Jump to content
Dogomania

fibi:)

Members
  • Posts

    4214
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fibi:)

  1. no a ja czekam na ogłoszenia:mad:
  2. myślałam że o Tobie. bo nie słyszałam tu o nikim więcej z tych okolic..... eee wiecie co, u nas na wsi ludzie nawet nie wiedza co to jest hodowca psów, ze pies bez rodowodu nie jest rasowcem.... temat rzeka
  3. nie żyję sama dogomanią.... od 6 tygodni nie wiem jak sie nazywam bo mam sesje,uczenie po nocach a w domu nie ma mnie od 10 do 22...... mówiłam już że pani Jola napewno się zgodzi na wizyte. poszukam potem na mapie pomocy dogo kogoś z okolic Lublina i wyśle kilka PW jedyne obawy jakie ma pani Jola to relacje Sonia- jej kocury
  4. no widze że oprócz nas nikogo tu nie ma...... jedynie auraa dzielnie małą podnosi.
  5. ok,moge podać do siebie ale na prawde konatkt będzie utrudniony:roll:- ja praktycznie między 10 a 22 nie moge rozmawiać. a na dodatek mam jeszcze telefony o moje dwa tymczay. no ale jak ktos bedzie chciał to zadzwoni znowu.... najwyrazniej bede jak zawsze pisac smsy kiedy jestem dostepna. a wcześniej jak się dogadywała z Twoimi pieskami? może rzeczywiście ze stresu.... jak nie lubi wetów,zastrzyków a na dodatek ma cos na nodze <i pewnie mysli co to;) > to na pewno jest bardzo zestresowana maleńka.... co do nóżki- nie wypowiadam sie bo nie mam doświadczenia w takich spawach. ale w sumie na chwile obecna to nawet na konsultacje nie mamy pieniędzy..... a gdzie tu mowa o operacji:shake:
  6. aaa myślałam że chce pomocy, że część jej psów ma wątki na dogo, jakieś ogłoszenia:roll: hmm w mojej miejscowści mieszka katechetka:diabloti: która uczy w Pomiechówku. mówiła coś raz że "uczy dzieci jakiejś dziwnej kobiety która <zbiera> psy, ma ich chyba z 7...." to nie o Tobie przypadkiem?
  7. dobrze wiedzieć;) bo już myślałam że tylko ja jestem z tych okolic. możesz mi powiedziec coś więcej o tej starszej pani z Pomiechówka co pomaga psom? bo siostra do mnie dziś zadzwoniła że w gazecie czytała o niej....ale to było wydanie sprzed dwóch lat.
  8. od czasu do czasu zaglądam na wątek malizny.... neris jesteś z pomiechówka?
  9. ja za pakiet ogłoszeń-40 ich jest;) zapłacę.w tym allegro tez jest. tylko jakiś fajny,wzruszający tekst potrzebny
  10. allegro obowiązkowo.... zrobiłabym nawet dwa hihi ale nie umiem:evil_lol: jest ktos chętny do ułożenia ładnego tekstu? :oops: to moge wykupic małej pakiet ogłoszeń bo jest jeszcze taki bazarek. moim tymczasom wykupowałam ostatnio;)
  11. napisze chyba PW co z tymi ogłoszeniami..... mój brat sie smieje z Pucusia i mówi na niego "prosiaczek":evil_lol: fakt że jest okrągły ale bez przesady;) a moja mama jest przyzwyczajona do psy ja kochają a Pucek po prostu troszke bardziej;)
  12. ojej jaka ona śliczna;) ;) ;) widziałam ją wtedy tylko w nocy i nie zauważyłam że to taka śliczność ale co do łapki- jestem w szoku:crazyeye: nie wiedziałam że to aż tak wygląda:-( na przedostatnim zdjęciu wygląda prawie jak moja lala [*]:placz: tylko że moja miała krótka sierść
  13. zadzwonie dziś do pani Joli- bo wcześniej miałysmy kontakt mailowy a teraz cisza.....
  14. dopiero mam czas wejśc na dogo...... ja w kwestii łapki się nie wypowiadam- nie znam się kompletnie i nie mam doświadczenia w takich sprawach. więc czekam na wieści-oby dobre- i rozwój wydarzeń ;) ważne że mala już bezpieczna....
  15. nooo wiem zaraz zmienie;) [email][email protected][/email]
