-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trochę zdjęć Tiny:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/210/17c532df06d8de0cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/214/1955ff2a2cc41c9amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/214/4f0a1dcf15758a18med.jpg[/IMG] -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
megii1 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam sobie Sunię:loveu: -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
megii1 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Ciesze się , ze Tina ma w końcu wątek:) A oto piękna, nieśmiała, delikatna Tina:loveu: [IMG]http://images44.fotosik.pl/214/a347372204b958e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/126/404aa741f792cd1emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/210/59003f8a6a5b39famed.jpg[/IMG] -
[quote name='bico']ale na to powyższe pytanie, trzeba było dać odpowiedź zgodą z prawdą i stanem faktycznym jaki istniał - Mela, do chwili jej dzisiejszego zabrania, jak wszyscy wiemy, [U]nie przybywała w schronie w Olkuszu:cool1:[/U] to wszystko o czym piszesz, jest szokujące i trudno się pogodzić i zrozumieć czemu zastałaś Melę w stanie totalnego wycieńczenia:crazyeye::shake::-(:angryy:[/quote] Wiesz, twoje komentarze nie podobają mi się już od jakiegos czasu. Bolą mnie te Twoje "mordki" bo poświęcaliśmy Meli najwięcej czasu ze wszystkich psów, mimo że inne były przez nią terroryzowane a czasem gryzione, przyjechała do nas w z bardzo chorymi uszami, stanem zapalnym pod szyją , brudna, śmierdząca i tak samo chuda. Sprowadziliśmy do niej weterynarza (bardzo dobrego, który wyleczył naszego Misze po Celestynowie), zawieźliśmy do lekarza i na bieżąco informowaliśmy o jej zachowaniu. Co tydzień mogłaś oglądać jak Mela wygląda i nie widziałam żadnych komentarzy z Twojej strony.I zanim jeszcze cos napiszesz, naprawdę zastanów się moment nad tym co robisz.
-
Rusti się przypomina:loveu: [IMG]http://images44.fotosik.pl/213/84d917d6c701a0e1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/126/d0795ce20f5ee30fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/213/f8b9d4b5fafcc822med.jpg[/IMG]
-
Kieszonkowa Zoja kiedyś zabrana z piekła.Teraz po 2,5 roku traci DS
megii1 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Oto nasza piękna Zojka we wdzianku od cioci Leyli:evil_lol: Szczęścia w oczach brak ale jak mus to mus:diabloti: zima idzie przecież;) Zojka po pozowaniu pozbyła się jednak w tajemniczych okolicznościach ubranka... Leyla odnalzła je na dworzu. W czwartek kolejne podejście do ubierania się Zojeczki:mad: [IMG]http://images45.fotosik.pl/214/ececafa1028faf33med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/213/ee69a21e736abb76med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/214/c66f5c384f26f104med.jpg[/IMG] -
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
Historia zawiła bo Pani szukała szczeniaka na forum belgów i ktoś kto wystawiał takiego szczeniaka miał też w ogłoszeniach Kluseczkę. Także przez przypadek chyba:) -
***UWAGA, Kluska juz w nowym domku!! Wszystkim baaaaaardzo dziekuje
megii1 replied to ania_sami's topic in Już w nowym domu
Pani zadzwoniła w niedzielę - nic nie pisałam bo nie chciałam zapeszać:) W poniedziałek Pani przyjechała. Profesjonalnie ubrana w kaloszach i poszła z Klusą i Rusti na spacerek (Rusti tez była brana pod uwagę). Dziś przyjechała z męzem i swoją suczką rasy owczarek beligijski bo chciała żeby jej sunia wybrała sobie przyjaciółkę (sama nie mogła sie zdecydować)... i wybrała Kluskę. Kluska będzie mieszkać w domu z ogrodem a spać będzie w domku:loveu: Trzymajcie kciuki żeby była grzeczna;) [IMG]http://images41.fotosik.pl/209/b3a37bd7876edb31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/126/19b84139cb18dd1bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/209/f5b8040b541ba0b6med.jpg[/IMG] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri_2008']Ja też myślę, że coś jest nie tak. :shake: Zaczęłam nawet przeglądać wątek w poszukiwaniu fajnych zdjęc i wiecie co, jak na razie nie znalazłam taki super fot. Czy Verter takie ma? Wątek jet długaśny, może coś przegapiłam :oops: Foty to podstawa ;)[/quote] Negri- zapraszam do mnie na sesję zdjęciową Vertera - ty robisz super zdjęcia. A może będziesz dziś popołudniu moją dłuzniczką, także.... zapraszam;) -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
