Jump to content
Dogomania

anawa

Members
  • Posts

    3368
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anawa

  1. [quote name='natalijo']Bo za mało wypiłam- widzisz, nauczka na przyszłość ;);)[/QUOTE] No ładnie..............to juz mi usta zamknęłaś........................nic dodać, nic ująć :)
  2. [quote name='***kas']dotarłam tu i ja...ciesze się, że Baster juz u "swoich" ludzi. Słuchajcie, może by jaki bazar na Bastera spłodzić? Zawsze to jakis grosz, a fanty pewnie u każdego jakies się znajda.[/QUOTE] Ja przekazałam właśnie swoje fanty [I]natalijo[/I] na bazarek dla Demi (z dolą dla Atosa ;) ).
  3. [quote name='natalijo']Kiedy ja na trzeźwo się boję ;)[/QUOTE] I pewnie dlatego się kiedyś "utopiłaś" :roflt:
  4. [quote name='Szarotka']Plywanie jest takie przyjemne, no ale ja jestem ryba :):)[/QUOTE] A ja rak :)
  5. [quote name='natalijo']Poza tym jakby tak nam się udało spotkać, to chyba byśmy coś na rozgrzanie wymyślili :) A może i przy tym wszystkim i pływać bym się nauczyła ;)[/QUOTE] Po pijaku nie wolno pływać :mad:
  6. [quote name='natalijo']Hahaha, ale ja słabo pływam ;)[/QUOTE] Długo nie popływasz............... zamarzniesz................0X
  7. [quote name='natalijo']Nie, z Górnego Śląska...:)[/QUOTE] To i tak bliżej, niz [I]Szarotka [/I]i [I]Emigrantka[/I] :)
  8. [quote name='Emigrantka'] Tylko obliczcie jakis punkt na mapie miedzy mna, Szarotka i Wami zeby kazdemu jednakowo "blisko" bylo.... ;)[/QUOTE] To tak gdzieś na środku Atlantyku wypadnie................. ;)
  9. [quote name='Szarotka']A co to jest ??[/QUOTE] Własnie __Lara, co to jest? Jakis szpital przy leśniczówce?
  10. [quote name='Szarotka']To juz sie zaczynam pakowac :)[/QUOTE] Troszkę Ci zajmie dotarcie do nas ;) [quote name='natalijo']Hihi, to ja się wtedy zabiorę z Wellington i również Was odwiedzę ;) Bo do Krakowa to wcale tak daleko nie mam :)[/QUOTE] A mnie się wydawało, że jesteś z Warszawy :)
  11. [quote name='__Lara'] Na zdjęciu z sarenką, która leży, to ja :eviltong: na różowo. A na rękach na zdjęciu poniżej nie jest kot tylko mała sarenka, 3 miesięczna ;)[/QUOTE] Ślicznie............. dookoła mojego domu biega mnóstwo sarenek ale jeszcze nigdy nie miałam okazji żadnej pogłaskać. Wszystkie uciekają............. :)
  12. [quote name='Szarotka']O nie wiedzialam, ja mam dwa, a mialam 3. No i co terorysta Paco na koty ??[/QUOTE] Jak on przyszedł do domu w wieku 8 tygodni to koty juz były i wychowywał się z nimi więc to "jego" koty :)
  13. [quote name='Szarotka']Ladne, co prawda kocie :):) [/QUOTE] Ja też jestem "kocia" - przecież mam dwa :)
  14. [quote name='Szarotka']O jakie Atos ma ladne alegro :):)[/QUOTE] Prawda? Dzieki za piekne życzenia noworoczne :)
  15. [quote name='wellington']No moze i madry, ale Kumpla nie lubil :mad: [/QUOTE] No właśnie, głupol jeden :mad:
  16. [quote name='funia']To ja zaraz wysyłam fanty do Madzi OK ?[/QUOTE] Jasne [B]funia[/B]........... Atos potrzebuje pieniędzy.......... [B]ala123[/B], dobrze byłoby, żebyś dołączyła :) Fajnie, że Magda się podjęła tego trudnego zadania :)
  17. [quote name='__Lara']Cieszę się, że podoba Ci się :D starałam się ;) jak macie pomysł na bardziej chwytliwy tytuł allegro to napiszcie to zmienię. Mi się wyczerpują już pomysły. Atos ani do yorka niepodobny, ani ze szczeniakiem ma mało wspólnego :diabloti:[/QUOTE] Jak dla mnie to wszystko jest O.K. chyba, że ktoś inny ma jakieś pomysły.....................
  18. [quote name='wellington']no moze i madry, ale kumpla nie lubil :mad: Anawa, masz racje, istnieja pewne geograficzne przeszkody, a o tej porze roku na dodatek drogowe:angryy:. Ale kto wie ? Moze bedzie trzeba znowu na gwalt jakiegos pieska z poludnia do stolicy 'przerzucic' to wtedy nie omine wpasc do gabatow i pakow :)[/quote] zapraszamy :)
  19. [quote name='magda222']Proszę o zdjęcia fantów na bazarek i proponowane przez darczyńcę ceny. [email][email protected][/email][/QUOTE] Super, szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że możesz zrobić bazarek. Jeśli coś jeszcze znajdę, to Ci podeślę.
  20. [quote name='__Lara'][B]Allegro:[/B] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=883537516[/URL][/QUOTE] __Lara.................... piękne:loveu: dziękujemy bardzo :loveu:. Funia, zaraz telefon zacznie dzwonić - przygotuj się :p
  21. Mam nadzieję, że dywanik pasuje do wystroju wnętrza i podoba sie Basterowi ;) Fajnie byłoby sie spotkać w większym gronie "zakręconych" ale obawiam sie, że geografia może stanąć na przeszkodzie :) Pozdrowienia dla 1/2 :)
  22. [quote name='magda222']Ale skoro dwie osoby na tym wątku oferują fanty na bazarek dla Atosa to dlaczego nie zrobić osobnego bazarku?[/QUOTE] Nie widzę przeszkód :) Jeśli ktoś umie to zrobić, to fanty od [I]ali123[/I] i [I]funi[/I] można wystawić na oddzielnym bazarku a ja dołożę pieniążki zarobione dla Atosa z bazaru dla Demi. Możesz się tym zająć?
  23. [quote name='__Lara']Pamiętam o allegro.[/QUOTE] Czekamy cierpliwie na piękne Allegro :)
  24. [quote name='funia']JA też mam przygotowane fanty na bazarek dla Atosa .Tylko z organizacją gorzej .Kiedy to ostatecznie mozna słać na maila ?[/QUOTE] Znasz reguły tego bazarku? Generalnie ma go wystawić **kas dla Demi i Cyni a ja, dając swoje fanty poprosiłam o podział zysku pół na pół z Atosem. Jesli Ci to odpowiada, to prześlij mi na maila zdjęcia fantów jak najszybciej a ja przekażę je [I]natalijo[/I] lub [I]**kas. [/I]Sama nie umiem zrobić bazarku więc uznałam połączenie sił za dobre rozwiązanie.
×
×
  • Create New...