fajnie, że psiaki miały spacer - mam prośbę ookami jesli będziesz w schornie i wyjdziesz z jakims psiakiem to zostaiwając go w boksie - daj psu karme - psiak się zajmie jedzeniem, a przynajmniej jeden posiłek dostanie więcej ;-) po karmę nalezy udać się do p. Piotra i nie słuchać pracowników, że nie wolno karmić :-)
mam nadzieje, że niedługo uda mi się wybrać do schronu!!