[quote name='Ajula']
Aneta mówiła, że nic pięknego z niego nie wyrosło, a ja widzę, że on ładny :)
[/QUOTE]
bo Aneta ma specyficzny gust i lubi psy z płaskim pychem ;-)
a Jantek ma dłuuuuuuuuuugą mordkę i jest taką kiełbasą ;-)
no, ale ok - ma coś w sobie, trzymam kciuki za odjajczanie!