=&quot][email protected], tel. 504-62-02-19[/FONT][/EMAIL] [FONT=Symbol]· [/FONT][B][COLOR=red][FONT=&quot]Miejsce pobytu [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=&quot]Serock koło Warszawy[/FONT][/B] [FONT=Symbol]· [/FONT][B][COLOR=red] [FONT=Symbol]· [/FONT][B][COLOR=red][FONT=&quot]Podstawowe informacje o zachowaniu: [/FONT][/COLOR][/B][FONT=&quot]Jest miła, stateczna, toleruje psy, czyściutka, nie niszczy, bezproblemowa.[/FONT] [/LIST] [B][U][COLOR=sienna][FONT=&quot]Informacje dodatkowe:[/FONT][/COLOR][/U][/B] [LIST] [*][FONT=Symbol]· [/FONT][B][COLOR=sienna][FONT=&quot]Krótki opis: [/FONT][/COLOR][/B][FONT=&quot]Suka to pudelek[/FONT][FONT=&quot].[/FONT] [FONT=&quot] Została oddana do schroniska bo miała guzy na listwie mlecznej - teraz jest po sterylce i usunięciu guzów. Anołek:) [/FONT] [/LIST] [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/3/normal/60213.jpg[/IMG] [IMG]file:///C:/Users/Magda/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-27.png[/IMG] Teraz wygląda tak: [IMG]http://images40.fotosik.pl/463/cf047f2265336b80med.jpg[/IMG] a tu link do jej wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/198129-Pudelka-daisy-pi%C4%99kna-m%C4%85dra-chora...-Szuka-ds[/url]!!!
  7. U pudelki tez zły:( tyle roboty na marne:(
  8. Sylwia dzięki ale zły numer podajesz:( 504-62-02-19
  9. I jeszcze trochę malizny...waży może 5 kg i prosi o ogłoszenia:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/314/2cd0b4eabcec8294med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/478/5ba6ff4b012f159amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/479/ab55d8fcf3cc019dmed.jpg[/IMG]
  10. Tinka to Sunia, którą znalazł pod swoją firmą w Legionowie nasz znajomy. Nie miał co z nią zrobić więc trafiła do nas na BDT. Sunia na początku była bardzo wystraszona, nie chciała jeść, pić, siusiać:shake: Dostawała też galastop bo w sutkach miała mleko. Nie wiem co z małymi... Po dwóch dniach doszła do siebie i jest wesołą drobinką w stadzie moich wielkopsów. Mieszka w mini budzie na podwórku, jak jest bardzo zimno śpi w garażu. Jest odrobaczona, na dniach ją zaszczepię. Tinka lubi dzieci, inne psiaki, jest czyściutka i przesłodka. Szuka oczywiście super domu;) [IMG]http://images47.fotosik.pl/479/16617819c7c0b0f3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/474/e49b5b9f59ea1563med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/474/ae51d81257658655med.jpg[/IMG] Rozliczenie: Wpłaty: - bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198944-Super-ciuchy-rozmiar-34-36-38-dla-Dorki-i-Tinki%21-Rozliczony-do-zamkni%C4%99cia"]http://www.dogomania.pl/threads/198944-Super-ciuchy-rozmiar-34-36-38-dla-Dorki-i-Tinki!-Rozliczony-do-zamkni%C4%99cia[/URL] - 62,50 zł - bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198938-Pi%C4%99kna-oryginalna-bi%C5%BCu%C5%BCteria-dla-Dorki-i-Tinki%21-Rozliczony"]http://www.dogomania.pl/threads/198938-Pi%C4%99kna-oryginalna-bi%C5%BCu%C5%BCteria-dla-Dorki-i-Tinki!-Rozliczony[/URL] - 22,50 zł - bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198931-Bazarek-dla-Dorki-i-Tinki-buty-bluzeczki-sweterki-i-inne%21-Rozliczony"]http://www.dogomania.pl/threads/198931-Bazarek-dla-Dorki-i-Tinki-buty-bluzeczki-sweterki-i-inne!-Rozliczony[/URL] - 56 zł - bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki%21-Rozliczony"]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Rozliczony[/URL] - 33 zł - bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki%21-Do-09.01.2010-"]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/URL]!!!! - 7,50 zł Razem:181,50 Wydatki: - karma - 95 zł - szczepienie - 55 zł - odrobaczenie - 11 zł - fiprex - 20 zł - obroża - 15 zł Razem: 196 zł Saldo: - 14,50
