-
Posts
885 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasienka001
-
Kilka ogłoszeń szczeniaków: [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/zadbane-wesole-szczeniaki-czekaja-na-21469813.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=137956[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Zadbane,-wesole-szczeniaki-czekaja-na-odpowiedzialnych-opiekunow-id54239.html[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/137956/Zadbane-wesole-szczeniaki-czekaja-na-odpowiedzialnych-opiekunow/[/URL] podlaskie.gumtree.pl [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Hektor-i-Hemes,107973[/URL] tablica.pl Wszystkie szczeniaki mają imię na literkę H (dla dziewczynek wymyśliła już wcześniej [B]terra[/B], a chłopcy to Hektor i Hermes). Robiłam ogłoszenia na Białystok.
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
kasienka001 replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
W Bydgoszczy podobno nawet w radio mówią o ankiecie. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
kasienka001 replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Witam, trafiłam co prawda po głosowaniu dogomani, ale teraz zagłosuję. Zmieńcie tytuł wątku tzn. dodajcie coś w stylu "prosimy o głosy w ankiecie Krakvet" może więcej przyjdzie, poczyta i zagłosuje -
Od poniedziałku mogę ogłaszać tylko potrzebowałabym zdjęcia i jakieś suche dane. Zdjęcia mogą być na maila, nieobrobione [email][email protected][/email] to wtedy będzie dla Was szybciej.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
kasienka001 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234285-Pomoge-wyadoptowac-jamnika-z-kujawsko-pomorskiego-z-transportem?p=19876352#post19876352[/url] są domy chętne na jamniki. Wklejam wątek z większą ilością info -
to ja się wtedy wezmę za ogłoszenia, bo nie wiem jakie psiaki jeszcze ich potrzebują a które już w domach.
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
kasienka001 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
jeśli chodzi o pomoc komputerową to ja się zgłaszam na ochotnika. Dostęp do komputera mam cały czas. Na stronę nigdy zdjęć nie dodawałam, ale jak będzie trzeba to też mogę się podszkolić. Wy i tak macie zajęć aż nadto -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
kasienka001 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
to trzymam kciuki :-) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
kasienka001 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
było pytanie o Misię na tym wątku ponieważ wstępnie się spodobała [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233071-Malutka-suczka-najlepiej-mix-pudla-miniaturki-sznaucera-miniaturki-westie-PON-a?p=19805767#post19805767[/url] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
kasienka001 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
mieszkam obecnie ok 50km od Aleksandrowa i bez samochodu... ale napiszcie do [B]furciaczek[/B] jest z Ciechocinka a to od Aleksandrowa z 5-10km. A może kogoś poleci. [h=3][/h] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
kasienka001 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Ja Was czytam, niestety mogę tylko dobrym słowem wesprzeć bo daleko. Więc pozdrawiam -
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=windowtext][B][/B][/COLOR][/EMAIL] [U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Adoptuj-Reksa-id45176.html"][B][/B][/URL][/U]Ogłoszenia Reksa: [B][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Adoptuj-Reksa-id45176.html"] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Adoptuj-Reksa-id45176.html[/url] [/URL][/B][B]tablica.pl czeka na aktywację[/B] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/4638390[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=115335[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/115335/Reks--wesolek-do-adopcji/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Reks,68641[/URL] adopcje.org mało bo jeszcze mi to wolno idzie. Jutro uzupełnię
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
kasienka001 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
ja Was czytam i jestem uważam, że jesteście NIESAMOWITE i to co robicie ma sens. -
Ibis niesamowity! Ale się coś zasiedział...