za przeproszeniem w nosie z takim domkiem , dajcie sobie spokój jak taki kruchy ten ich zapał. Sopot takie fajne miasto, sama przyjemność zrobic sobie krótki wypad nad morze a jak ktoś nie ma na to forsy i czasu to i dla suni nie będzie miał. Ja poświęciłam cały dzień, żeby pojechać po swoją Sarę i to w dodatku jest sunia stara, chora, same z nią kłopoty i wydatki i w dodatku sika na dywan jak w porę nie wyniosę do ogródka, i co? i nie żałuję, po następną też pojadę jak przyjdzie na to czas. Niunię może wziac tylko specyficzna osoba taka jak ja, tylko to będzie dla niej szczęsciem ( i dla takiej osoby ona też też) a tylko o to chodzi.