megii1 replied to red's topic in Już w nowym domu
Tak, potwierdzam będzie miejsce ale teraz wszystko zalezy od Meli. sunia jedzie do innego hoteliku i ktoś ma ją zabrać w tą srodę lub czwartek także może udałoby się jeszcze w ten weekend. Tyle , ze jak Mela pojedzie później do się nie wyrobimy bo trzeba po niej dobrze wyczyścić kojec a to trochę zajmie. -
Witam, mąż Megi, codziennie opiekujący się psami w naszym hoteliku. Mela to wspaniały psiak, która za wszelkę cenę chce mieć wokół siebie tylko człowieka. To Sunia, która potrzebuje byc tą jedyną ukochaną sunią, będącą w ciągłym centrum zainteresowania człowieka. Jest obłednie zazdrosna o inne psy. Niestety to Mela, ma się dostosować (jeśli nie potrafi się dostosować to powinna zmienić dom tymczasowy lub znaleźć dom stały) do zasad panujących u nas. Każdy pies ma swój czas na karmienie, spacer i mizianie. Wszystkie psy mają prawo czuć sie u mnie w mierę komfortowo i bezpiecznie. Niestety Mela swoim zachowaniem (niedopuszczalnym) łamie wszelkie zasady naszej psiej społeczności. Meli i mnie nie interesują wasze animozje i konflikty, my potrzebujemy pilnej pomocy bez wzgledu na to kto ją nam chce najszybciej dać. Nie okazujcie prymitywnych cech ludzkich (nienawiść, złość, itp.) gdy liczy się tylko pomoc dla Meli !!!!!!!!!!!!!!!!!. W zwiazku z powyższym osoby zainteresowane pomocą Meli proszę o kontakt tel. 502088473. Jestem najbliżej Meli, więc w przypadku braku waszego myślenia nastawionego tylko i wyłącznie na pomoc Meli mam pełne moralne prawo do podjęcia działań zmierzających do natychmiastowego niesienia pomocy Meli. Pozdrawiam, |Darek
-
Ten wątek robi się bardzo smutny. Tylko , ze to nie było tak, że Kręcioł został pogryziony, to niestety on się rzucił na innego psiaka i on gryzł. Tamten w pewnym momencie chciał się bronić bo Kręcioł nie odpuszczał i wkroczył mój Darek... i dalszą historię wszyscy juz znają. Ręka jest pokiereszowana...
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
megii1 replied to red's topic in Już w nowym domu
W sprawie Brutusa jest ruch, jutro ma być ktoś i go oglądać ale ciągle nic pewnego:shake: -
Ja uwazam , że na temat Meli wypowiadać się powinny osoby, które chociaż raz widziały jej zachowanie a w jej wypadku słowo nerwica to mało powiedziane. Dziś Mela niestety przeszła samą siebie. Dwa razy zaatakowała suczkę wielkości ratlerka, której moje suki (tez dominujące i temperamentne) nawet nie zauważaja. Dodam, że mała suczka nie ma w sobie żadnej agresji i jak widzi Melę to ze strachu chowa się do budy w swoim kojcu .Nie byłam świadkiem pierszwej akcji, natomiast w drugiej uczestniczyłam i mam pogryzioną i spuchniętą rękę... Sytuacja wygladała tak, że Mela wyszła z wybiegu i idąc do swojego kojca, wyciagnęła łapą ta bidną suczkę z jej kojca( tą którą złapała już rano - ona jest mała i Mela łatwo ją wyciaga łapą, większe może tylko łapą uderzyć). Wyciągnęła połowę jej przez furtkę w kojcu i szarpała za łapę. Ponieważ reakcja była szybka, suczce nic się nie stało. Na poczatku strałam się odciągnąć Melę od kojca psiaków ale niestety ona tak mocno trzymała maliznę że szła razem z nią. No i musiałam włożyć rękę do jej pyska, zeby pusciła małą... Wiem , ze moje zdanie jest przez niektórych krytykowane , ale dla mnie ta agresja ciągle w niej narasta i z dnia na dzień jest niestety gorzej...
