-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
[quote name='obraczus87']Czekamy bardzo niecierpliwie na zdjecia Dropka :)[/QUOTE] Moje zdjęcia są robocze - z dzisiejszej zabawy na wybiegu -Dropek i dziewczyny:) ale Renata zrobiła mu parę ładnych fotek wczoraj - jak mi podeśle, wstawię. [IMG]http://images39.fotosik.pl/515/5b7f5db479de7675med.jpg[/IMG] najbardziej spodobała się chłopakowi moja Korka:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/513/79bdaf82008aacb1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/514/e8268736350887admed.jpg[/IMG]
-
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
I ostatnie dziś fotki [IMG]http://images50.fotosik.pl/520/02e4b0f56da64fd6med.jpg[/IMG] taką Kropka ma linię:( [IMG]http://images38.fotosik.pl/513/472a9d236ece0d89med.jpg[/IMG] i takie mądre spojrzenie [IMG]http://images45.fotosik.pl/521/b92da974b36271e8med.jpg[/IMG] -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Musimy tylko poćwiczyć w przyszłości pozowanie bo Kropka boi się apratu, główka spuszczona, ogon pod pupę, chciałaby zniknąć:( [IMG]http://images47.fotosik.pl/521/e47ea7a726bc4734med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/355/de73de61a4c687fdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/495/185a08d1d02b8e3cmed.jpg[/IMG] -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Nie ma już problemu z wychodzeniem na wybieg i z powrotem do kojca:) Kropka wybiega z kojca i biegnie jak najszybciej na wybieg, kiedy otwiera się furtkę wybiegu jeszcze szybciej zmyka do kojca - tam chyba czuje się najbezieczniej i najładniej tam wygląda bo jest względnie zrelaksowana - jutro zrobię jej tam fotki. A od przyszłego tygodnia poćwiczymy wychodzenie na spacery. [IMG]http://images39.fotosik.pl/515/50b6d57c26f4387dmed.jpg[/IMG] A tu z naszym kaukazem - dla porównania wielkości:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/503/e2c8d1f4f0ed9008med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/520/a90598e5d6d208f3med.jpg[/IMG] -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Viris mówiła mi wczoraj, ze ona ma zgrubienia na głowie... to nie zgrubienie. Ona w tym miejscu ma strup, który już niedługo odpadnie, lekko się odkleja i sterczy na główce. Jak odpadnie będzie łysy placek i trzeba będzie chwilę poczekać aż pojawią się tam włosy. [IMG]http://images39.fotosik.pl/515/e8d3a4acef29fd2emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/521/743cf6112b6abd6fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/355/eabf863d26f030d0med.jpg[/IMG] -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj starałam się zrobić trochę fotek Kropeczce. Nie są to zdecydowanie zdjęcia do ogłoszeń, może na allegro cegiełkowe:( ale suńka jest słodka i myślę, ze za parę tygodni jak włoski na głowie odrosną, wykąpie się ją i wyczesze będzie piękna:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/520/d20b39568097c71cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/515/a274626262c7ab0emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/501/fc6756086a22ac2cmed.jpg[/IMG] -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Właśnie była Pani weterynarz - sunia nie jest w najgorszej kondycji oprócz tego, że ma sporą niedowagę nic poważniejszego na podstawie pobieżnego badania jej nie dolega - temperatura ok, nosek też, ogonek merda:). Kupiłam tylko dla niej Fiprex bo miała trochę pcheł - koszt Fiprex L - 20 zł. -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ciekawe, jak odrobaczenie podziała, czy wyjdą robale.......... Podasz jej drugą dawkę? i szczepienie moze po tygodniu po drugiej dawce?....Jedna z naszych dogomanaiczek polecała podawanie Aniprazolu 3 razy przez 3 dni (codziennie) i ja tak podaję.[/QUOTE] Dokładnie to samo napisałam parę postów wcześniej - aniparazol trzy dni pod rząd w jej przypadku po dwie tabletki i w przyszłym tygodniu szczepienie. Ja zawsze odrobaczam aniprazolem i zawsze przez trzy dni chyba, że odrobaczam moje stado - wtedy jednorazowo. Dziś z rana nie widziałam nic ciekawego w kupie ale aniprazol dostała dopiero wczoraj wieczorem. -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwop']Ciekawe jak Kropce noc minęła...[/QUOTE] Bardzo spokojnie:) To grzeczna i moim zdaniem bardzo, bardzo mądra sunia. Dziś z rana miała jeszcze pewien opór żeby wyjść na wybieg ale z wybiegu już wracała szybciutko do siebie i do pełnej miski. Do tego jest czyściutka w kojcu, nic nie niszczy, ładnie dogadują się z Leni. Normalnie jak na razie ideał:) -
Dropek już u nas:) Mieszka sobie z Sonią - sunią od Renaty, którą znalazła Paulina78. Wczoraj był wystraszony, bał się do nas podejść, bał się pogłaskać ale wieczorem było już lepiej a dziś z rana już super. Oprócz tego, że chłopak zrobił nam niespodziankę z rana w kojcu.... nie wiem jak był wyprowadzany w Tłuszczu ale mam nadzieję, ze szybko zrozumie że u nas wychodzi często i nie musi załatwiać potrzeb u siebie:) Dziewczyny a kto mu robi ogłoszenia? I jak właściwie mam do niego wołać - Dropek czy Teddy?