  11. Pozdrowienia od Dorki i Gabi:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/478/34309f217b229d29med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/479/d7dd1ba92d9ed7e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/474/0a1e9eeba75716dfmed.jpg[/IMG]
  12. [quote name='megii1']Jurosia już od dawna poinformowana i się rozgląda, Tebusa opisała mi owczarka jako "owczarek starego typu, taki jak z czterech pancernych, z siwym pyskiem" - także podejrzewam , ze to ten bo dużo takich w okolicy nie biega. Nie pisałam wczesniej bo chciałam napisac jak coś się ruszy ale ciągle jesteśmy w tym samym punkcie.[/QUOTE] Żeby nie być gołosłownym... onek wrócił do Jurosi:) Jej sunia miała cieczkę i się pojawił. Ładnie wygląda, jest zadowolony i na pewno mieszka w okolicy:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/472/4be621faf4f15a3emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/312/697751e649b7bb66med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/472/1b3360cfa5b9a86fmed.jpg[/IMG]
  13. Ale ja się cieszę:) Musze tylko posłać jutro książeczkę Suni bo zakręcona jestem i dałam książeczkę onki Malty z Ostrowii (która od paru miesięcy jest już swoim domu ). A nie mówiłam, że Suńka jest wyjątkowa?:)
  14. [quote name='Sylwia K']korzystając z okazji (dziecko śpi) porobiłam już troszkę ogłoszeń 1 [URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/pudelka-daisy-szuka-dobrego-domu-ID4i6F.html[/URL] 2 [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=248799773&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ248799773MXGuidMZ12cef7be-b590-a20b-26c0-2116fffe36b0&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=38939107%3B248799773%3B38939107%3B3200008%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1292508066814&secev=AQAAASzseeQAAM0AAAABACIxMmNlZjdiZjNmZS5hMjBiMjc1LjU3YzcwLmZmZmM4YTdkAAAAAQAAAAAO1GIdAAzAMVih7vzYDCBDV5sNqBcO0ZHP&wmid=248799773[/URL] 3 [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/39564/podglad/[/URL] 4 [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,24099,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosLFB1ZGVsLCxwMC5odG1s.html[/URL] 5 [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-220251.html[/URL] 6 [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=70552[/URL] 7 [URL]http://www.pajeczyna.pl/Sprzedam-oddam_za_darmo/515872-pudelka_daisy_szuka_dobrego.html[/URL] 8 [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=96682[/URL] 9 [URL]http://www.pineska.pl/?controlCode=4d85652442c5c6b99e2049528ec614a3&id=85152&do=confirm[/URL] 10 [url]http://warszawa.olx.pl/pudelka-daisy-szuka-dobrego-domu-iid-147257385[/url] na razie tylko tyle, reszta wieczorem[/QUOTE] Sylwuś, dzięki za ogłoszenia - chciałam poczekać na ładne zdjęcia już po zdjęciu fartuszka ale może i z tymi będzie miała szczęście.
  15. Tak wróciliśmy przed dziewiątą rano z tej akcji:) Cała noc zarwana ale Sawana ma prezent gwiazdkowy:) Teraz czekamy na fotki i relacje z nowego domu.
  16. [quote name='Energy']Dziękuję za zaproszenie:lol: Wstaw ją proszę na wątek pudelków w potrzebie, tam w 1 poście jest metryczka do wypełnienia:pbędziemy pomagać ją ogłaszać. Czy zdjęcia są robione po kąpieli?[/QUOTE] Dopiero jestem po tygodniu nieobecności:) Dorka (tak ma w książeczce oddanej z nią do schroniska) koło mnie, już po sterylce i wycięciu listy mlecznej. Nie odstępuje mnie na krok. Myślę, że oddano ją do schroniska bo miała te guzy nowotworowe:( Fotki na wątku są po kąpieli ale jutro będą nowe a w przyszłym tygodniu może podetne ją troszkę bo tydzień byłam na kursie groomingu:)
  17. Zapraszam na watek mojej tymczasowiczki Daisy - pięknej pudelki:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/198129-Pudelka-daisy-pi%C4%99kna-m%C4%85dra-chora...-Szuka-ds[/url]!!!
  18. Zapraszam na watek mojej tymczasowiczki Daisy - pięknej pudelki:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/198129-Pudelka-daisy-pi%C4%99kna-m%C4%85dra-chora...-Szuka-ds[/url]!!!