-
[quote name='coronaaj'][B]Megii1 [/B], jak zinterpretowal wyniki badan Meli wet w klinice Canfelis na Berensona 4E gdzie byliscie z Mela? Zdaje sie, ze w kale wykryto ...cytuje.. [B]"...przesyłam wyniki badania kału Meli, znaleziono jaja Toxocara canis czyli glisty psiej, W tej sytuacji należałby odrobaczyć suczkę Aniprazolem(jedna tabletka na 10 kg masy ciała)przez 3 kolejne dni, kurację nalezy powtórzyc po 2 tygdniach znów przez przez 3 kolejne dni. 2 tygodnie po zakończeniu leczenia powinno się ponownie zbadać kał, żeby mieć pewność czy kuracja była skuteczna.[/B] .."[/quote] Pani weterynarz zinerpretowała wyniki Meli jako "w porzadku" podobnie jak nasza osobista wetka, która stwierdziła, że są "prawie idealne". W kwestii glisty to jutro zaopatrujemy się we wskazane tabletki i zaczynamy kuracje. Ae moim osobisty zdaniem, nie wetrynarza tylko osoby, która miała sporo psiaków, Mela ma po prostu nerwice ukierunkowaną na psy i stąd całe jej zachowanie:shake:
-
[quote name='kuba123']w schronie nie wykazywała takiej nadpobudliwości względem innych psów wolę nie mówić publicznie co mi się nasuwa kiedy czytam opis Megii nie dlatego, że boję się bana, ale dlatego, że mogę komuś napaskudzić nie mając konkretnych dowodów a tylko domysły[/quote] Tak w ramach przypomnienia, dla osób które nie śledzą od początku watku Meli, to Mela przed przyjazdem do nas nie była w schronisku tylko w innym hoteliku...:angryy:
-
12 zł za dzień z wyzywieniem;)
-
A tu Rusti ze swoim nowym kolegą z kojca - Brutuskiem;) Nastapiła mała zmiana miejsc ale korzystna dla Rusti bo jest ze spokojniejszym towarzystwem;) a Kluska też zadowolona bo jest w końcu ze swoim najlepszym kolega Verterem:lol: [IMG]http://images42.fotosik.pl/124/ade895597a674354med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/212/ada4a7c59bda55ebmed.jpg[/IMG]
-
Oto piekna, mądra i przesłodka - Rusti:loveu: Dziś na spacerku;) [IMG]http://images40.fotosik.pl/208/bab486df90912565med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/212/98214ae17e2e64c6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/212/5edf490ddddbfb18med.jpg[/IMG]
-
Kieszonkowa Zoja kiedyś zabrana z piekła.Teraz po 2,5 roku traci DS
megii1 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Leyla']ha ha ha:evil_lol: już mam brązowy polarek z golfikiem:loveu:będzie dobry:cool3:[/quote] Wow, muszę ostrzec Zojkę;) -
Kieszonkowa Zoja kiedyś zabrana z piekła.Teraz po 2,5 roku traci DS
megii1 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Czasami Zojka musi też odpoczywać:loveu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/212/db7faf0093981a77med.jpg[/IMG] powygrzewać się na słoneczku, na tarasie:lol: [IMG]http://images42.fotosik.pl/124/2df03f1aca7bf5damed.jpg[/IMG] żeby móc przetrwać przebywanie w kaftanie bezpieczeństwa cioci Leyli:evil_lol: [IMG]http://images43.fotosik.pl/212/0488f6690df952admed.jpg[/IMG]