-
Posts
3368 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anawa
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia'] Atosik co za pech ........Nikt nie dzwoni ,ale dlaczego ?[/QUOTE] Bo ja się bawię w banerki [B]jako jedyna[/B] osoba. Więcej nikt nie chce reklamować Atosa ;( Dlatego wszyscy o nim zapomnieli - prosta sprawa............ :( -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow'][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=871472146[/URL][/QUOTE] Super ladySwallow !!! Dziękujemy :loveu: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']DZięki jakie piękne .[/QUOTE] Szybciutko wstawiaj do swojej sygnatury....................... Masz mnóstwo miejsca........... [quote name='funia']A czy ktoś potrafi i ma czsas zrobić mu allegro ?[/QUOTE] Akurat Allegro nie potrafię robić. Zwracałam się z prośbą do Asior ale jakoś się rozeszło po kościach. Może Ty spróbujesz poprosić? Inne ogłoszenia Atosa utrzymuję jako aktywne, więc nie martw się :) -
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
anawa replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Zorza piekna i szczęśliwa :) -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
Oba banerki powstały dzięki uprzejmości [I]Paulina_mickey[/I] . Dziekujemy, Paulina :) -
Zdjecia znalazłam ale nie udało mi się ich tu wkleić..............
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
Prezent dla Atoska, podlinkowane, proszę pobierać :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/141342-Pies-ktA-ry-nigdy-nie-wychodzi-z-budy-ZBIERAMY-DEKLARACJE-NA-HOTEL"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/bed8d622f5a8c437med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/141342-Pies-ktA-ry-nigdy-nie-wychodzi-z-budy-ZBIERAMY-DEKLARACJE-NA-HOTEL"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/bcaf2563f9b68c37med.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='marlenka']Jamor czekamy na zdjecia Bastera po SPA . Nie trzymaj nas dłużej ......[/QUOTE] Marlenka, zdjęcia juz są w albumie i na wątku Jamora............... Nie uwierzysz........... Starałam sie tu wkleić ale nie mogę........
-
Nasze czarne szczęście, Luna, za TM...
anawa replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pinki, my i tak tego za Ciebie nie przeżyjemy............... musisz sama przez to przejść. Tylko czas pomoże............ -
Nasze czarne szczęście, Luna, za TM...
anawa replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pinki, nie wiem, co powiedzieć........................... brak słów................. Trzymaj się, dziewczyno.......... :-( -
Cztery razy TAK. Psia arystokracja w schronisku, zjawiskowe owczarki.
anawa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
No mówię...............pinki detektyw ;) -
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington'] Czy to wyniki kryzysu czy co ?[/QUOTE] Tak mi sie zdaje. Zawsze na pracownikach najłatwiej się oszczędza.......- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington'] Anawa, co Ty piszesz o pracy - wypluj to ![/QUOTE] Niestety, to fakt. Mam pracę do marca a potem.......... na zieloną trawkę :-( Dlatego nie mogę się podjąć stałych deklaracji :shake: ale póki mam, to dam. Na bal sylwestrowy nie idę więc zaoszczędziłam dla Bastera ;)- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że to prorocze słowa. Ale jego skóra nie wygląda najlepiej.............. Ten pies nie daje mi spać, tak strasznie mi go żal. Gabat, podaj mi, proszę na pw numer konta, póki mam jeszcze pracę to niech Baster skorzysta...........- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Cztery razy TAK. Psia arystokracja w schronisku, zjawiskowe owczarki.
anawa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fiks']Ale to Ty byłaś "motorkiem" akcji. Tak, że bombonierkę możesz sobie spokojnie zostawić :D[/QUOTE] Fiks - to skromność czy..................... dieta? ;) -
Ja juz jestem pusta, jak bęben afrykański a na sercu leży mi pies z moich okolic- Baster z lasu (nie ten od jamora). Nie ma na hotel, nie ma na leczenie............ Zwariować można.................
-
[quote name='marlenka']I zabiorę Nugata to Cię zje :)[/QUOTE] Nugat, to wspomniane gdzieś wyżej................. 8 kilogramów? U mnie na Ciebie czeka 40 kg, które Nugata napewno zje ale Ciebie.......................... zaliże na smierć ;)
-
Cztery razy TAK. Psia arystokracja w schronisku, zjawiskowe owczarki.
anawa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Dla mnie bomba, że nie ma ON-ków i wcale mnie to nie martwi................. :Cool!: Pani Warki bardzo ładnie sie zachowała. Miała szczęście, że trafiła na Pinki - jej intuicję i upór. Całej Dąbrówce życzę wspaniałego Nowego Roku - obyście się dziewczyny nudziły nieziemsko z powodu braku psów w schronisku............... :BIG: -
[quote name='marlenka']Anawa nie przeginaj ..... wiem gdzie jest Żabia Wola ...[/QUOTE] Zapraszam :)
-
[quote name='marlenka']No mój synuś w niczym Twoich ulubieńców nie przypomina.[/QUOTE] Z Twojego opisu to raczej................... rotweilera ;)
-
[quote name='marlenka']A chętna jestes wirtualnie zaadoptowac Olka??:)[/QUOTE] Z dzieci to ja najbardziej lubię...................... owczarki niemieckie ;)
-
[quote name='marlenka']Fajne tylko na zdjęciu , na codzień pyskate , agresywne , nie słucha sie , jednym słowem nieadopcyjne i musi zostac u mnie dożywotnio .[/QUOTE] Za dużo Cie to będzie kosztować................ Zaczęłaś juz zbierać deklaracje? :evil_lol:
-
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
Proszę się częstować podlinkowanymi banerkami: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175856-Baster-pies-z-lasu-pomA-A-mi-znaleA-AE-dla-niego-dom"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175856-Baster-pies-z-lasu-pomA-A-mi-znaleA-AE-dla-niego-dom"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/b.jpg[/IMG][/URL] Banerki powstały dzięki uprzejmości [I]Paulina_mickey[/I] . Niech Basterek idzie w świat............... Ja już dałam dobry przykład :)- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Nowi Państwo Karmelka wyglądają na dobrych ludzi. Dziecię w tle też fajne :)
-
[quote name='marlenka']Ja mysle że Demi jest taka śliczna że powinna znaleźć szybko dom .[/QUOTE] A Baster to nie????? Już go sobie wyobrażam po tym spa.....................