Jump to content
Dogomania

kasienka001

Members
  • Posts

    885
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasienka001

  1. Pipi a jakie psiaki ogłaszać? Podaj tylko imiona, wiek i kilka szczegółów a zdjęcia to już się poszuka na wątku.
  2. to ja ogłoszę Sawę, mamę szczeniaków ale potrzebuję jakichkolwiek danych o niej
  3. Kilka ogłoszeń szczeniaków: [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/zadbane-wesole-szczeniaki-czekaja-na-21469813.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=137956[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Zadbane,-wesole-szczeniaki-czekaja-na-odpowiedzialnych-opiekunow-id54239.html[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/137956/Zadbane-wesole-szczeniaki-czekaja-na-odpowiedzialnych-opiekunow/[/URL] podlaskie.gumtree.pl [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Hektor-i-Hemes,107973[/URL] tablica.pl Wszystkie szczeniaki mają imię na literkę H (dla dziewczynek wymyśliła już wcześniej [B]terra[/B], a chłopcy to Hektor i Hermes). Robiłam ogłoszenia na Białystok.
  4. W Bydgoszczy podobno nawet w radio mówią o ankiecie.
  5. Witam, trafiłam co prawda po głosowaniu dogomani, ale teraz zagłosuję. Zmieńcie tytuł wątku tzn. dodajcie coś w stylu "prosimy o głosy w ankiecie Krakvet" może więcej przyjdzie, poczyta i zagłosuje
  6. Wpłaciłam obiecaną deklarację za październik, listopad i grudzień. Czy wiadomo właściwie jakie warunki mieszkalne musi spełnić potencjalny adoptujący?
  7. Od poniedziałku mogę ogłaszać tylko potrzebowałabym zdjęcia i jakieś suche dane. Zdjęcia mogą być na maila, nieobrobione [email][email protected][/email] to wtedy będzie dla Was szybciej.
  8. a ja ponawiam pytanie o to czy jakiś psiak potrzebuje ogłoszeń?
  9. Witam, przeczytałam kilka stron wątku. Naprawdę ciężko z tym długiem. Mogę zadeklarować 10zł miesięcznie, ale jest to deklaracja czasowa do kwietnia. Poproszę na PW dane do przelewu (wpłacę za październik i listopad)
  10. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234285-Pomoge-wyadoptowac-jamnika-z-kujawsko-pomorskiego-z-transportem?p=19876352#post19876352[/url] są domy chętne na jamniki. Wklejam wątek z większą ilością info
  11. to ja się wtedy wezmę za ogłoszenia, bo nie wiem jakie psiaki jeszcze ich potrzebują a które już w domach.
  12. jeśli chodzi o pomoc komputerową to ja się zgłaszam na ochotnika. Dostęp do komputera mam cały czas. Na stronę nigdy zdjęć nie dodawałam, ale jak będzie trzeba to też mogę się podszkolić. Wy i tak macie zajęć aż nadto
  13. było pytanie o Misię na tym wątku ponieważ wstępnie się spodobała [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233071-Malutka-suczka-najlepiej-mix-pudla-miniaturki-sznaucera-miniaturki-westie-PON-a?p=19805767#post19805767[/url]
  14. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/219022-Pipi-i-psy-do-adopcji-w%C4%85tek-informacyjny-Gwiazda-i-Psota-u-Pipi[/url] Ania dobrze mówi jest jeszcze jeden wątek ale chyba umarł
  15. mieszkam obecnie ok 50km od Aleksandrowa i bez samochodu... ale napiszcie do [B]furciaczek[/B] jest z Ciechocinka a to od Aleksandrowa z 5-10km. A może kogoś poleci. [h=3][/h]
  16. mogę ogłoszenia porobić, bo ogłaszałam Reksa [']. Jakie obecnie psiaki bez ogłoszeń?
  17. Ja Was czytam, niestety mogę tylko dobrym słowem wesprzeć bo daleko. Więc pozdrawiam
  18. [EMAIL="[email protected]"][COLOR=windowtext][B][/B][/COLOR][/EMAIL] [U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Adoptuj-Reksa-id45176.html"][B][/B][/URL][/U]Ogłoszenia Reksa: [B][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Adoptuj-Reksa-id45176.html"] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Adoptuj-Reksa-id45176.html[/url] [/URL][/B][B]tablica.pl czeka na aktywację[/B] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4638390[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=115335[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/115335/Reks--wesolek-do-adopcji/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Reks,68641[/URL] adopcje.org mało bo jeszcze mi to wolno idzie. Jutro uzupełnię
  19. ja Was czytam i jestem uważam, że jesteście NIESAMOWITE i to co robicie ma sens.
  20. Ja miałam wpłacić ale się wobec tego wstrzymam. Pipi to teraz tak jak mówisz... zajmij się sobą i swoimi ludzkimi sprawami. Wiem, że przy takiej gromadce to ciężko, ale TY i TWOJE osobiste sprawy też są WAŻNE.
  21. Ibis niesamowity! Ale się coś zasiedział...
×
×
  • Create New...