  19. Zapraszam na watek mojej tymczasowiczki Daisy - pięknej pudelki:) Ludwa dla Ciebie:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/198129-Pudelka-daisy-pi%C4%99kna-m%C4%85dra-chora...-Szuka-ds[/url]!!!
  20. I jeszcze troszkę fotek pięknoty:) Proszę o ogłoszenia dla niej. [IMG]http://images37.fotosik.pl/434/6a3a3654d4b1c262med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/454/febcb7a5ff4ffc34med.jpg[/IMG]
  21. Daisy to pudelka, którą wypatrzyłam na stronie sosnowskiego schroniska - dzięki pomocy Abry64, Sosnowskiego schroniska i Figu Sunia jest już u nas na BTD. Suńka jest przesłodka, grzeczna, zna pudlowe sztuczki - prosi, siada, podaje łapkę. Jest czyściutka w domu, świetnie dogaduje się z innymi psami. Można by powiedzieć ideał... Ktoś oddał ja do schroniska bo dziecko miało alergię na włos pudla ale to nieprawda... Sunia ma guzy na listwach mlecznych, duże guzy:-( W przyszłym tygodniu chciałabym ją operować i jak wszystko pójdzie dobrze, chcę szukać jej super domku bo tylko na taki zasługuje:loveu: [IMG]http://images41.fotosik.pl/454/204cefa2f49deeeemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/460/754180bd997113d2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/434/4e0fedb307cd13eemed.jpg[/IMG] Rozliczenie: Wpłaty: - bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198944-Super-ciuchy-rozmiar-34-36-38-dla-Dorki-i-Tinki%21-Rozliczony-do-zamkni%C4%99cia"]http://www.dogomania.pl/threads/198944-Super-ciuchy-rozmiar-34-36-38-dla-Dorki-i-Tinki!-Rozliczony-do-zamkni%C4%99cia[/URL] - 62,50 zł - bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198938-Pi%C4%99kna-oryginalna-bi%C5%BCu%C5%BCteria-dla-Dorki-i-Tinki%21-Rozliczony"]http://www.dogomania.pl/threads/198938-Pi%C4%99kna-oryginalna-bi%C5%BCu%C5%BCteria-dla-Dorki-i-Tinki!-Rozliczony[/URL] - 22,50 zł - bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198931-Bazarek-dla-Dorki-i-Tinki-buty-bluzeczki-sweterki-i-inne%21-Rozliczony"]http://www.dogomania.pl/threads/198931-Bazarek-dla-Dorki-i-Tinki-buty-bluzeczki-sweterki-i-inne!-Rozliczony[/URL] - 56 zł - bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki%21-Rozliczony"]http://www.dogomania.pl/threads/199246-R%C3%B3%C5%BCowo-morelowy-bazarek-dla-Dorki-i-Tinki!-Rozliczony[/URL] - 33 zł - bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki%21-Do-09.01.2010-"]http://www.dogomania.pl/threads/199250-Par%C4%99-fajnych-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Dorki-i-Tinki!-Do-09.01.2010-[/URL]!!!! - 7,50 zł Razem:181,50 Wydatki: - karma - 95 zł - szczepienie - 55 zł - odrobaczenie - 11 zł - fiprex - 20 zł - obroża - 15 zł - dopłata do sterylizacji 120 zł(koszt całkowity 420 zł, ze sterylkowej skarbonki 300 zł) Razem: 316 zł Saldo:-134,50 - 14,50
  22. [quote name='LadyBell']Natusia dzięki za tekst, zaraz porobię jej ogłoszeń. Do kogo namiary?[/QUOTE] Na mnie:) Numer w odpisie:) Bardzo bardzo dziękuję za pomoc w ogłoszeniach.
  23. Trochę mu się nie podobał transporterek w którym go wiozłam - piszczał troszkę ale poza tym aniołek. On w ogóle jest bardzo grzeczny, spokojny i zrównoważony.
  24. Gufi już w lecznicy. Uszka dziś wyglądają makabrycznie - zeszła gencjana i są całe czerwone :(
  25. [quote name='idusiek']tak to jest ostrowski Przebój. kurdę szkoda, ze go juz potraktowałaś tym fiprexem, bo jak będzie kąpany to mu wszystko poleci...i po fiprexie:/[/QUOTE] Wg Myszy dwa dni po fiprexie można kąpać i działa.
×
×
  • Create New...