-
[quote name='Kociabanda2']Bajeczka miała jechać w ten weekend do hoteliku u Megii razem z Dropkiem, ale Megii musiała awaryjnie przyjąć do siebie zagłodzoną sunię. Pojechał więc Dropek, a Bajeczka spokojnie czeka. Mam nadzieję, że niedługo będą nowe zdjęcia Bajeczki i można będzie zrobić jej nowe ogłoszenia.[/QUOTE] Rzeczywiście tak było. Przyjechała Kropka z Ostrowca Śięwtokrzyskiego - ona nie była bezpieczna tam gdzie przebywała...
-
Mała - wielka pluszowa przytulanka już w domu!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Megii i inne cioteczki,które znają się na takich miśkach jak Mała... Mamy w schronie taką suczynkę: [url]http://img88.imageshack.us/img88/363/angiro077.jpg[/url] [url]http://img228.imageshack.us/img228/5892/angiro078.jpg[/url] W typie jakiej rasy psiunia -wg Was-jest??? Leonberger?Owczarek kaukaski? Jest wielka i łagodna...Musimy znaleźć jej dom...[/QUOTE] Jak dla mnie jest kaukazowata ale ja w ogłoszeniach naszej Małej nic nie pisałam o tym, ze jest kaukazem - tak na wszelki wypadek:) -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Kropka już u nas:) Jest bardzo wystraszona, boi się psiaków szczekających w innych kojcach ale z sunią, z którą jest w kojcu czuje się dobrze. Zjadła, wypiła, była na wybiegu. Wychodzenie jest problematyczne bo Kropka boi się, zapiera, także dostała obrożę półzaciskową i na wybieg wychodzi na smyczy bo za rękę spróbowała mnie już raz ze strachu złapać. Dostała też pierwszą dawkę aniprazolu - 2 tabletki. Za jakiś tydzień proponowałabym ją zaszczepić na wirusówki i zakaźne - u nas to koszt 55 zł plus 10 zł dojazd weterynarza, chyba, ze Pani weterynarz przyjedzie jeszcze do jakiegoś psiaka w hoteliku wtedy koszt dojazdu dzielony jest na pół.W sumie to taka mała nie jest, na moje oko docelowo będzie ważyć nawet koło 20 kg. Koszt hoteliku z karmą to 330 zł za miesiąc. I ja i wetka wystawiamy rachunki także proszę o dane do rachunku. Jutro postaram się zrobić fotki. -
[quote name='mysza 1']Jak niunia? grzeczna?[/QUOTE] Oprócz tego, że potrzeby fizjologiczne załatwia w dowolnym miejscu, to bardzo grzeczna:)
-
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Jest wolne miejsce w hoteliku w Mielcu, może być już od wtorku, do ugadania w poniedziałek! Może z tego względu, że bliżej warto się zdecydować.[/QUOTE] To chyba lepsze rozwiązanie. Tylko dajcie mi znać do jutra, ok? -
Zapisuję:)
-
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Weterynarz wystawia też rachunki także jeżeli będą potrzebne, proszę na pw dane, żebyśmy my też mogli wystawić rachunek. -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Zapisuję. Do nas przyjeżdża Pani weterynarz o kazdej porze dnia. Będzie jutro, a potem może być w poniedziałek. -
Dziewczyny, jeżeli nie znajdziecie dla Psiaka domowego tymczasu to Renia przywiezie go do mnie, pewnie w niedzielę. Będzie mieszkał w kojcu ale u nas jest o wiele mniej psiaków niż w Tłuszczu. Będzie dzielić kojec z Bajką :) No i mam nadzieję, że jakaś ciotka przyjedzie go od czasu do czasu odwiedzić bo Renata odwiedza nas co miesiąc, dwa.