[quote name='Marylin']Uprzejmie informuję, że Pan Flap jedzie do swojego najwspanialszego, ostatecznego domku w najbliższy weekend :-). Będzie kuzynem Marylinki. Nawet nie wiecie jak ja się cieszę.
Ale to nie koniec cudownych wieści...
Cdn. :loveu:[/QUOTE]
Super - bardzo się cieszę :-)
a jakie to jeszcze masz dla nas wieści cudowne???? napisz :mad: bo umrę z ciekawości!! :evil_lol: