Jump to content
Dogomania

mitheithel

Members
  • Posts

    336
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mitheithel

  1. [B]Boks 9[/B] Pierwszy psiak od prawej co to za wlochata piekność???
  2. [quote name='mgie']Dokładnie tak ;) Czekam jeszcze na wiadomość od [URL="http://www.dogomania.../members/102632-Andzike"]Andzike[/URL] (bo to ona miała sprawdzać domek) czy umówiła się na inny dzień.[/QUOTE] A ja na wieści od Ciebie w takim razie, bo nie chce im robic złudnej nadziei jak się okaże, że psiak w nowym domku...
  3. gdyby okazało sie,że jest wspaniały, idealny domek dla cwaniaczka, to czy byłaby opcja przetransportowania go do Poznania lub Wrocka?? [url]http://www.dogomania.pl/threads/183868-Malutka-d%C5%82ugow%C5%82osa-sunia-w-%C5%9Brednim-wieku-poszukiwana!!/page3?p=14514621#post14514621[/url]
  4. to ja zalożylam wątek o którym mowa wyżej;) gdzie aktualnie przebywa sunia??
  5. A to fotka psiaka [URL=http://img11.imageshack.us/i/1007359.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9917/1007359.th.jpg[/IMG][/URL]
  6. Dziewczyny wspaniałe wieści !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu: Suczka nie jest już bezdomna, ma swoja prawdziwą rodzinę! Dziś dostałam info. Zostaje u kuzynki. Od początku byli małą zauroczeni, decyzja zapadła nagle, ale nieodwracalnie. Pokochali ją za wszystko co im w zamian oferuje!:multi::multi::multi: Wspaniały, kochany domek:loveu:
  7. Nie żałuję decyzji i wiem, że Bernardyny zawsze będą moją pasją, choć Niufki też mnie fascynyją muszę przyznać;)
  8. Nie wiem co jeszcze napisać, bo nazbierałoby się z pewnością;) chętnie posłucham o Twoich benkach, od zawsze marza mi się dwa...:roll: Ale jeszcze nadejdą kiedyś takie czasy:lol:
  9. Hmm... Baster jest psem domowo-ogrodowym, tzn. ma budo-pokój taki wbudowany w dom na zewnątrz, ale i korzysta z domu. Wiele czynników składa się na to gdzie spędza chętniej czas. Głównie zależne jest to od pogody. Jeżeli chodzi o żywienie to gotujemy mu od lat (pomijając okresy typu leczenie itp.,wtedy dostaje specjalną karmę). Dostaje dwa razy dziennie, żeby nie obciążać żołądka. Uwielbia surowe mięcho od czasu do czasu, między posiłakmi. Wiadomo smakołyki musza być, bo bez tego ani róż na spacerach i powtórkach szkolenia:evil_lol:(kocha żółty ser). Może tą długowieczność nadają mu pewne specjalne niedzielne posiłki:evil_lol: Tak się u nas przyjeło, że od zawsze w niedziele jadamy rosół na obiad, który oczywiście dostaje też bez wyjątku Baster! Kiedy jest gotowy odlewamy porcję dla niego, a dopiero później doprawiamy sobie do smaku;) Nie myślcie sobie tylko , że to jakiś chodzący kolos, jego waga jest dobra, wszystko w granicach zdrowego rozsądku;) Zawsze dostaje jakieś witaminki i suplementy do gotowanego, a od ok. dwóch lat tabletki na stawy. Co jeszcze... Kiedy skończył ok. 2,5 roku zaczął biegać ze mną przy rowerze, ale tylko krótkodystansowo i rekreacyjnie, żeby nie obciążać stawów. Teraz po latach z jego formą jest wiadomo odrobinę gorzej, męczy się szybciej, długie spacery to już dla niego mega wysiłek, a przy tej pogodzie to już max możliwości:roll: Ale jak widzi,że wyciągam rower to cieszy sie jak głupek, więc biorę go i przejeżdżam z dwa chociaż okrążenia wokół domu:eviltong: Jaki zadowolony wtedy! Lekko go oszukuję, ale sprawia mu to taką frajdę no i spokojnie spełniony pozwala mi wtedy odjechać:evil_lol: Nie mamy z nim raczej problemów zdrowotnych, poza zdarzającym się zapeleniem skóry, ale szybka interwencja - zastrzyk, maść i mamy problem z głowy. W grę nie wchodzi wysiłek, bo wtedy zaczynają dawać o sobie stawy, ale to już taki wiek, robimy co możemy:roll: Jeśli chodzi o jego wychowanie to nie był w rzadnej szkole, wszystkiego ja go uczyłam i nie powiem, dumna jestem z niego bardzo:eviltong: Nie sprawia problemów wychowawczych, choć bywało w okresie dojrzewania różnie, ale pojętny z niego chłopak i uporaliśmy się z tym prędko;)
