[quote name='Mysia_']podobno jest psim ideałem - takiego własnie chcieli, Pani obiecała fotki jak będzie cieplej :) Nie chcę jej za bardzo nękać jej telefonami, ale na pewno wkrótce zadzwonie znów :P Już ostatnio jakiś durny chłop do mnie dzwonił, że on by chciał od nas psa, ale chyba nie weźmie, bo wszyscy mu odradzają, bo my to podobno warunki sprawdzamy, wydzwaniamy potem i jeszcze na jakies odwiedziny chcemy jechać :D ojjjj :P[/QUOTE]
Super wieści. W takim razie czekam na fotki :)
Naprawdę się cieszę, że w końcu znalazł dom:)