-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
I dokumentacja badania Meli:) A i jeszcze jedno - mój Darek ma rękawiczki bo przed Melą szczepiliśmy półdziką Lenkę, która gryzie:diabloti: [IMG]http://images41.fotosik.pl/202/566f61240d5a2dbamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/118/2939739b5754980bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/202/99930dca4e8924demed.jpg[/IMG]
-
Zuzlik - mówisz i masz:) Dziś była u nas nasza Wetka:lol: Obejrzała Melę i powiedziała, że na pierwszy rzut oka to ona na chorą nie wyglada:evil_lol: Po tym co Mela pokazała, a biegała jak opętana przy ogrodzeniu bo po drugiej stronie była moja owczarka:diabloti: stwierdziła, ze ona po prostu ma mega dużo ruchu - a biegają tak z moją Korą pół dnia:angryy: Stwierdziła ,że Mela ma znowu poczatki stanu zapalnego oczu (dzis zaaplikowałam jej już Gentamycynę, która została nam po innym psiaku - także gratis) i pomóc na to może docelowo zabieg operacyjny; uszy w normie ale oridermyl jeszcze musimy podawać bo są zaleczone a nie wyleczone (oridermyl jeszcze jest). Tak czy inaczej, będziemy jej dawać jeść trzy razy dziennie a nie dwa tak jak innym psiakom - oczywiscie w mniejszych porcjach żeby jej nie zaszkodzić. W przyszłym tygodniu postaramy sie zrobić badania kału, moczu i krwi Meli takze bedzie więcej wiadomości. Na początek zdjęcie narośli (ale jakoś kiepsko wyszło): [IMG]http://images45.fotosik.pl/206/12e17124d72c42bdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/202/7228f5f5ff927ebcmed.jpg[/IMG]
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
A tu Verterek pokazuje jak potrafi się cieszyć z ludzi - w tym momencie akurat z mojej przyjaciółki:lol: [IMG]http://images44.fotosik.pl/206/9af68eb65ad87e8bmed.jpg[/IMG] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verterek dziś na spacerze:) Oczywiście z dziewczynami:loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/206/cc00c0dfbfac9f28med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/206/1735611f3654279bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/202/78e1511cd26f7003med.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Dziś Lenka miała wizytę Pani weterynarz - nie miała szczepienia na zakaźne. Jak się można było domyśleć lekko nie było:shake: ale w końcu Maleństwo skapitulowało:multi: [IMG]http://images42.fotosik.pl/118/01054b4d89e2e614med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/202/15907aed52924dd1med.jpg[/IMG] -
A tak Brutusek asystował mojej Wetce - wie już, że ona w tej walizce ma nie tylko lekarstwa:evil_lol: [IMG]http://images45.fotosik.pl/206/259e8c093450062fmed.jpg[/IMG]
-
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Znalazłam Kluseczkę:loveu: Alimentów za Brutuska nie płacę, uprzedzam:evil_lol:[/quote] Kluska się zabezpiecza - jest wysterylizowana:eviltong: -
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
Tu Kluseczka z naszą Panią weterynarz;) - ma sprawdzane węzły chłonne - oczywiście wszystko ok:multi: [IMG]http://images42.fotosik.pl/118/4fc8a5afbabc3a0dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/206/387d3501fc984ddamed.jpg[/IMG] I przytulanko:loveu: [IMG]http://images40.fotosik.pl/202/d3bc5bcfe1cb3cffmed.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Ten łańcuch tak naprawdę nie jest taki ciężki:roll: I nie da jej się niestety na razie puszczać bo ona jest po prostu dzika i łapalibyśmy ja na wybiegu cały dzień albo i dłuzej bo jest bardzo szybka:evil_lol: Szelki nie są jej potrzebne bo ona nie szarpie na smyczy - spaceruje wbrew pozorom bardzo grzecznie;) Ta metalowa smycz jest tylko dlatego, ze boimy się ze przegryzie parcianą. Potrzeba jej jeszcze paru tygodni, potem powinno być lepiej. Myślę, że i tak robi spore postępy. Ale wiesz, ona jak widzi nas już blisko siebie to wpada w taką panikę, ze ta smycz fruwa....:placz: Strasznie się boi bidula:shake: -
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
... i dalsze oględziny weterynaryjne:lol: [IMG]http://images45.fotosik.pl/206/37c1a218449fcc61med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/202/a34ea7d19e4075cfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/118/4fc8a5afbabc3a0dmed.jpg[/IMG] -
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
Międzyczasie przelatywał samolot co bardzo zainteresowało kluseczkę:razz: [IMG]http://images46.fotosik.pl/205/634631068e5316c9med.jpg[/IMG] a potem jeszcze mizianko z moim Darkiem... [IMG]http://images46.fotosik.pl/205/85eff09380d3e72dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/206/aee164e746ec42c5med.jpg[/IMG] -
