Jump to content
Dogomania

fibi:)

Members
  • Posts

    4214
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fibi:)

  1. no super:) [B] [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205808-Szczeniak-uratowany-z-ogr%C3%B3dk%C3%B3w-dzia%C5%82kowych-szuka-domu-RADOM"]http://www.dogomania.pl/threads/2058...uka-domu-RADOM[/URL] zajrzyjcie cioteczki w wolnej chwili....
  2. to szukam czegoś:) tylko że poprosze tekst i kontakt do ogłoszeń. fotki wezmę jakieś stąd
  3. rzeczywiście mała super jest:) na bazarkach są ogłoszenia do kupienia. mogę zapłacić
  4. chyba wykupię kolejny pakiet..... a, i jeszcze muszę Wam koniecznie pokazac fotki jak Pucek spał z Dawidem
  5. [quote name='magda z.']Pomimo zapowiedzi, ze bluzka zostanie wysłana po świętach do dnia dzisiejszego nie doszła...[/QUOTE] mitheithel też w lutym dostałam PW że buzke do mnie wysłała...coś długo idzie :)
  6. [quote name='Paula95']Niestety... nikt. :( Żadnego telefonu, żadnego maila. :([/QUOTE] to tak jak od 1,5 roku u mojego tymczasowicza.... aż 2 wyswietlenia na allegro miał..... ale do Leduni się los uśmiechnie:) taka śliczna, mała, słodka....
  7. coś kiedyś mówiono w tv że starają się o zakaz handlu psami na targowiskach...... ale z tego co widzę, nie udało się:( wiecie coś na ten temat??
  8. też zaglądam do małego. cudny jest:) oby szybko znalazł domek..... najważniejsze że ma teraz dobrą opiekę :)
  9. niestety psów nie widziałam:( nie wiem, by może przeniosły sie na bloki???
  10. [url]http://www.dogomania.pl/threads/199188-Niewidoma-KLARA-omal-nie-zamarz%C5%82a-pod-krzakiem[/url] sorry Pucek:)
  11. mało ma Szarik deklaracji:( niestety ja się nie dorzucę póki co.... ale jak znajdę pracę, z miłą chęcią dorzucę coś
  12. cioteczko luka1 a na chwilę obecna jak pomoc jest Klarze potrzebna???? powysyłam dziś zaproszen, tak tu pusto:(
  13. [quote name='Aimez_moi']Oj Boziu.....to co ja mam napisac.....stara..gruba....z duzym biustem.....:([/QUOTE] podejrzewam że kiedyś tez taka będę :) więc się nie martw:)
  14. no jak idzie mniej materiału na takie tycie bluzki to i taniej. z tym że ja mam duży biust dosyć i większość z dziecięcych działow jest za mała :/
  15. eh on jest jak świnka...uwielbia wszelkie błota, wody.... i potem jest czarny :) i cały dom też:)
  16. no kruszynka:) czasem to uciążliwe, najmniejsze rozmiary są czasem za duże w niektórych sklepach. a wyprzedałam już prawie pół szafy i swojej i mamy.... właśnie na spacerze bylismy. najpierw Pucek upolował mysz:( a potem dumnie przemaszerował przez sam środek wody-bagna, nie zważając na moje wołanie:mad:
  17. [quote name='kam.']w piątek sobotę zrobię bazarek dla Szarika i bazarek dla Pucka fibi:) która przekaże część wpływów Szariczkowi. może dozbieramy te 70zł, bardziej martwi mnie skąd weźmiemy kasę na jedzenie :( a tak w ogóle to Szarik przeszedł na tą dietę?[/QUOTE] jak dobrze nam bazarek pójdzie, to dorzucimy 50 zł Szarikowi:). wiem że to nie jest powalająca suma.... ale mam Pucka na BDT a od grudnia nie pracuję :(
  18. jestem na zaproszenie. zajrze pozniej bo "przelotem" dziś jestem na dogo. ale czytałam już o Arktyce i jej "hotelu"
  19. no właśnie w tej pozycji właśnie chłopaki śpią przy drzwiach na wycieraczce:) bo gorąco im, a ogrzewanie jeszcze chodzi to już wogóle masakra :)
  20. dziękuje pięknie za słowa otuchy:) tylko Pucek jest u mnie od grudnia ubiegłego roku.....
  21. oj strasznie długo:( niby były 2 czy 3 telefony, parę mailów....ale potem nic cisza........ jedni państwo już byli niby prawie zdecydowani, mieli oddzwonic na drugi dzień bo zastanawiali sie nad 2 psami- wybrali ale nie Pucka :(
  22. no też mi się wydaje że bułeczka z masłem nie zaszkodzi :) mamy 152 zł z bazarku
  23. nie drapie się, sierści już prawie w domu nie ma wreszcie:)
×
×
  • Create New...