  10. Podnoszę małą:multi: Zrobiłam kilka plakatów i powywieszałam na mieście, ale jakoś nie ma brania mała...:roll:
  11. [quote name='bernardynka1234']Gagasia bernardyn powinien jest suche karmy nie musza byc dobrej marki moze byc [B]chappi frolic[/B] itd.:) [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: O Matko co za bzdura, to właśnie one ze względu na swój wzrost, wagę i inne cechy muszą mieć dobrze zbilansowaną, wartościową dietę! Jaskiś frolic itd. to świństwo jest przecież:shake:
  12. To i ja chętnie moim cudem się z Wami podzielę, bo nie ma jak dla mnie cudowniejszego psiura . Kocham go nad życie!:loveu: [B]Baster[/B], 17. października skończy [B]10lat[/B], a z miesiąca na miesiąc cofa się w rozwoju wariat:evil_lol:. [URL="http://img216.imageshack.us/i/zdjcie0055a.jpg/"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/1668/zdjcie0055a.jpg[/IMG][/URL] Kocha dzieci, bywa nieufny i ostrożny w stosunku do obcych, nastapiło to dopiero po tym jak zaczął stróżować. Bardzo mądry i nie chodzi tu o same komendy, które potrafi wykonywać, ale fakt, że rozumiemy się bez słów.:lol: Pies, który potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i nigdy nie narobi mi wstydu. Jest moim powodem do dumy, bohaterem!;)
  13. [COLOR=black]Może tak:[/COLOR] [B][COLOR=black][I]SZILA -[COLOR=black] [COLOR=#ff1616][B][COLOR=black]słodka[/COLOR] [COLOR=black]młoda [/COLOR][COLOR=black]ok 2 letnia[/COLOR][COLOR=black] suczka[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=black],[/COLOR] dostała szansę na nowe, lepsze życie. Szukamy człowieka, który pozwoli jej tą szansę wykorzystać - da jej ciepły i kochający dom. Sunia jest [B]łagodna dla ludzi, zgadza się z innymi psami. [/B][/I][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][I][COLOR=#00b147][B][COLOR=black]Uwielbia się przytulać, jest bardzo spragniona kontaktu, niekłopotliwa i grzeczna.[/COLOR][/B][/COLOR][/I][/COLOR][/B] [I][B]Obecnie przebywa w domu tymczasowym i z utęsknieniem wypatruje swojego człowieka, tego "na dobre i na złe".[/B][/I] [I][B]Kontakt: [/B][/I] [I][B]tel. kom.: [FONT=MS Shell Dlg 2]669035599[/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2] lub [/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2]696035599[/FONT] [/B][/I] [I][B]e-mail: [/B][/I][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][B][email protected][/B][/COLOR][/EMAIL] P.S. Piszę dopiero teraz, bo co za koszmar jest w zalogowaniu się na dogo ostatnio:shake:
  14. I jak tu nie cieszyć się z takich chwil jak ta:multi::multi::multi: [quote name='CYNECZKA']Decyzja zapadła!!!! HERUSZKA zostaje z nami :) Powód jest prosty ;)( ...)w końcu to [B]siostry [/B];)[/quote] Jakby tak ktoś miał namiary na siostrę Jadźki (Tirówki) - walić do mnie!:evil_lol:
  15. Myslę nad tekstem do ogłoszenia choć nie jestem w tym dobra, przyznam...:roll: Acha i mam do Was pytanie, ponieważ sunia nie jest sterylizowana. Rozmawiałam o tym z Kasią, że dobrze aby sunia nie była w przyszłości rozmnażana i aby rodziła kolejne niechciane nieszczęścia. Tylko,że ja nie mam bezpośredniego doświadczenia w adopcjach. Wiem, że lepiej aby sunia już wysterylizowana trafiła do nowego domku. Co propinujecie zająć się tym już teraz, czy może poczekać aż będziemy pewne, że mamy już dla niej DS? Bo ja początkująca w tych sprawach:oops:
  16. [FONT=MS Shell Dlg 2]Numery dla chętnych do adopcji, osób zajmujących się sunią ;)[/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2][B]669035599[/B] lub [/FONT][FONT=MS Shell Dlg 2][B]696035599[/B][/FONT]
  17. Dziewczyny jesteście wielkie:loveu::loveu::loveu: kontakt: nr kom. 781127423 (mój) e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (mój) e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (opiekunki suni) Nr kom. Kasi później. Nie mam jej aktualnego, jak wróci z pracy zapewne odbierze moją wiadomośc i wyśle mi nowy.