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
Była u nas dziś nasza Wetka - oczywiście Kluska też miała z nią spotkanie bo nie miała szczepienia na wściekliznę:angryy:( szczepienie ustalone i opłacone przez Panią Kasię). Mała była bardzo grzeczna - dzielnie zniosła zastrzyk, ogladanie oczu i uszu - jest okazem zdrowia, który musimy tylko przy najbliższej okazji wykąpać;) Moja Pani weterynarz była nią zachwycona:loveu: [IMG]http://images46.fotosik.pl/205/ea44ddaf6d06436emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/206/d680a6154a8fa201med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/206/256fed2e18f27903med.jpg[/IMG] -
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trochę fotek - głownie dla Ani , zeby mogła sobie wybrać coś do ogłoszeń:) Wiecie to naprawde rewelacyjny psiak i powinna szybko znaleźć dom ale potrzebuje szybko i dużo ogłoszeń:roll: [IMG]http://images47.fotosik.pl/205/a77a9eddea0faea0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/205/32cb65198086dba5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/205/6113dba1842ab80amed.jpg[/IMG] -
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
A teraz Kluska zmierza do miejsca odpoczynku czyli pod sosnę;) [IMG]http://images49.fotosik.pl/205/0cb6e75f9a88bbc3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/201/1f50fc19970939e4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/202/95b44fabf3cd1709med.jpg[/IMG] -
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
Ten profil też jest niezły;) [IMG]http://images47.fotosik.pl/205/4ba33795d562d3f7med.jpg[/IMG] A tu trochę zabawy z Brutusem - okładanie się:mad: Kluska zawsze wygrywa:multi: [IMG]http://images41.fotosik.pl/201/06a2704dbb4b5788med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/205/913900290db308d3med.jpg[/IMG] -
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
I dalsza część sesji zdjęciowej naszej Ślicznotki:loveu: [IMG]http://images45.fotosik.pl/206/09a2d03513beb845med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/205/d06bad8cdfd6dc49med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/206/7a8c298c4c5494f1med.jpg[/IMG] -
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
Kluseczka wczoraj:loveu: Na wybiegu z kolega Brutuskiem:loveu: [IMG]http://images45.fotosik.pl/206/2acf07ba6f19d9cbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/205/cf11b5f355207a44med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/201/ee76c8a302854ac8med.jpg[/IMG] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, nie męczcie mnie już z wagą Vertera:lol: On dostaje dwa razy dziennie porcje Puriny. Kiedy tydzień temu robiłam mu zdjęcia pisano, ze się poprawił - musiałam bronić go, że po prostu jest masywny. Dziś słyszę , ze za chudy:roll: Uwierzcie mi - on jest akurat:loveu: Naprawdę - idealny:loveu: Ale zawsze zapraszam do siebie na wizytację:p -
A tu już Brutusek z Kluską:loveu: Generalnie przez cały czas są razem - ciężko zrobić im oddzielnie zdjęcie:shake: [IMG]http://images40.fotosik.pl/201/f984930f453cf734med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/205/3f7118cd05deb642med.jpg[/IMG] I dalej okładanie się:mad: Niestety Brutus zawsze przegrywa:lol: [IMG]http://images42.fotosik.pl/118/128c5b90245f237dmed.jpg[/IMG]
-
Brutusek wczoraj:) Na pierwszych zdjęciach - zmęczony w przerwie zabaw ze swoją przyjaciółką Kluską:loveu: [IMG]http://images40.fotosik.pl/201/12715ce8e4d63351med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/205/971c2cd12dd82a96med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/201/30faf7e8d9214875med.jpg[/IMG]
-
Kręciołek dziś:) Jak zawsze uśmiechnięty i zadowolny:loveu: i bardzo garnie się do człowieka - taka przylepa z niego:lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/202/c144b8b05a3fac17med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/205/76cc4a47ecaeb7f4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/201/f5f54e4247f98a83med.jpg[/IMG]
-
Zuzlik:) Ona ma taki apetyt, ze zjadła by Ciebie i mnie i jeszcze by nie było dosyć - rzuca się na jedzenie. I kupy robi też normalne -zwarte i w łądnym kolorze (widzę czasami w kojcu:angryy:). I żeby nie było watpliwości - dostaje jedzenie dwa razy dziennie. Tyle co nasz kaukazowaty Miszka - tyle, że Miszka tyje:evil_lol: