-
Posts
4214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fibi:)
-
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wołowinę podaję mu surową, ale nie za dużo bo wiadomo- cena. zupe z kurczakiem jednak skoro ryb nie lubi. aczkolwiek wędzoną rybę zje.... jak myslicie czy bułkę z masłem i pasztetem drobiowo-królikowym (babcia robi często) może zjeść? bo uwielbia i daje mu czasem:) lubi też biały ser. no i do tego je ciasteczka, żwacze, kostki -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
mój Bogdanek ze smakiem rybę zjada większym niż kot:) tylko Pucek taki wybredny. uwielbia kostki do gryzienie, niestety taką średniej wielkości zjada w godzinę. Korek zawsze sobie "zostawia" na kilka dni -
jak byłam ostatnio w Pułtusku to żadnego nie widziałam :( teraz będę w czwartek
-
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204781-Ubrania-buty-ksiazki-tuniki-koszule-..-do-28.-III-do-godz-18.00[/url] mamy bazarek dla Pucka no a ja sie tego właśnie spodziewałam:) -
a ja podniosę psiaki..... Kasi nie ma na dogo :(
-
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ryba kupiona, ugotowana zupa ale niestety Pucek nie tknie:evil_lol: -
przepraszam za małego "offa" ale może tu ktoś mi pomoże. w sąsiedniej wiosce mieszkają starzy ludzie, małżeństwo chyba. widzę ich czasem jak przejeżdzają koło mojego domu wozem ze swoim koniem- zbierają puszki, złom, itp. widać że koń jest stary, chudy nie jest co prawda ale ostatnio jak spotkałam ich pod ośrodkiem zdrowia koń był cały (nie licząc głowy i szyii) oblebiony gruba warstwą odchodów:crazyeye:, i cały czas podnosił do góry tylną nogę- może go bolała?:roll: czekałam na babcię pod ośrodkiem , niestety koń był sam. jak odjeżdzałyśmy nikogo nadal nie było. strasznie żal mi się go zrobiło:( i tak się zastanawiam [B]czy to wystarczający powód aby zgłosić to do jakiejś organizacji??[/B] Ci ludzie to typowe wiejskie zacofańce że się tak wyrażę:mad:
-
Hanka I Tośka mają swoje podwórko i RODZINĘ :) Powodzenia dziewczyny
fibi:) replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
zapiszę sobie dziewczyny ;) Hanaka to istne śliczności :) póki co groszem nie sypnę :( szukam pracy.......... -
Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!
fibi:) replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
ojej super mamy allegro -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
a, i dla wszystkich zainteresowanych- zapomniałam dodać że umowa od jakis 2 miesięcy jest u mnie. państwo R. dopisali sobie na końcu że "Nowy opiekun psa nie wyraża zgody na przetwarzanie oraz publikację danych osobowych". -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
cioteczko, teraz naprawdę jest szczuplejszy. ale jak do nas trafił to ważył 5 kg więcej -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Pucek sorry ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/203380-Niewidome-male%C5%84stwo-collie-dajmy-mu-szans%C4%99-na-kochajacy-dom-i-normalne-%C5%BCycie[/url]! -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
w sumie żadnych zeskrobin nie miał pobranych:shake: powiedziała że jeśli po tych zastrzykach mu się nasili to znak że to grzybica:roll: może wybiorę się tez do drugiego weta, jak myślicie? zobaczyć co inny mi powie? co do finansów- damy radę;) od siostry i cioci dostałam trochę rzeczy- bo swoje co mogłam to wyprzedane:evil_lol: - to zrobimy jakiś bazarek dobija mnie leczenie u dermatologa- 470 zł na miesiąc:mad:. bo gdyby nie to, to nawet bym bazarów nie musiała robić;) -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no od pierwszych zastrzyków minęło 5 dni. ale serio sie nie drapie.... wcześniej to kilka razy na dzień zbierałam tony sierści, teraz jest ale ciutkę. nie wiem, to nie mój temat:/ pierwszy raz mam psa z alergią :( hmm cioteczko Pucek jak do mnie trafił był grubszy niż jest teraz ;) więc w zasadzie to ja mu ograniczałam jedzenie. zrobiłam na pierwszej stronie rozliczenie jako takie. jeszcze wezmę od wetki jakis rachunek i nazwy leków które dostał w zastrzyku. -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wiem, już dziś tez powtarzałam dziadkom żeby mu nie podrzucali żadnych kiełbasek ani nic w tym stylu. poza tym Pucek do nich nie chodzi beze mnie- jesli ja jestem w domu to on ze mną, albo pod drzwiami ;) zamiast się bawić na podwórku. prawdopodobnie od 1 kwietnia ide do pracy więc będzie mi łatwiej finansowo ;) no póki co od 3 dni Pucek jadł tylko zupę z kurczakiem i wczoraj wołowinę. nie drapie sie póki co..... -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
tylko Pucek ryb nie lubi :/ może się jakos przekona..... a wogóle to miałam zapytanie o Pucka "Witam, jestem zainteresowana pieskiem. Prosiłabym o jakieś zdjęcia Pucusia :) mam pytanie, czy piesek w tym wieku zdoła się do mnie przyzwyczaić? Do tej pory wychowywałam psy od młodości i nie mam doświadczenia z psychiką psa po zmianie właściciela. Pochodzę ze świętokrzyskiego, dlatego chętnie skorzystam z ewentualnej pomocy przy dowiezieniu pieska :) Pozdrawiam, Ramona" tylko że wysyłałam zdjęcia, odpisałam a od tamtej pory cisza:shake: -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
tak,a wetka mi doradzała kurczaka :/ Wy odradzacie. suchą tez mi odradziła.... to czym ma go karmić? Pucek waży 20 kg i mało nie jada- zresztą widać ;) cioteczko beniu, przepraszam. po prostu miałam już 2 bardzo niemiłe sytuacje na dogomanii i odebrałam to jako sugestię że zarabiam na Pucku.......... postaram się od dziś wziąć za to. uzupełnię w pierwszym poście to co ostatnio poszło u weta, to co wczoraj wydałam. -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Surowe wolowe?........ceny sa koszmarnie wysokie.......[/QUOTE] no niestety :/ nie powiedziała że musi to byc wołowe ale jeśli wierzowego nie może to jakie inne?