  18. Czekam własnie na aktualny numer Kasi, u której jest sunia. Napisałam do niej, bo na rozmowę już zbyt późno... Jeśli to pomoże, to podaję póki co także mój 781137423
  19. [quote name='Isadora7']Ależ cukiereczek. Jutro coś dziewczynce wyrzeźbie. Dziś nie dam rady. Tym czasem dałam ją na Jamniki w Potrzebie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f11/jamniki-jamnikowate-do-adopcji-78792/index85.html#post12623241[/URL] .[/quote] [B]Przekochana jesteś, ogromne dzięki!!!!!!!!!:bigcool::bigcool::bigcool:[/B]
  20. Co za bidulka, ile musiała się wycierpieć w życiu:shake:
  21. [SIZE=7][COLOR=navy]Pilnie szukamy dla niej domku !!![/COLOR][/SIZE]
  22. [I][SIZE=4]Zostałam poprosza o pomoc w znalezieniu odpowiedzialnego i kochającego domku dla tej oto pieknej , młodziutkiej sunieczki:[/SIZE][/I] [URL="http://www.fototube.pl"][IMG]http://www.fototube.pl/pictures/dsc01120jp5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fototube.pl"][IMG]http://www.fototube.pl/pictures/dsc01111jp3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fototube.pl"][IMG]http://www.fototube.pl/pictures/dsc01119jp5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fototube.pl"][IMG]http://www.fototube.pl/pictures/dsc01114jp4.jpg[/IMG][/URL] [I][SIZE=3]A to relacje jej tymczasowego opiekuna:[/SIZE][/I] [SIZE=3][I]'[/I][I]'Sunie znalazłyśmy w Międzyrzeczu,najprawdopodobniej ktoś ją wyrzucił- bo strasznie piszczała ...Teraz jak jest w domu, jest bardzo [B]grzeczna[/B], [B]nieagresywna[/B], troszkę jeszcze wystraszona,ale widać ze jest typowym pieskiem domowym;) Jest to [B]mały jamnikowaty kundelek[/B],sierść taka piaskowa- zrobiłam kilka zdjeć to mogę ci jeszcze powysyłać...[/I][/SIZE] [I][SIZE=3]Weterynarz stwierdził, ze jest to [B]ok.2 letnia[/B] sunia... Tak mi jej szkoda, nie chciałabym jej zostawiać w schronisku, a my niestety nie możemy jej zostawić na stałe u siebie- mamy swoje psiaki..."[/SIZE][/I] [I][SIZE=3]"W domu mam obecnie 3 pieski,a sunia jest zachwycona ich towarzystwem:D i naprawdę lubi się z nimi bawić-więc dosyć szybko dostosowuje się do nowego otoczenia:):) niestety do kotów nie wiem do końca jaki ma stosunek,ale jak byłysmy na spacerze to specjalnie nie zwracała na nie uwagi..."[/SIZE][/I] [B][SIZE=3]Pomóżcie suczce znaleźć domek. Szkoda, żeby takie cudo trafiło do schorniska, gdzie nikt jej nie zauważy...:placz:[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Jest typowym udomowionym zwierzakiem nie sprawiającym problemów. [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Mega pozytywnie nastawionym do świata:loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B]
  23. U mnie oba psiaki dostają równocześnie i nie wyobrażam sobie, że jadłyby jeden po drugim, bo ten czekający chyba na głowe by dostał:evil_lol: Sunia 10kg pies 78kg i każdy pilnuje swojej, nie zbliża się do cudzej, chyba, że jej właściciel skończył i odszedł;)
  24. Dziewczyny tutaj Pani szuka bullowatej suni: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dam-dom-bullowatemu-bullowatej-do-1-5-roku-141834/index2.html[/URL] Nie wiem tylko czy nie zbyt duże ma wymagania jak na psa tego typu:roll:
×
×
  • Create New...