Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [quote name='Basia1968']Reno kochana i Asik dzięki bardzo :loveu:[/QUOTE] Ja też bardzo dziękuję , wogóle to dzięki wam wszystkim , bez was nie udało by się pomóc Skrytkowi :loveu:
  2. Nie pamiętam nazwy , ale ma bardzo bogaty skład i co najważniejsze w przypadku Skrytka Sporą zawartość biotyny , nie miał podanego jeszcze advocate'a miał dostać w poniedziałek, narazie dostał antybiotyk i witaminy , karmę trzeba dostarczyć , ale narazie mamy 5kg tej z TOZu i na jakis czas starczy a potem z przyjemnością sama mu zawiozę nową :D
  3. [quote name='asik007']Dziewczyny napiszcie w czym pomóc mieszkam kilometr od lecznicy. I znam pana dr. Cicheckiego.[/QUOTE] I proszę o jakieś zdjęcia jeśli jest to możliwe , Będę tęsknić za psiakiem;)
  4. I dobry ten lekarz jest? A lecznica jaką ma opinię? Skrytek miał pobrane i zbadane zeskrobinki , wykryto w nich grzybicę , ale były też zmiany podobne do świerzbowca:( , naszczęście siak się nie drapie to znaczy że świerzbowiec jeśi jest to dopiero się pojawił:) A po podanych witaminkach i antybiotyku pies zaczął się podnosić i jakby jest trochę silniejszy
  5. To jest na Rzgowskiej gdzieś koło petli autobusowej.
  6. Diagnoza jest już postawiona , przez naszego learza , ale dobrze jeśli powtórzy się badania , kontaktować mogą się narazie ze mną , chyba że wolicie żeby kontaktowali się z fundacją . Z tego co zrozumiałam w rozmowie z panią z kliniki to faktóra jest wystawina kiedy uzbiera się większa kwota i wtedy też płacimy.
  7. Super bo będą potrzebne lepsze fotki do ewentualnych ogłoszeń .No i przyda się jakaś kontrola
  8. Super pomysł :) A zkliniką wszystko załatwione , pieniążki wpłacamy przelewem , fakturki wystawiaja na fundacje , trzeba im tylko karmę dostarczać , ale mamy to 5 kg specjalnej karmy co z TOZu dostaliśmy . Starczy na jakiś czas , a potem się dowiezie najwyżej , ja z chęcią pojade Skrytka zobaczyć . Znacie może kogoś z Łodzi kto mógł by tam czasem zajrzeć i zrobić kilka fotek?Jak nie to ja poproszę kuzynkę .
  9. Wszystko już ustalone , jutro o 9 wyjeżdżamy :) Tak się cieszę że wreszcie wszystko się układa :) Pieniążki które już zostały przelane na moje konto w poniedziałek przeleje na konto fundacji. Tylko jakoś mi tak dziwnie że jutro ostatni raz zobacze Skrytka , nie wiele czasu z nim spędziłam ale już w jakiś sposób pokochałam tego psiaka , no ale najwarzniejsze że wszystko się układa , to nie moje uczucia są tu warzne tylko psiaka:)
  10. A na kogo mają być fakturki ? Poproszę jakieś dane.Allegro super!!
  11. Skrytek jedzie do kliniki weterynaryjnej do łodzi , ja narazie mam 95 zł , to reszte w Pn się przeleje na konto kliniki? Ok t jutro jedziemy
  12. Do w pól do 19 muszę wiedzieć czy jutro jedziemy . Jak by mnie nie było to niech mi ktoś smsa napisze 510849202 . No i co z pieniędzmi narazie żaden przelew nie przyszedł a jak mamy jutro jechać to trzeba żeby jakaś kasa była
  13. Bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/skrytek-wola-o-pomoc-biedny-chory-bez-szans-na-dom-143228/#post12717570[/url]
  14. BAZAREK Potrzebne pieniądze na leczenie : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/skrytek-wola-o-pomoc-biedny-chory-bez-szans-na-dom-143228/#post12717570[/url]
  15. No i co w końcu ? Zawozimy jutro Skrytka ? Muszę wiedzieć wcześniej bo trzeba z lecznicą wszystko ustalić no i naszykować się na jutro , czy ktoś mógł by z nami pojechać? Bo ja zamocno nie wiem jak to wszystko tam załatwić?
  16. bazarek dla Skrytka : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/skrytek-wola-o-pomoc-biedny-chory-bez-szans-na-dom-143228/#post12717633[/url] Jeśli coś pominęłam to piszcie
  17. A może mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić bazarek ?
  18. nie wiem czy może byc ale udało mi się sklecić coś takiego: Cichutko wołam o pomoc!Jestem malutkim pieskiem , z powodu zaniedbania głodu i tułaczki zapadłem na groźną chorobę , bardzo boli. Jestem w trakcie leczenia. W tej chwili jestem w domu tymczasowym , jednak z powodu mojej choroby nie mogę tu zostać . Proszę pomóż mi , Potrzebuję pieniędzy na leczenie . Nie chcę znowu trafić na ulicę , nie chcę umierać w głodzie i cierpieniu . Choć zostałem tak bardzo skrzywdzony nadal chcę kogoś kochac . POMÓŻ PROSZĘ!!
  19. Ja zaraz robię bazarek , na jutro musimy mieć przynajmiej 300 zł , żeby na początek było , potem będziemy kombinować .
  20. Mamy transport , ale tylko jutro , Moja mama pojedzie.
  21. mój numer konta : 87 1160 2202 0000 0001 0062 6844 proszę w tytule wpisać "Skrytek " żebym wiedziała co na psiaka jest
  22. To działamy :) :cool3: A co z tym transportem ? Potrzebny na juz , no i pieniądze trzeba w jedno miejsce zebrać , kto się podejmie?
  23. To co szukamy transportu? ja zaraz poszukam w domu może zanjadzie się coś żeby bazarek zrobić. Może jakieś allegro? Może porozmawiać z Panią prezes z TOZu żeby jako organizacja wstawili do kauflanda i carefura (nie wiem jak się pisze) skarbonkę . Zawsze się parę zł uzbiera .
×
×
  • Create New...