[quote name='Ty$ka']Sauronku, jak się miewasz? Nikt o ciebie nie pyta?[/QUOTE]
miałam wczoraj telefon, ale Pani zadzwoniła dzis, ze corka ma niejednoznaczne wyniki na alergie na psu i beda powtarzac! wiec doopa narazie.. ale cos sie ruszylo!
[quote name='monta']Mam nadzieję ,że nie macie za złe ,że wkleiłam stąd kilka fotek Labi na jej wątek na forum labkowym.[/QUOTE]
pewnie, że nie..
Myślę, że Labi potrzebuje teraz tylko ds. Ona u Marka mieszka w domu i czuje się bardzo dobrze..
[quote name='siostrzyczki']A może Saurona gdzieś na facebooku ogłosić? Bo nigdzie nie widziałam linka :/[/QUOTE]
[URL]http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=314660048551821&set=a.314660015218491.82574.147485055269322&type=3&theater[/URL]
[quote name='yucca']Podczytuję wątek Saurona od dłuższego czasu, piękny z niego pies :) Jeden z moich "deklarowiczów" znalazł domek więc chciałabym przenieść moją deklarację na Sauronka, pewnie nikt się nie pogniewa ;)[/QUOTE]
bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Saurona :-) już wysyłam pw z nr konta!
[quote name='eloonia']Ano mamy, chociaż uważam że lepiej teraz niż za pół roku... jak np. Jantarek :][/QUOTE]
niby tak, ale głupota ludzi i nieodpowiedzialność zwalaja mnie z nóg!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/1001576r.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3225/1001576r.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/1001586ou.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3828/1001586ou.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Murka się przypomina..
[quote name='supergoga']Serdelek już nie szuka, właśnie pojechal do swego domu. Mam nadzieję, że na zawsze, bo z kolei wraca Majka.[/QUOTE]
a serdel będzie miał super dom :-)
będzie na pewno na szkolonka chodził i na pewno pozna Saurona i Tytka ;-)