  16. moim zdaniem w tej sytuacji gdy i tak nie ma kasy, usg jest zbędnym wydatkiem- sunia była tam tydzień i moja ciocia codzień tam ją odwiedzała- uwierzcie mi ze jest inteligentna kobietą i napewno by zauważyła że psy się na nia oglądają. poza tym york należący do tych ludzi mieszka z nimi w domu, a Lenka mieszkała dziadkiem tych ludzi w starej przybudówce. co najważniejsze york to kastrat - dzwoniłam przed chwilą aby dopytać. no mała się podoba i ogólnie jest ekstra bo jest taka mała,drobna że szok;) tylko ciekawe czy bez łapki również będzie sie tak podobać..... koszt zabiegu plus do tego hotelu to ogromne koszta.... może znajdzie się dla małej bezpłatny tymczas? a swoja droga nie rozumiem tego- ja mam dwa psy na tymczasie i nie żądałam od nikogo żadnych pieniędzy.
  17. podnoszę małą.... czekamy na zdjęcia i info od tripti to chyba w pierwszej kolejności allegro, co?
  18. no auraa sorry ale napisałas ten tekst pod wyczerpującym postem tripti który mówił że Lenka już bezpieczna.... a teraz tyle "mądrych" osób sie na dogo spotyka że też wole cytowac bo potem masa wątpliowści
  19. auraa a moge wiedzieć co ma znaczyc Twój post?????:crazyeye: "wieści takie sobie"?!!!! przeciez sunia dziś byłaby już na bruku....a jesli stac Cie na hotel za 300zł to prosze bardzo,zapłać żaden problem aż tak niedorozwinięci Ci ludzie nie są-moja ciocia tez tam chodziła ze swoim pudlem i nie zauważyła żeby interesował się małą bo dzwoniłam dziś do niej. moja sunia też pierwszą cieczke miała taka "inną" mam 2 psy a nawet nie zwracały na małą uwagi
  20. wczoraj już nawet nie zajrzałam na dogo bo wróciłam ok 2 do domu i od razu padłam spać..... też mi się wydaje że mała ma cieczke- mam krew na płaszczyku w miejscu gdzie trzymała tyłeczek:roll: od razu dziś zaniose go do pralni bo mała tak niemiłosiernie "pachniała" że szok. nawet nie pomysleli o tym żeby ją wykąpać:shake: z wargą tez coś ma- pisałam juz wcześniej że widać że ma krzywą tą wargę Tripti super że mała u Ciebie:loveu: jest z nieba nam spadłaś z pomocą trzeba jak najszybciej ruszyć z ogłoszeniami jak tylko będa jakieś fajne fotki;)
  21. po pracy jadę po sunię.... potem trafia do tripti na tydzień. miejmy nadzieje że przez ten czas znajdzie domek.... jak wyjde z pracy to zadzwonie do omar- i jej powiem co i jak:roll: przez ten tydzień trzeba działac i zbierac ewentualne deklaracje na DT u omar. tattoi ja bardzo się cieszę że znalazłaś DT u niej ale to sa duże koszta:shake:....... a wszyscy mnie straszą żeby nie dawać psa na DT płatny jak sie nie ma deklaracji. to nie jest kwestia 100zł tylko aż 300 ewentualnie trzeba szybko działać z ogłoszeniami i ewentualnymi deklaracjami na hotel.... mam troche rzeczy na bazarek, ale nie umiem zrobić :oops: dziś mogę dać tripti 50 zł ale to póki co jedyne pieniądze jakie moge dać:shake:
  22. bez kitu wiecie jaki on jest "zakochany" w mojej mamie? nasze psy i te które do nas trafiają zawsze chodzą za mną- nie ma to jak miec kilka ogonów za sobą hihi a Pucek nie odstępuje mojej mamy na krok. jak pójdzie do babci to Pucek tak wyje,drapie w drzwi-juz są do wymiany- że musza go wpuścić;)
  23. dziś podczas sniadania zjadł mamie kolejna pare kapci...które miała na nogach;) troche sie wkurzyła ale Pucuś jest taki śmiechowy ;) czekam z niecierpliowścią na ogłoszenia bo sama układałam tekst.... ciekawe jak wam sie spodoba
  24. ja zeby ja zabrać do weta musiałabym jechac aż do Nowego Dworu- to jedyni lekarze w okolicy którym ufam. ale nie mam możliowści bo nie dysponuje autem w tym miesiacu i od 10 do 22 mnie nie ma w domu
×
×
  • Create New...